Jump to content
Workout Athletes

[25.03.2018] Sekrety Stretchingu z Natalią Marią Wojciechowską we Flying Rose


Dynloth
 Share

Recommended Posts

 • Administrator

Sekrety Stretchingu z Natalią Marią Wojciechowską we Flying Rose

27459892_1980669311973937_3403384515304917747_n.jpg

(Link do wydarzenia na FB)

Data: 25.03.2018r.

Godzina: Od 11:00 do 18:20

Miejsce: Flying Rose - Łódź (91-341) ul. Brukowa 6

Opis


Warsztaty w pełni poświęcone stretchingowi – zarówno ćwiczeniom, jak i anatomii/fizjologii oraz psychologii stretchingu.

W trakcie trwania każdego z warsztatów:
-Zgłębicie wiedzę na temat rozciągania – anatomii, fizjologii oraz psychologii.
-Dowiecie się bardzo dużo na temat procesów zachodzących w trakcie i po rozciąganiu.
-Zostaną poruszone kwestie diety, bólu oraz emocji i ich wpływu na ciało i co zrobić by osiągnąć lepszy stan ciała poprzez pracę nad sobą i inne patrzenie na rzeczywistość nas otaczającą.
-Otrzymacie odpowiedzi na pytania: kiedy się rozciągać? jak długo? Jak często?
-Zostaniecie zaskoczeni tym, jak Wasze życie codzienne wpływa na Waszą zdolność do rozciągania się i co należy zmienić, aby było znacznie lepiej.
-Poznacie sekrety takie jak: czego stretching nie lubi, jak się nie należy rozciągać, co ma wielkie znaczenie dla stretchingu, dlaczego na początku jest progres, a potem stagnacja lub regres.
-Dowiecie się jakie korzyści płyną ze stretchingu i jak te korzyści wpływają na codzienne życie.

W trakcie poszczególnych warsztatów poznacie tajniki rozciągania:
- nóg – pod kątem sznurka i szpagatów
- pleców
- barków
- stóp
- nadgarstków


Dzięki tym warsztatom nauczycie się rozciągania m.in.: metodą EXTENSIO (o Extensio poniżej), poprawicie jakość swoich wszystkich treningów, jak i pogłębicie wiedzę na temat stretchingu oraz fascynującego połączenia ciała z umysłem.

Po warsztatach szybko zauważycie pierwsze rezultaty, a te będą zaledwie początkiem prawdziwej przemiany, nie tylko w ciele. Stretching stanie się przyjemnością, a nie bolesną koniecznością!


O NATALII
Uznana instruktorka stretchingu (http://www.facebook.com/Natalia.stretches) – jest twórcą własnej metody stretchingu oraz treningu EXTENSIO (więcej informacji o metodzie EXTENSIO i rodzajach treningów tutaj:www.extensio.pl). Jest również autorką poczytnego blogawww.sekretystretchingu.blogspot.com. Dodatkowo jest również uznanym sędzią międzynarodowych i narodowych konkursów tańca i sportu z licencją sędziego PZTSport (Polskiego Związku Tańca Sportowego)

Natalia jest absolwentką Hamburskiej Szkoły Baletowej im. Johna Neumeiera. Jeszcze w trakcie nauki zatańczyła główną rolę w "Dziadku do orzechów" w choreografii Johna Neumeiera na prestiżowej Gali im. Niżyńskiego w Hamburgu.

Do roku 1999 uczęszczała do Państwowej Szkoły Baletowej w Warszawie. Podczas nauki w Polsce była dwukrotną laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Tańca w Gdańsku. W 1997 r. zdobyła III miejsce w kategorii juniorów, a w 1999 r. I miejsce w kategorii seniorów. Dwukrotnie uhonorowana stypendium Hapag-Lloyda dla osób wybitnie uzdolnionych oraz wieloma innymi nagrodami.

W latach 2002 – 2006 była kolejno solistką Teatru Muzycznego Roma i Operetki Mazowieckiej.

W latach 2006 – 2010 była solistką Polskiego Baletu Narodowego, z którym wytańczyła wiele pierwszoplanowych ról: Odetta/Odylia w „Jeziorze Łabędzim”, Anna Karenina w „Annie Kareninie”, Tatiana w „Onieginie” i wiele innych.

