Skocz do zawartości
Workout Athletes

dziennik treningowy mcfinn


mcfinn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

spoznione plecy+biceps 9.30 kasza jaglana ze smieciami+jogurt40l+twarog 100gr 11.30 trening -podciaganie nachwytem -pseudo pike pushup:) -podciaganie podchwytem -krotkie pompki kettle 12min swing tabata rwanie8kg po treningu banan+danio 400ml+100gr twarogu+rodzynki wnioski lichy dzis jestem po wczorajszym wieczorze;) ale po treningu przeszlo:) -nachwyt slabuuutko,bardzo lichusio.kara za wczoraj:) -pseudo pike spokojnie szly.az blondie sie zaoferowala ze mi utrudni i przyasekuruje NN na ramionach.nastepnym razem:) -podchwyt troche lepiej niz nachwyt ale i tak slabo -krotkie poszly na koniec:) 12min swingu-na wypocenie aldehydu octowego:)wychodzi mi jakos 1.5min wymachow i 30s przerwy.chyba niezle. tabata-jutro moze sprobuje jakis skip a albo cos:) jak na liche warunki to nie bylo tak zle:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

double your fun:) diety nie bede opisywal bo dzisiaj wybitnie poszla w cholere.sniadanie godziwe,obiad godziwy,kolacje mam wlasnie teraz:)co pomiedzy to jakas zbieranka malo zdrowego dziadostwa,szkoda gadac. treningi;) pierwszy plenerowy na spacerze z mlodzieza -dipsy na tyl barkow -podciaganie do karku -hindu -kilka prob dragon flaga i podciagniec na lancuchach szybki spacerek do domu i nogi -krzeselko -przysiady -wstawania polpistoletowe -high step kettle TGU 6min tabata MC 24kg wnioski -dipsy tempo srednie az do drzenia -podciaganie do karku rozstaw wezszy niz moj domowy i robilem do smyrniecia potylica drazka,tempo srednie.do drzenia -hindu ruch w przod z RR opartymi o niska rownowaznie.ale za to stosunkowo wolno. -pare podciagniec na lancuchach,w zasadzie na probe.nie lubie lancuchow:)i pare DF raz na obie raz na jedna raz zwiniete.w ramach aktywnego wypoczynku:) -krzeselko 3x30 i od przyszlego tyg bedzie utrudniane na 1 noge -przysiady pooowolne 3x3 kazdy po 1 m -polpistolety 3/5/10 widze poprawe sily.wreszcie. -high step 3x1m nic wielkiego kettle TGU dzis zauwazylem znaczna poprawe.ramie stabilne az milo,ruch bez szarpania,kazda faza na spokojnie.jest ok tabata martwy ciag...24kg..nic wielkiego...taaa jasne:)do tej pory najbardziej trafione cwiczenie.moge narzucac tempo i podkrecac.dobre:) udalo mi sie zakonczyc tydzien bez obsuwy treningowej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

