Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik HYBRYDO


HYBRYDO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 157
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wczorajszy trening push. Drabinka hspu 3/2/1 Głębokie pompki 6/6/6/6 Dipsy na kółkach 2/2/2/1 Wznosy zgiętych nóg do klatki 10 L-sit 5xmax Od poniedziałku zaczynam nowy plan który będzie nastawiony tylko na wytrzymałość a około styczeñ/luty (zależy od efektów) wprowadze plan wytrzymałościowo-siłowy. Plan treningowy mam zaplanowany na rok do przody xd dzisiaj jeszcze troszke skonsultuje i wstawię:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj drabinki podciągania. Ogólnie moim celem jest osiągnięcie drabinek 1-5-1 x5 Dzisiaj udało mi się zrobić 2x 1-5-1 Jako że nie chciałem tego zmarnować trzecie 1-5-1 zrobiłem z gumą(ona jest bardzo słaba więc pomoc prawie żadna) Po tej serii miałem zgon :D potem dobiłem dwoma drabinkami bardzo dokładnych australian pull up na kółkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj dipsy. na początek zrobiłem drabinke 1-5 na kółkach potem zszedłem do jednego na poręczach a następnie zrobiłem pozostałe 4x 1-5-1 na poręczach. Nie obyło się bez problemów. Miałem chwilowe załamania kiedy byłem na 4 powtózeniu ale dałem rade. Ogólnie będę dążył do tego aby wykonaćwięcej powtózeñ na kółkach a na poręczach wykonywać bardziej klatowe dipsy bo narazie jak się zmęczę to robię tricepsowe Jutro zwykły dzieñ nogi+muscle up bez drabinek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trening muscle up na wielki plus. Ogólnie olewam mu na drążku i zaczynam ćwiczyćmu na kółkach. Zrobiłem dipy 3x3, false grip pull up 3x3 negatywne muscle upy oraz ćwiczyłem dużo nad przełożeniem łokci głównie z gumą. Do tego nogi. Pistolety,bulgarian squat,łdki,eksplozyne przysiady :D Zastanawiam się czy nie przeniosę nóg na siłownie i w środe będę ćwiczył sam muscle up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czwartkowy trening to trening na zakwasach. Spontaniczne drabinki różnych rodzajów pompek. Dzisiaj podchwyt ale dalej czuje trudy tygodnia więc będzie full chin up do tego front i back lever adv. Małe zmiany w planie: -codzienny trening hspu 3x3 -w czwartkowy dzieñ będę ćwiczył trudny rodzaj pompek i chyba będą to pseudo planche :D -w dzieñ ruchów pchających(pompki) będzie szlifowanie lsit -w dzieñruchów ciągnących bedzie font i back

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...