W 2012 r. Natalia założyła Stowarzyszenie Pole Dance Sport Polska, którego prezesem była przez dwa lata. Dzięki jej inicjatywie pole dance, później pod zmieniona nazwą pole sport, stał się kategorią dyscypliny sportowej w Polsce, jak również zaczęły być rozgrywane organizowane przez Stowarzyszenie Mistrzostwa Polski Pole Dance Sport, a w późniejszym czasie Pole Sport.

W roku 2014 otworzyła własne Centrum Baletowe Neoclassica, które jest pierwszy tego typu w Polsce ośrodkiem pozaszkolnej edukacji tanecznej (www.neoclassica.pl) . W tym samym roku założyła pierwszy w Polsce prywatny zespół baletowy - Warsaw Ballet – www.warsawballet.pl , obecnie będąc jego dyrektorem artystycznym oraz głównym choreografem.

Blogi Natalii:
www.secretsofstretching.blogspot.com
www.rebelballerina.blogspot.com
www.baletoweabc.blogspot.com
www.lovingbeat.blogspot.com


O EXTENSIO

„Często zapominana prawda jest taka, że psychika i ciało tworzą jedność, niepodzielną całość. Bez oddziaływania na psychikę i indywidualnego podejścia do każdego nie osiągnie się maksymalnych efektów, pracując jedynie z ciałem. Tak samo bez intensywnej pracy nad ciałem nawet gotowa na ekstremalne rozciąganie psychika nie jest gwarantem zauważalnych postępów. Wszystko musi się opierać na równowadze oraz na konsekwentnym dążeniu do celu.” - Natalia Maria Wojciechowska

Podstawowym założeniem Extensio jest:
Poprzez ciało do umysłu z miłością, życzliwością i zrozumieniem.

Metoda Extensio łączy w sobie pracę z ciałem i pracę z psychiką. Wykorzystywana jest dynamika psychologicznych procesów - zarówno tych, których jesteśmy świadomi, jak i tych związanych z podświadomymi, niezależnymi od naszej woli reakcjami - aby osiągnąć najlepszy możliwy rezultat.


TRENING EXTENSIO

Extensio – holistyczny trening rozciągający dla osób w wieku 6-... bez przeciwskazań od lekarza.

Trening Extensio został stworzony i opracowany przez Natalię Marię Wojciechowską w oparciu o ćwiczenia zaczerpnięte z jogi, pilatesu, baletu, techniki Hortona, techniki Alexandra uzupełniony jej własnymi zestawami ćwiczeń powstałymi w wyniku obserwacji natury oraz dzięki bogatej wiedzy na temat ludzkiej psychiki, anatomii i fizjologii podpartej wieloletnim doświadczeniem.

Trening Extensio to:
- gradacja treningu – od pozycji o małych zakresach, do pozycji o dużych zakresach na koniec w wersji dynamicznej
- stosowanie w obrębie jednego ćwiczenia co najmniej trzech rodzajów stretchingu: biernego, aktywnego i izometrycznego
- założenie, że stretching to ruch i przełożenie tego na każde ćwiczenie
- nauka koordynacji oddechu z wchodzeniem w pogłębienie danej pozycji oraz schodzeniem z danej pozycji
- zastosowanie ruchu od góry na dół – jak fala - przy wchodzeniu w pogłębienie do danej pozycji i kontynuowanie wyciągania
- stosowanie przedłużonych – min. 1 minuta w ćwiczeniach na dużych zakresach ruchów
- stosowanie kilku wariantów danego ćwiczenia z przerwami pomiędzy wariantami
- stosowanie tuż po danym ćwiczeniu ruchu przeciwstawnego
- wykonywanie ćwiczeń (wchodzenie, wyciąganie, pogłębianie, schodzenie) w sposób płynny, nierwący
- płynność całego treningu

Więcej o Extensio – www.extensio.pl



PROGRAM WARSZTATÓW

Każdy warsztat poświęcony jest innej tematyce, aby w spokoju, bez pośpiechu móc skupić się na danych elementach i poświęcić wystarczająco dużo czasu na rozciąganie konkretnych partii mięśni.

W trakcie trwania wszystkich warsztatów zostaną szczegółowo omówione stosowane techniki rozciągania. Po warsztatach będzie czas na pytania indywidualne.