double your fun:) diety nie bede opisywal bo dzisiaj wybitnie poszla w cholere.sniadanie godziwe,obiad godziwy,kolacje mam wlasnie teraz:)co pomiedzy to jakas zbieranka malo zdrowego dziadostwa,szkoda gadac. treningi;) pierwszy plenerowy na spacerze z mlodzieza -dipsy na tyl barkow -podciaganie do karku -hindu -kilka prob dragon flaga i podciagniec na lancuchach szybki spacerek do domu i nogi -krzeselko -przysiady -wstawania polpistoletowe -high step kettle TGU 6min tabata MC 24kg wnioski -dipsy tempo srednie az do drzenia -podciaganie do karku rozstaw wezszy niz moj domowy i robilem do smyrniecia potylica drazka,tempo srednie.do drzenia -hindu ruch w przod z RR opartymi o niska rownowaznie.ale za to stosunkowo wolno. -pare podciagniec na lancuchach,w zasadzie na probe.nie lubie lancuchow:)i pare DF raz na obie raz na jedna raz zwiniete.w ramach aktywnego wypoczynku:) -krzeselko 3x30 i od przyszlego tyg bedzie utrudniane na 1 noge -przysiady pooowolne 3x3 kazdy po 1 m -polpistolety 3/5/10 widze poprawe sily.wreszcie. -high step 3x1m nic wielkiego kettle TGU dzis zauwazylem znaczna poprawe.ramie stabilne az milo,ruch bez szarpania,kazda faza na spokojnie.jest ok tabata martwy ciag...24kg..nic wielkiego...taaa jasne:)do tej pory najbardziej trafione cwiczenie.moge narzucac tempo i podkrecac.dobre:) udalo mi sie zakonczyc tydzien bez obsuwy treningowej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klatka+triceps 7.00 kasza jaglana ze smieciami+jogurt 400ml+100 gr twarogu chudego 9.45 grahamka+200 gr szynki+jablko 13.00 200gr cycka z kurczaka+woreczek ryzu+warzywa 16.00 jablko 16.15 trening -pompki na kettlach -diamenty -spidery -dipsy kettle 12min swing tabata pajacyki:) po treningu gainer 20/20+duze danio 400ml+20gr granoil wnioski -pompki na kettlach-jest zakres jest moc:)ladne tempo, ladne zmeczenie miesnia:) -diamenty a w zasadzie strzalki:)maly rozstaw,niskie tempo,niskie zejscia. -spidery tu juz gorzej,klatka chcialaby jeszcze ale triceps juz nie:) -dipsy kara za to ze niechcial wiecej spiderow:D dorzniecie na sam koniec.okazuje sie ze moja blondie ma gdzies w pracy kolka.musze ja zmotywowac zeby je z pracy wyciagnela:) kettle 12min swing-http://krisboss.wrzuta.pl/audio/aa5SqBL3Nzf/black_sabbath_-_iron_man powtorzenia po 60 swingow 30 sek przerwy itd itd i tak 12 min:) jak zrobie jedna przerwe w tym czasie to ide na kurs instruktora rkc:) tabata braklo mi pomyslu i zostaly pajacyki:)ale tez fajnie:)nie daje organizmowi sie przyzwyczaic:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abs o dziwo poranny 7.00 kasza jaglana ze smieciami+100gr twarogu+400ml jogurtu 9.00 trening -wznosy NN do poziomu -wznosy kolan do klatki -high plank -vsit -russian twist tabata "osemka" i "wysoka osemka" po treningu gainer 20/20 banan +danio 400ml (gainera mi szkoda zeby sie zmarnowal to biore o ile mam czas do poduchy:)) wnioski -wznosy NN robie i robie i robie:) -wznosy kolan jeszcze chwila i zrobie na samym brzuchu przejscie do zwisu tylem:) -high plank czyli plank z nogami wyzej i na pionowej powierzchni.zeby trudniej bylo -vsit kiedys nie do pomyslenia,teraz poprostu cwiczenie o TGU zapomnialem...ale zrobie wieczorem -tabata raz niska osemka raz wysoka.nic specjalnego ale przynajmniej kierunkowe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plecy+biceps blaza totalna:/ 7.00 kasza jaglana ze smieciami+jogurt400ml+twarog 100gr 10.00 grahamka+200gr poledwicy sopockiej 13.00 200gr kurczaka+woreczek ryzu brazowego+warzywa 16.30 grahamka+200gr poledwicy sopockiej+jablko 19.00 trening -podciaganie nadchwytem -high ass pseudo pike push up:) -podciaganie podchwytem -krotkie pompki kettle 12min swingu tabata podskoki,przysiady,skip A,pajacyki,skip A,pajacyki,skip A,skip A po treningu gainer 20/20 +duze danio400ml +rodzynki wnioski -podciagniecia nadchwytem-drabinka(1,2,3)x3 ze tak powiem chu..j ku,,wa zero progresu zero bane totalne.a nawet gorzej. -pseudo costam pompki-szeroki pracowal,do drzenia -podchwyt-patrz nadchwyt -krotkie-zmienilem sobie troche zakres ruchu,popracowala piersza glowa. kettle swing-5 przerw po30s na 12 min to chyba nie jest zle:) tabata-mieszalem sobie rozne cwiczenia zeby obwod byl jak najbardziej meczacy.i byl:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedswiateczny bark 10.00 jajecznica z szynka+grahamka+banan 12.00 trening -hindu -dipsy na tyl barkow -pompki z RR przy biodrach -podciaganie do karku kettle 5min TGU ugiecia RR tabata mix MC skipu A i przysiadow po treningu gainer+danio 400gr +banan pozniej juz swiateczny chaos zywieniowy:) wnioski -hindu powolne w przod,jak ma byc tylny akton to byl tylny akton:) -dipsy dopchnely.chociaz na oparciach fotela to istne urwanie ..uja:) -popmki z biodrami mogly by byc lepsze ale nadgarstki nie pozwalaja -podciaganie do karku(1,2,3)x4 nie jest zle:) kettle TGU chyba musze poprosic kogos o ocene bo zalatwo mi idzie ugiecia...zew bicepsa 2x40s 1-1-4 tabata musze niestety mixowac:/pajacyki mi nie sluza:/ podczas pajacykow odzywa sie rwa barkowa i czuje ucisk po przebiegu L korzenia c6.taka przypadlosc zawodowa:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poswiateczna moc 7.00 kasza jaglana ze smieciami+banan+twarog 150gr+jogurt 400ml 10.00 specjalnie ominiety 13.30 250 gr schabu na parze+woreczek kaszy gryczanej+warzywa 17.00 trening -pompki na krzeslach -diamenty -spidery -dipsy kettle ugiecia RR w lokciu 12min swingu tabata rwanie po treningu gainer 20/20+danio 400ml+banan 20.00 micha ryzu z gulaszem+jajko wnioski -pompki na krzeslach-pierwsza seria na kettlach..poszla za latwo wiec przenioslem sie na krzesla.glebszy ruch wieksze darcie:) -diamenty aka strzalki-tak latwo nie szlo mi nigdy -spidery ladnie wolno i pod kontrola -dipsy luz jak zwykle ugiecia RR-pump it up:D 2x40s 12 min swingu- o ile sila po swietach wzrosla o tyle kondycja spadla:)nie bylo zle ale wiecej przerw.bedzie lepiej\ tabata-jak juz mialem kettla w reku to zrobilem rwanie ale szlo strasznie licho technicznie.wstyd pisac zaskoczyl mnie ten przyplyw sily,widoczie takie obzarstwo i opilstwo jak w swieta mi sluzy:)zarcik;) zmienilem tez podklad muzyczny do cwiczenia i mile mnie to na duchu podnioslo.no i uzywalem jednej techniki z "sily dla ludu"ale to opisze jutro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do spraw technicznych tez wole cisze ale jesli chodzi o cardio/sile to nie ma bata,dobry rytm podkreca wynik.kiedy biegalem wcinalo mi swiadomosc na prawie cale

mimo ze nie przepadam za taka muza.i okazywalo sie ze 8 min biegu mignelo:)zwykle slucham chilloutu/reagge wiec jestem podatny na basy:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...