Skocz do zawartości
Workout Athletes

Aro400 DT - od zera do bohatera :)


aro400
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No więc... też to zauważyłem :P Już coś takiego pisałem. Ja czasami jak już nie mogę MU robić. To sobie go wyobrażam, jak łapię za drążek i go robię. Po czym... wskakuję na drążek i wale MU . Można też się zmotywować jakimś prostym słowem, wykrzyknąć je czy coś :P Działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

PONIEDZIAłEK: (KLATKA+TRICEPS+HandStand) Pompki z rękoma szeroko 16/16/18 (14/14/16) Pompki diamentowe 14/14/16 (12/12/14) Pompki z nogami na podwyższeniu 12/12/14(10/10/12) Dipsy 14/16/16 (10/12/12) Pompki na kostkach 14/14/14 (10/12/12) HandStand Trening: Pompki w staniu na rękach (nogi oparte o ścianę): 4/4/4 (4/4/4) FrogStand 30s/40s/40s (30s/40s/40s) Pompki Muay Thai/Wojskowe 10/12/12 (8/8/8) Pierwszy trening nowym planem, przyjemnie. Od dzisiaj porządnie, sumiennie zabieram się za treningi. Dzisiaj całość trwałą godzinę. Od dzisiaj też zaczynam się rozciągać po treningu bo dawno już o tym zapomniałem. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WTOREK: (ABS+DragonFlag) Podciąganie prostych nóg do kąta prostego 12/12/14 (10/10/12) Podciąganie zgiętych nóg do klatki piersiowej 14/14/16 (12/12/14) Mostek(plank) 30s/40s/50s (30s/40s/50s) Brzuszki do pozycji V 10/10/12 (8/8/8) Nożyce 30s/40s/40s (30s/40s/40s) DragonFlag Trening: tu nie pamiętam bo nie zapisałem ale kiepsko to wyszło. ¦RODA: (PLECY+BICEPS+FrontLever) Podciąganie nachwytem szeroko 7/7/7 (5/5/5) Krótkie pompki z rękoma wąsko 40/40/40 (33/30/30) Podciąganie podchwytem zamkniętym 8/8/8 (6/6/6) Pompki z jedną ręką na podwyższeniu 10/10/12 ( Podciąganie nachwytem zamkniętym 7/7/7 (6/6/6) FrontLever trening: Jeszcze nie dopracowany, zrobiłem po swojemu. Dzisiaj zakwasy po brzuchu że hej, widać, że plan działa. :D Codziennie katuje MU, max na jedną rękę (raz lewa raz prawa ) to 6. Teraz chyba zacznę ćwiczyć pod dwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwartek: Tutaj zrobiłem coś na szybkiego (chociaż zakwasy w barach i tak były). ćwiczenia robiłem z planu mniej więcej ale tylko tyle co pamiętałem z głowy. PI?TEK: (Uda+łydki+L-Sit) Przysiad z wykrokiem 14/14/16 Kaczy chód 30s/30s/40s Przysiady na jednej nodze 5/5/6 Wspięcia na palce 30/32/34 (20/20/22) - mało bo zrobiłem na 1 nogę na podwyższeniu Przysiady z wyskokiem ( zamiast przysiadu z pompką i wyskokiem bo nie chciałem się w domu tłuc za bardzo a na polu burza była) 16/16/18 L-Sit Trening: Podnoszenie ciała w japo?skim siadzie: 7/7/7 Podnoszenie ciała w tureckim siadzie: 7/7/7 Podnoszenie ciała i prostowanie nóg w tureckim siadzie 7/7/7 Chwieję się na nogach po treningu. Przynajmniej czas burzy jakoś zleciał, no i w większości ćwicze? zrobiłem tyle powtórze? ile było zaplanowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż na łydki. Jest w sumie jedno ćwiczenie, ale jego wariantów jest wiele: ---wzniosy łydek--- -wzniosy łydek regularne -wzniosy łydek szybkie, aczkolwiek pełne, większa ilość powtórze? (bardziej na wytrzymałość) -wzniosy łydek powolne, czyli np. 3 sekundy w każdej fazie (tutaj buduje się siła) 3 podstawowe warianty wzniosów łydek. Kiedy już uznasz, że robisz wszystko z łatwością, zamiast 2 nóg, robisz na jedną nogę. Jeżeli w planie masz przysiady, w których również pracują łydki , to w ogólnym treningu możesz dać 2 ćwiczenia na łydki, dopasowując warianty do celów (wytrzymałość lub siła)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem ten plan ale jednak na chwilę obecną nie będę nim ćwiczył. Często chodzę ćwiczyć z kolegami i i potem nie mam siły zrobić tego co miałem zaplanowane więc odpada trening jakiejś partii. Teraz ćwiczę na spontana i jestem zadowolony. Po za tym ostatnio udał mi się MU na dwie ręce, tylko na innym drążku. Teraz próbuję na tym co zawsze ćwiczę i może do wakacji wejdzie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będziesz chciał kiedyś znowu pocwiczyc łydki, to polecam lekkie podskoki, tzn. Stoisz na samych palcach i poduszkach stóp, po czym wybijasz się na 2-3cm. Musisz to jednak robić ( wybijać się) szybko. Można to porównać do skakania na skakance, tyle, że bez skakanki:-D. I jeszcze skoki na łydkach. O ile się nie mylę dobrze też działają na uda. łączysz nogi, stajesz prosto i wybijasz się używając tylko siły lydek, po czym dynamicznie i najszybciej jak możesz znowu się wybijasz ( wystarczy, że dotkniesz palcami podłoża). I staraj się wybijać na maxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, wracam do treningu splitem. Dzisiaj pierwszy trening (klata+triceps+HS) od miesiąca-praca. Było ciężko, jakiś taki ciężki się czułem, zrobiłem mało powtórzeñ ale ważne że był trening. Jeszcze kilka treningów i myślę że wrócę do formy. Możliwe, że to też wina przemęczenia bo pracowałem sporo, a nie jestem przyzwyczajony. Jutro znowu praca ale po południu zrobię brzuch. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...