Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik - Maddog v2


Maddog
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Dziś postanowiłem wrócić do treningów SW i przy okazji założyć mój nowy dziennik treningowy w którym będę opisywał moje dni treningowe wraz z posiłkami które będę wcinać. Aktualnie jestem na wycince (102kg-96kg), powoli waga spad w dół, ale trzeba do wiosny jakoś wyglądać. Oto moja "stara" rozpiska: PONIEDZIAłEK: (KLATKA+TRICEPS+HandStand) Pompki z rękoma szeroko 22/24/26 Pompki diamentowe 20/22/22 Spiderman PushUps 14/14/16 Dipsy 10/10/10 Pompki z klaśnięciem 18/18/18 HandStand Trening: Pompki w staniu na rękach (nogi oparte o ścianę): 3/4/5max FrogStand 20s/30s/30s/max Pompki Muay Thai/Wojskowe 14/16/16/max WTOREK: (ABS+DragonFlag) Brzuszki 20/22/24 Scyzoryki 30s/35s/40s Mostek(plank) 30s/30s/30s Brzuszki do pozycji V 14/16/16 Scyzoryki 30s/30s/30s DragonFlag Trening: Podnoszenie prostych nóg leżąc 12/14/14/max Powolne opuszczanie DragoFlag 3/5/5/max Brzuszki z nogami podniesionymi do kąta prostego 14/14/14/max ¦RODA: (PLECY+BICEPS+BIEGANIE) Krótkie pompki z rękoma wąsko 40/40/40 Pompki w HandStand z rękoma szeroko 4/4/6 Pompki z jedną ręką na podwyższeniu 10/12/14 Odwrotne pompki 18/18/18 Pompki w plank 20/20/22 CZWARTEK: (BARKI+PRZEDRAMIę+HumanFlag) Pompki z rękoma przy biodrach 18/18/18 Pompki z jedną ręką wysuniętą w przód, a drugą w tył 16/16/18 Pompki na piłce 14/14/16 Pompki z jedną ręką wysuniętą w przód, a drugą w tył (odwrotnie) 16/16/18 HumanFlag Trening: Zwis w pozycji początkowej HumanFlag 5s/7s/9s/max Podnoszenie do ko?cowej pozycji HumanFlag(tyle ile potrafisz) 3/4/5/max Podciąganie z podnoszeniem nóg do kąta prostego (podciągnięcie i uniesienie nóg) 5/5/5/max PI?TEK: (Uda+łydki+L-Sit) Przysiad z wykrokiem 20/22/22 Kaczy chód 30s/30s/40s Przysiady na jednej nodze 10/10/12 Wspięcia na palce 30/30/30 Przysiady z pompką i wyskokiem 10/12/12 L-Sit Trening: Podnoszenie ciała w japo?skim siadzie: 8/8/8/max Podnoszenie ciała w tureckim siadzie: 8/8/8/max Podnoszenie ciała i prostowanie nóg w tureckim siadzie 8/8/8/max Mam nadzieję, że będziecie bacznie śledzić mój dziennik. Jutro pierwszy trening po ponad tygodniowej przerwie od ciężarów. :P Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ScyTher napisał(a): A chętnie, Maddog powrócił :P Dawno Cię nie było
No trochę mnie nie było, bo kompletnie nie miałem czasu zajrzeć na forum. Miałem dużo spraw na głowie. :P
Siwa napisał(a): Wiosna tuż tuż :D
Spokojnie Siwa, ja za ten czas co mnie nie było pracowałem nad swoim ciałem podnosząc żelastwa, ale znów stęskniłem się za 100%-owym SW. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PONIEDZIAłEK: (KLATKA+TRICEPS+HandStand) To był ciężki trening, tygodniowa przerwa jednak robi swoje, ale szczęśliwie dobiłem do ko?ca treningu. Pompa jest. POSIłKI: 1 Posiłek: Omlet białkowy 2 posiłek: Makaron orkiszowy z filetem z kurczaka 3 Posiłek: Ryż z wołowiną i warzywami 4 Posiłek: 5 kromek chleba razowego z chudym twarogiem Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzisz, ja nawet gdybym chciał, to nie mogę rzucić pewnych spraw na rzecz treningów, ale mimo to staram się je wykonywać. Ostatnio coś nie najlepiej u mnie z pewnymi sprawami przez co nie mam najlepszego humoru, brakuje mi motywacji, ale gdy tylko zaczynam trening, to wszystko znika i trzeba się wyżyć na treningu. Dostałem wczoraj od znajomego mojej mamy ponad 60 wiejskich jaj, ale będzie białkowych omletów!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WTOREK: (ABS+DragonFlag) Napiszę krótko - zamordowałem mój brzuch. Coś czuję, że jutro będę bokiem schodził z łóżka. :DPosiłki: 1. Posiłek: Omlet białkowy 2. Posiłek: Szejk białkowy na bazie Monster Beef 3. Posiłek: Filet z kurczaka z ryżem i warzywami 4. Jajecznica z łososiem Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, wybaczcie, że dopiero teraz napiszę o wczorajszym treningu, ale miałem masę spraw na głowie. ¦RODA: (PLECY+BICEPS+BIEGANIE) Trening ciałkiem spoko, zmęczyłem się dość, bo postanowiłem ćwiczyć z obciążeniem - pompa niesamowita. Posiłki: 1. Posiłek: Omlet białkowy 2. Posiłek: Szejk białkowy na bazie białka Monster Beef 3. Posiłek: Filet z indyka z makaronem orkiszowym w sosie pomidorowym 4. Jajecznica z 5 jaj (bo miałem ochotę :D) Potem dodam wpis z dzisiejszego dnia. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...