Skocz do zawartości
Workout Athletes

odnosnie technik


JedenSzescTrzy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Mam do Was pytanie . Czy jak roie trening i dziele go na taki podstAowy a potem robie technik trening to mam robic jedno po drugim czy moge zrobic sobie przerwe, czyli trening ten podstawowy powiedzmy o 14.00 a poten techniki o 19.00 ? Pokaze Wam moj dzien treningu przykladowy . Srd plecy bic i human flag 1.podciaganie nawyt szeroki 3s Neutralny wasko 3s Nachwyt wasko 3s Oodchwyt zamkniety 3s Podcuaganie szeroko neutralnym chwytem 3s Hf trening Zwis w poz.oczatkowej pozycji 3s Side plank 3s Hf z wybicia 3s Hf proba 3s Dips z 10 kg 3s Prosze o odpowiedz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z tego co wiem jestes w tym sporcie nowy. Chodziłes na siłke i przeniosłes się do nas. Mimo to rzucasz się od razu na techniki , problem w tym że nie masz podstaw. Założę się że nie umiesz jeszcze dobrze hspu oraz hs. Rzucasz się na FL,BL mimo iz nie umiesz prostego dragon flaga. Jeszcze raz katuj podstawy. Moim zdaniem dobry tutek nakręcił Fortress na yt. Looknij ułoż porządne FBW. Wiem że jest 90% na to ze mnie nie posłuchasz wiec odpowiem na twoje pytanie. Tak, mozesz robic najpierw trening pod partie a potem pod techniki. ps.pierwszą porządną rzeczą jakiej powinienes się nauczyć to muscle up.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja inicjiatywa jest niesamowita. pompki w staniu na rękach – 3s pompki zwykłe głębokie z nogami na podwyższeniu lub dipy – 3s podciąganie nadchwytem na szerokość barków lub szerzej – 3s podciąganie podchwytem wąsko – 3s pistolety – 3s wspięcia na palcach – 2s spięcia brzucha lub unoszenie nóg (leżąc na plecach lub wisząc) lub kółko – 2s unoszenie tułowia lub nóg (leżąc na brzuchu) lub mostki – 2s Przykładowy rozkład treningu: pn/sr/pt Odpoczynek: 1 min. między seriami 3 min. między ćwiczeniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem gdy będziesz juz ogarniał HS,DF,L-Sit oraz podciąganie nachwytem 15+,dipsy 20+,pompki 40+,pistolety 10+,pompki w staniu na rękach przy ścianie 5+. No i proponuje przyłozyć się do podciągania bo jak zabierzesz się w przyszłości do technik to przynajmniej MU powinienes mieć opanowany bez treningu a i moze Back lever ci wpadnie jak przyłożysz się do treningu brzucha i prostowników(nie przekraczaj ilosci serii które masz rozpisane w fbw) Spróbuj podciągać się w L-sit lub z nogami prostymi przed sobą. (Wtedy ogranicz serie na brzuch do jednej na trening) Jezeli zastosujesz się do tych rad to będzie git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz moje FBW porównaj sobie je z planem jaki dostałeś bąd¼ sam sobie zmontowałeś. Chcesz to skorzystasz. HYBRYDO dobrze pisał pierw opanuj podstawy potem zabieraj się za resztę. Plan: Poniedziałek Pompki z rękoma szeroko 10/12/14 Dipsy 8/8/10 Brzuszki z podniesionymi nogami do kąta prostego 12/12/14 Plank 20s/30s/30s Podciąganie podchwytem 3/3/max Pompki z jedną ręką na podniesieniu (lewa i prawa) 8/10/10 Pompki 10/12/14 Zwis na jednej ręce (lewa i prawa) 10s/12s/14s Wspięcia na palce 16/20/20 ¦roda Pompki z nogami na podwyższeniu 8/10/10 Pompki diamentowe 8/10/12 Podnoszenie prostych nóg do kąta prostego 8/8/10 Plank 20s/30s/30s Zwis na drążku ze zgiętymi rękoma 6s/8s/10s Krótkie pompki, rękoma wąsko przy ciele 20/25/30 Pompki 10/12/14 Zwis na jednej ręce (lewa i prawa) 6s/8s/8s) Piątek Pompki z rękoma szeroko 10/12/14 Pompki diamentowe 8/8/10 Brzuszki z podniesionymi nogami do kąta prostego 12/12/14 Podnoszenie zgiętych nóg do klatki piersiowej 8/10/12 Podciąganie podchwytem 3/3/max Pompki z jedną ręką na podniesieniu (lewa i prawa) 8/10/10 Pompki na piłce 8/8/10 Zwis na jednej ręce (lewa i prawa) 10s/12s/14s Wspięcia na palce 16/20/20 Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z Twoją opinią Hybrydo, Dragon Flag w cale nie jest prosty i najłatwiejszy. Brzuch pracuje ale jest to praca statyczna tak samo jak ręce, o wiele bardziej pracują mięśnie obłe i tylne aktony barku, to one powodują ruch w Dragon Flag, a człowiek zazwyczaj zanim zacznie ćwiczyć ma bardzo słabe te partie mięśniowe. Podstawą moim zdaniem jest dobry i na poziomie L-sit. Z resztą mogę się zgodzić w 100% .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...