Skocz do zawartości
Workout Athletes

TECHNIKI STREET WORKOTU


Skrobot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przez ostatni raz troche wyrosłem :D . A co najlepsze nauczylem sie nowych technik . Chcialem sie nimi pochwalic .. zebyscie ocenili jak idzie :> HUMAN FLAG -10 SEKUND DRAGON FLAG - OKO£O 12 wznosów MUSCULE UP - 16 Razy PLANCHE - Utrzymałem kilka sekund 3-6 hand stand push up - 12 x Back lever : 21 sek . Podciaganie Lsit - 18 x Co myslicie ? troche sie wybilem . tak sądze.do tego rozpisuje diety ludzią i juz nie jeden mi dziekował wiec ze zwyklego patyka mysle ze duzo osiagnolem ostatnio . mialem nie dawac tematu ale mysle ze mam z kim porozmawiac o tym .pOZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie cwicze dlugo , tzn cwiczylem juz z 5 lat ale te 3 lata to opierdalanie sie . Jakos mnie wyjebalo przez te 2 xd . Cwiczylem klasycznym splitem ,tylko ze z dodatkowym obciazeniem , zazwyczaj do pompek i dipow . A wlasnie, ja stawiam na podstawy .. diamonty , szerokie, hs ,i dips, te cwiczenia sa najlepsze . Atakuja rozne partie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ty nie rozumiesz kolego. Na tym koncie przewaznie siedzi moj molega ktory on wpisywal te tematy . Ja tu bywale. Czasem . .. i teraz postanowilem pochwalic sie moimi wynikami ciezkiej pracy . Owszem moi kolega jest narazie na poczatku i proboje ale ja juz troche cwicze i go ucze i mu pomagam, jak chcerz to mozemy pocwiczyc razem . Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że jak się fest zmotywowałeś to masz takie osiągi wiem że się da. Æwicz dalej i dawaj na turniej do Lubliñca w marcu lub kwietniu. ¯yczę jeszcze lepszych wyników. Szczerze MUSCULE UP - 16 razy to jest wyczyn ja aktualnie na serie 5 razy i na max wiele więcej nie zrobię ale 16 razy na raz to jest kosa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Nie mam czego zazdrościć 2.Jesteś lepszy?Spoko,nie przeszkadza mi to. 3.Zdziwiło mnie tylko to,że "nasz" rajver tyle już umie,bo przecież niedawno tego nie ogarniał.. Skąd mogłem wiedzieć,że jest tam ktoś inny?No skąd?Nie napisałeś tego w pierwszym poście ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...