Zostaną też zaprezentowane techniki rozciągania innych, by jak zabraknie w okolicy dobrego instruktora być w stanie innym zaoferować pomoc w sposób nie narażający zdrowia osoby rozciąganej



_______BLOK 1_______

11:00 – 12:30/12:45

Interaktywny wykład na temat stretchingu

W trakcie tego wykładu zostaną poruszone kwestie ogólne i bardzo podstawowe, jak to czym w ogóle jest stretching, co daje, po co go stosować i kto go powinien i jak stosować i dlaczego właśnie tak a nie nie inaczej. Zostaną pogłębione pewne kwestie dotyczące samej psychiki, jak i konkretnych zagadnień powstałych podczas wykładu.


_______BLOK 2_______

12:45 – 13:45

Specjalistyczna rozgrzewka + stretching oraz wzmacnianie stóp i nadgarstków

Często zapominamy, że rozciąganie ciała to nie tylko gięcie pleców, nogi. Ciało to też takie niesamowicie małe, ale ważne części ciała jak stopy i nadgarstki. Od tego jak ustawiamy stopy zależy niekiedy brak lub obecność skoliozy, płaskostopia, dyskopatii i wielu innych schorzeń.
W obecnych czasach nadużywane chociażby pisaniem na klawiaturze nadgarstki również wymagają troski. Pamietajmy, że jedno miejsce spięte w ciele ciągnie za sobą inne partie ciała, bo nasze ciało to ogniwa połączone i jedna część ciała, która niesprawnie działa może pociągnąć za sobą w dół inne partie ciała.


_______BLOK 3_______

14:00 – 15:15

EXTENSIO STRETCHING WORKOUT – holistyczny trening rozciągający pod kątem rozciągania nóg

Głównie rozciągane partie mięśniowe:
nogi – dosłownie każdy mięsień; głębokie mięśnie nóg i miednicy, a także mięśnie dołu grzbietu oraz brzucha

Na tym bloku uczestnicy poznają trening EXTENSIO sprecyzowany na rozciąganie nóg i zobaczą czym jest stretching ogólny całego ciała oraz po co on jest.

Zostanie również zgłębiona wiedza jak prawidłowo i skutecznie oraz zdrowo się rozciągać i przygotowywać do głębokiego stretchingu.

Ten blok zacznie się od ćwiczeń rozgrzewających i przygotowujących ciało i umysł do procesu jakim jest rozciąganie, a potem nastąpią ćwiczenia wszechstronnie rozciągające nogi by następnie w bloku 4 móc pogłębić pozycje i nauczyć się je pogłębiać z poszanowaniem własnego ciała i psychiki bez naruszania siebie.



_______BLOK 4_______

15:30 – 16:45

Specjalistyczna rozgrzewka + głębsze rozciąganie nóg pod kątem sznurków i szpagatów.


W tym bloku szczególną uwagę poświęcam sznurkom i szpagatom.
Zostaną zaprezentowane takie techniki, które sprawią, że nawet to rozciąganie stanie się przyjemnością, a umysł i ciało przyjmą stretching łagodnie.


_______BLOK 5_______

17:00 – 18:20

Specjalistyczna rozgrzewka + stretching barków i kręgosłupa.

Głównie rozciągane partie mięśniowe:
mięśnie brzucha, mięśnie międzyżebrowe, mięśnie grzbietu, barki.

Podczas tego warsztatu zostaną zgłębione tajniki zwiększania elastyczności kręgosłupa w sposób niezagrażający zdrowiu kręgosłupa oraz sekrety pracy nad siłą mięśni grzbietowych. Poruszone zostaną takie kwestie jak: anatomia kręgosłupa oraz pleców, dieta i jej znaczenie w pracy nad elastycznością kręgosłupa, tryb pracy vs elastyczność kręgosłupa i wiele innych ciekawych pod kątek stretchingu oraz codziennego życia tematów.


Cennik:
-300 zł - do 11.02.2018
-325 zł - do 28.02.2018
-350 zł - od 01.03.2018

Zapisywać się prosimy przez wiadomość prywatną na Facebook'u, mailem flyingrose@o2.pl lub osobiście we Flying Rose.
Tylko potwierdzony zapis jest ważny.

W celu rezerwacji miejsca prosimy o wpłatę całośći kwoty w terminie 5 dni od daty potwierdzenia zapisu.
Flying Rose Aleksandra Żuchowska
Numer konta: 42 1950 0001 2006 0030 1635 0001
ul. Brukowa 6
91-341 Łódź
W tytule przelewu: imię i nazwisko, Sekrety stretchingu.

