Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik Treningowy - Tomson


tomson28
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka :D jestem nowy tutaj, na forum ale też i w Ulicznym Treningu dlatego pomyślałem że dobrą opcją jest założenie dziennika Treningowego w celu np. Motywacji sprawdzenia progresu itp :D Dzisiaj był mój pierwszy trening. Oceniam go na udany szczerze nie spodziewałem się, że aż tak mi dobrze pojdzie w szoku jestem, ale oczywiście pozytywnym :D Plan na dziś był taki: (KLATKA+TRICEPS+HandStand) Pompki z rękoma szeroko, nogami na podwyższeniu 22/24/26 Pompki diamentowe 16/18/20 Spiderman PushUps 20/22/26 Dipsy 15/15/15 Pompki na kostkach 16/18/20 HandStand Trening: Pompki w staniu na rękach (nogi oparte o ścianę): 6/6/6 4/1/0 FrogStand 10s/20max/20max Pompki Muay Thai/Wojskowe 16/18/20 Wszysko oprócz pompek w staniu na rękach (ilośc zrobiona przeze mnie podana pod podstawową liczba powtorzen) co do powtorzenia chociaż ciężko było. Jutro Brzuch+DragonFlag zobaczymy jak to wszystko pójdzie :D Mam nadzieje że sie nie zniechęce do tego typu treningu i wkrece sie w to :D Jutro zdam relacje jak poszło :D Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzisiaj poszdł brzuch+Nauka DragonFlag :D Moje odczucia dobre brzuch ogólnie mam słaby wiec myśle ze nie jest najgorzej. Plan na dziś prezentował sie tak: WTOREK: (ABS+DragonFlag) Podciąganie prostych nóg do kąta prostego 15/15/17 Podciąganie zgiętych nóg do klatki piersiowej 15/15/17 plank 20s/30s/40s Brzuszki do pozycji V 20/20/22 Scyzoryki 15/15/18 DragonFlag Trening: Podnoszenie prostych nóg leżąc 18/20/20 Powolne opuszczanie DragoFlag 5/7/9 Brzuszki z nogami podniesionymi do kąta prostego 15/15/20 Brzuszków do pozycji V nie robiłem ale to tylko dlatego bo nie wiem jak wyglądają ;o ;d Opuszczanie dragon flag udało mi sie zrobic 4/1/0 ale i tak jestem dumny bo udało mi sie je wykonac raz w całości ;o To było by na tyle mam nadzieje że nie jest ?le :D Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nie jestem z siebie zdowolony bo trening odpuszczony - troche przez bolący brzuch zakwasy dopadly mnie bardziej niż myślałem a dzisiaj miałem same podciagania i nie bardzo sie prostowac ;d ale też jakiś taki dzie? nie mogłem sie zmotywowc do cwiczenia zrobilem 2 ćwiczenia i na tym sie sko?czyło ;/ Mam nadzieje że jutro podejście bedzie lepsze ;/ to tyle :D Do jutra :D Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam po baaaaardzo długiej przerwie obecności na forum Niestety spowodowana byla ona kontuzją pleców przez którą też sie tu do was zwracam z prośbą o pomoc. Zaczne od początku - jakos w marcu nabawiłem sie kontuzjii pleców która wyklucza cwiczenie na ciężarach co było moja pasją. Od tamtego czasu moja aktywnośc fizyczna jeśli chodziło o d¼wiganie można powiedziec spadła praktycznie do 0. Zero motywacji do trzymania miski, do jakich kolwiek treningów których nie mogłem robic na 100% i wgl. Ale jak patrze jak to na co pracowałem przez ponaad 2lata treningów ucieka z dnia na dzieñ czyli spadki, spadki i jeszcze raz spadki wkoñcu postanowilem sie ogarnac w czym pomaga mi moja 2 połówka która wręcz każe mi sie ruszyc i zamierza nawet cwiczyc razem ze mna. Postanowiłem ogarnac trening SW bez ciężarów i wkoñcu ruszyć dupsko z miejsca i sie ogarnac a pomoc jakiej potrzebuje jest odnośnie treningu bo o SW praktycznie nie bardzo mam pojecie polecono mi system drabinkowy ale tez nie wiem jakie cwiczenia i w jaki sposob to rozpisac zeby grało ze sobą. No to tyle troche mi to zajęło ale mam nadzieje że komuś bedzie sie chciało to ogarnąc i mi pomóc :D z góry dzięki, pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Witaj, no faktycznie długo Cię nie było. ;p Co do planów treningowych to układamy je za symboliczną dyszke. :D http://uliczny-trening.pl/forum/viewthread.php?thread_id=69 Ewentualnie wykonuj podstawowe ćwiczenia takie jak: Pompki (diamentowe, szeroko, z klaśnięcie) Podciąganie (nachwyt, podchwyt) Przysiady (z wykrokiem, na jedną nogę) Brzuszki (do pozycji V, z nogami uniesionymi do kąta prostego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś na początek przejdzie? Podciąganie chwytem młotkowym dałem myślac o barkach mam nadzieje że to idzie w tę strone a jak nie to licze na jakąś podpowiedz :DPoniedziałek Pompki normalny rozstaw 18/20/20 Pompki Diamentowe 14/16/18 Spiderman Push-ups 16/18/18 Dipsy 12/14/14 Pompki na kostkach 16/18/20 Frog-stand 20/30/max pompki w staniu na rękach (podparcie o ściane) max/max/max ¦roda Æwiczenia wykonywane systemem drabinkowym Podciagnie nachwyt 1seria - 1pow (ok. 20sek przerwy) 2seria - 2pow (ok. 20sek przerwy) 3seria - 3pow (ok. 20sek przerwy) 4seria - 4pow (ok. 20sek przerwy) 5seria - 5pow (ok. 20sek przerwy) 6seria - 6pow (ok. 20sek przerwy) 7seria - 7pow (ok. 20sek przerwy) 8seria - 8pow (ok. 20sek przerwy) Analogicznie do góry: Podciagnie podchwyt 1seria - 8pow (ok. 20sek przerwy) 2seria - 7pow (ok. 20sek przerwy) 3seria - 6pow (ok. 20sek przerwy) 4seria - 5pow (ok. 20sek przerwy) 5seria - 4pow (ok. 20sek przerwy) 6seria - 3pow (ok. 20sek przerwy) 7seria - 2pow (ok. 20sek przerwy) 8seria - 1pow (ok. 20sek przerwy) + ćwiczenia na lęd¼wie 3x 30 Piątek Pompki z rękoma przy biodrach 16/18/18 Podciąganie chwytem młotkowym 1seria - 1pow (ok. 20sek przerwy) 2seria - 2pow (ok. 20sek przerwy) 3seria - 3pow (ok. 20sek przerwy) 4seria - 4pow (ok. 20sek przerwy) 5seria - 5pow (ok. 20sek przerwy) 6seria - 6pow (ok. 20sek przerwy) 7seria - 7pow (ok. 20sek przerwy) 8seria - 8pow (ok. 20sek przerwy) Przysiad z wyskokiem 15/15/15 Wykroki 15/15/15 ćwiczenia rozciągające

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...