Skocz do zawartości
Workout Athletes

Kilka pytań. Proszę o pomoc.. :)


Bartolomeo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przejdę od razu do rzeczy.. Mam kilka pytań odnośnie podciągania, dietki, biegania oraz.. rozstępów (niestety).

A więc tak:

1. Problem z podciąganiem jest następujący.. Trenuję już ok. 9 tygodni. W tym czasie udało mi się osiągnąć wynik 14,5 podciągnięć (nie wiem czy dobry wynik czy się troszke obijałem :D) i mam problem z wykonaniem muscle up. Nie wiem czy zbyt mało razy się podciągam czy coś.. poprostu dochodzę do pozycji gdy dłonie są na wysokości klatki i mam taki "STOP"! Nie wiem czy chodzi tu właśnie o ilość podciągnięć czy poprostu od techniki.

2. Odnośnie dietki. Planuję zrobić taką małą redukcje.. Narazie jem "to co jest" ale chciałbym jakoś wyglądać we wakacje i czy może ktoś pomóc w doborze posiłków? Nie od razu jaki posiłek kiedy tylko mniej więcej kiedy i o jakiej godzinie węgle, białko itp..

3. Chodzi o bieganie. Jak wyżej napisałem planuję zrzucić troszke tłuszczyku z brzucha i czy od tego nie spale także bicepsa i innych partii?

4. Rozstępy.. ach.. Problem polega na tym że pojawiły się na plecach i na pojawiają się na górnej części bicepsów. Jak u was z tym jest? Pojawiły się też u was.. żyjecie z tym czy próbujecie w jakiś sposób usunąć (są jakieś sposoby czy nie?) bo wygląda to troszkę psuje tą rzeźbę..

 

Proszę o odpowiedzi na te pytanka, pozdroo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Siema,

1: jak na 9tygodnoiwy trening, 14,5 podciągnięcia to bardzo dobry wynik. (bynajmniej dla mnie) jeśli chodzi o wykonanie Muscle Upa, to nic dziwnego że możesz mieć z nim problem. każdy z nas przez to przechodzi :D Jest wiele ćwiczeń przygotowujących pod technike MU. Polecam robić dipsy na drążku, ekspolzywnie się podciągac nachwytem, starać się jak najwyżej. Możesz tez robić na jedną reke, tzn najpierw wchodzi jedna ręka, potem druga. Ewentualnie muscle upy z wyskoku. na niższym troche drążku. na wszystko potrzeba sporo czasu i cierpliwości.

2: odnośnie diety to ja Ci nie pomogę, bo po prostu się na tym nie znam i sam osobiście żadnej diety nie stosuję. Ale są tutaj tacy, którzy na pewno Ci w tym temacie pomogą

3: Nie powinieneś spalić bica i innych partii przy bieganiu jeżeli tylko je trenujesz:D Polecam dołożyc jakis basen, lub tabatę do biegania na spalanie tłuszczyku.

4: brałeś wcześniej jakieś wystrzałowe suple, albo sterydy? są niby jakieś kremy które pomagają rozstępom, ale to jest raczej tylko ściema. po prostu trzeba zacząć z nimi życ.
    Ja trenuje tylko kalistenike i nie ma prawa byc rozstępów przy tego typu treningach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moze się wypowiem na temat rozstępów jako że mam/miałem z nimi problem. Pojawiają się one przez nadmierną tkanke tłuszczową. Skóra po prostu rozciąga się i powstają rozstępy. Mi udało się to nieco zniwelować lecz pewnie ślady zostaną-tym się nie przejmuj.

 

Co do diety to napisz do mnie na priv,  na pewno coś zaradzimy. Opisz co chcesz osiagnąć, jaka dieta Cie interesuje itp itd. Reszte  będziemy "rozmawiać" poprzez wiadomości prywatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Siema,

1. Kwestia techniki i odpowiedniego przygotowania.

2. Co do diety to wystarczy zajrzeć na forum jest nawet sporo przykładowych diet.

3. Jeżeli będziesz biegał interwałami, to nie spalisz mięśni.

4. Rozstępy są od baardzo szybkiego przyrostu tkanki tłuszczowej lub mięśniowej. Jeżeli nie szkoda Ci pieniędzy, to możesz wypróbować kremy, ale raczej pozostaje Ci przyzwyczaić się do nich.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dokładnie, zgadzam się.

Mi bardziej chodziło o porównanie - bieganie odległościowe, a interwały.

I oczywiście to dotyczyło tylko biegania, z odpowiednimi innymi składnikami (czyt. dieta + sen itp), czyli interwałami dodatkowo możesz zwiększyć tkankę mięśniową, a biegami dystansowymi spalamy i tkankę i mięśnie.

Reasumując podam przykład: zdjęcie.

Super, że poruszyłeś to zagadnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...