W przypadku rezygnacji nie ma możliwości zwrotu pieniędzy. Prosimy wówczas o kontakt, a pomożemy znaleźć kogoś w zamian.

W przypadku odwołania warsztatów przez organizatora zostanie dokonany zwrot całości kwoty.

Link to comment
Share on other sites

 • Dynloth changed the title to [25.03.2018] Sekrety Stretchingu z Natalią Marią Wojciechowską we Flying Rose
 • Replies 0
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Popular Days

Posted Images

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By WerDance
   Warsztaty Pole Dance & Exotic z Jakubem Kolasą! 

   (Link do wydarzenia na FB)
    
    
   Data: 17.03.2019r.
   Godzina: Od 10:00 do 17:15
   Miejsce: Flying Rose, Ul. Brukowa 6, 91-341 Łódź
   Opis:  Zapraszamy na warsztaty z Kubą Kolasą!

   Kuba jest jedną z tych osób, które są tak pozytywne, że świat staje się piękniejszy w jednej chwili. Pokochacie go w pierwszej sekundzie (jeśli jeszcze tego nie zrobiłyście). Jest idealnym połączeniem pole dancera artysty, pole sportowca i entuzjasty kontorsji.
   Na pole dancową ścieżkę wkroczył w 2012 roku w wieku 20 lat. Wcześniej 6 lat trenował taniec towarzyski oraz 3 lata taniec współczeany. Taneczna przeszłość wpłynęła na jego unikalny i przyciągający wzrok styl.

   Najważniejsze osiągnięcia:
   *Felix Cane Pole Championships 1st Runner Up 2016
   *European Pole Show Art Champion 2015
   *Polish Pole Sport Champion 2013 & 2015
   *Hungarian Pole Sport Open Champion 2014

   Plan warsztatów:
   1. Tricks & combos średniozaawansowany 10:00 - 11:30 (90 minut)
   Warsztat ten jest stale aktualizowany o nowe triki i kombosy, zarówno rurkowe jak i floorworkowe. Spiny, wspinaczki, pozycje, dropy, "signature moves" i ich wyjątkowe kombinacje.
   Wymagane: wspinaczka, podstawowe inverty

   2. Tricks & combos zaawansowany 11:45 - 13:15 (90 minut)
   Warsztat ten jest stale aktualizowany o nowe triki i kombosy, zarówno rurkowe jak i floorworkowe. Spiny, wspinaczki, pozycje, dropy, "signature moves" i ich unikalne kombinacje.
   Wymagane:shoulder mount, brass monkey, handspring, reverse grab

   3. Exotic choreo 13:45 - 15:15 (90 minut)
   It's time to get sexy!
   Przyjdź i uwolnij swoją wewnętrzną zmysłowość, ucząc się niesamowitej i zaskakującej choreografii. Będziemy łączyć seksowny, a jednocześnie wysmakowany płynny ruch z klasycznymi stuknięciami obcasami, falami ciałem i nogami, aby stworzyć piękną oryginalną choreografię. Załóż swoje higheels i pozbądź się zahamowań.

   4. Exotic tricks 15:45 - 17:15 (90 minut)
   Efektowne, zapierające dech w piersiach, zaskakujące exoticowe triki. Wskoki, zeskoki, szpagaty, przejścia - to co kochacie najbardziej.

   Cennik:
   1 warsztat - 230zł
   2 warsztaty - 440zł
   3 warsztaty - 630zł
   4 warsztaty - 800zł

   ⚠️⚠️⚠️Cennik first minute pojawi się jutro o 11:11 w poście w wydarzeniu.⚠️⚠️⚠️

   ✏Zapisy w wiadomości prywatnej.
   W celu rezerwcji miejaca prosimy o wpłatę zadatku w wysokości połowy należnej kwoty w ciągu 7 dni od daty potwierdzenia zapisów.

   Płatność gotówką lub przelewem:
   Flying Rose
   ul. Brukowa 6
   91-341 Łódź
   42 1950 0001 2006 0030 1635 0001
   w tytule przelewu: imię i nazwisko, warsztaty Jakub Kolasa

   Organizator:
   -zastrzega prawo do odwołania warsztatów jeśli nie zbierze się wymagana ilość osób najpóźniej 7 dni przed planowanym wydarzeniem
   - zastrzega prawo do zmiany godzin warsztatów najpóźniej 7 dni przed planowanym wydarzeniem
   -nie zwraca pieniędzy w przypadku rezygnacji i/lub niepojawienie się na warsztatach
   -zwraca pieniądze w przypadku odwołania warsztatów przez organizatora
  • By Dynloth
   Sekrety Stretchingu - Warsztaty z Natalią M.Wojciechowską

   (Link do wydarzenia na FB)
   Data: 27.05.2018r.
   Godzina: Od 11:00 do 19:00
   Miejsce: Dream Team - Pabianice, ul. Traugutta 9
   Opis: 
   Warsztaty w pełni poświęcone stretchingowi – zarówno ćwiczeniom, jak i anatomii/fizjologii oraz psychologii stretchingu.
   W trakcie trwania każdego z warsztatów:
   Zgłębicie wiedzę na temat rozciągania – anatomii, fizjologii oraz psychologii,
   Dowiecie się bardzo dużo na temat procesów zachodzących w trakcie i po rozciąganiu,
   Zostaną poruszone kwestie diety, bólu oraz emocji i ich wpływu na stan ciała i co zrobić by osiągnąć lepszy stan ciała poprzez pracę nad sobą i inne patrzenie na rzeczywistość nas otaczającą,
   Otrzymacie odpowiedzi na pytania: kiedy się rozciągać? jak długo? Jak często
   Zostaniecie zaskoczeni tym, jak Wasze życie codzienne wpływa na Waszą zdolność do rozciągania się i jak co należy zmienić aby było znacznie lepiej,
   Poznacie sekrety takie jak: czego stretching nie lubi, jak się nie należy rozciągać, co ma wielkie znaczenie dla stretchingu, dlaczego na początku jest progres, a potem stagnacja lub regres,
   Dowiecie się jakie korzyści płyną ze stretchingu i jak te korzyści wpływają na codzienne życie

   W trakcie poszczególnych warsztatów poznacie tajniki rozciągania:
   nóg – pod kątem sznurka i szpagatów
   pleców
   barków
   stóp
   nadgarstków

   Dzięki tym warsztatom nauczycie się rozciągania m.in.: metodą EXTENSIO (o Extensio poniżej) , poprawicie jakość swoich wszystkich treningów, jak i pogłębicie wiedzę na temat stretchingu oraz fascynującego połączenia ciała z umysłem.

   Po warsztatach szybko zauważycie pierwsze rezultaty, a te będą zaledwie początkiem prawdziwej przemiany nie tylko w ciele, a stretching stanie się przyjemnością, a nie bolesną koniecznością!

   O NATALII
   Uznana instruktorka stretchingu (http://www.facebook.com/Natalia.stretches) – jest twórcą własnej metody stretchingu oraz treningu EXTENSIO (więcej informacji o metodzie EXTENSIO i rodzajach treningów tutaj:www.extensio.pl). Jest również autorką poczytnego blogawww.sekretystretchingu.blogspot.com. Dodatkowo jest również uznanym sędzią międzynarodowych i narodowych konkursów tańca i sportu z licencją sędziego PZTSport (Polskiego Związku Tańca Sportowego)

   Natalia jest absolwentką Hamburskiej Szkoły Baletowej im. Johna Neumeiera. Jeszcze w trakcie nauki zatańczyła główną rolę w "Dziadku do orzechów" w choreografii Johna Neumeiera na prestiżowej Gali im. Niżyńskiego w Hamburgu.

   Do roku 1999 uczęszczała do Państwowej Szkoły Baletowej w Warszawie. Podczas nauki w Polsce była dwukrotną laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Tańca w Gdańsku. W 1997 r. zdobyła III miejsce w kategorii juniorów, a w 1999 r. I miejsce w kategorii seniorów. Dwukrotnie uhonorowana stypendium Hapag-Lloyda dla osób wybitnie uzdolnionych oraz wieloma innymi nagrodami.

   W latach 2002 – 2006 była kolejno solistką Teatru Muzycznego Roma i Operetki Mazowieckiej.

   W latach 2006 – 2010 była solistką Polskiego Baletu Narodowego, z którym wytańczyła wiele pierwszoplanowych ról: Odetta/Odylia w „Jeziorze Łabędzim", Anna Karenina w „Annie Kareninie", Tatiana w „Onieginie" i wiele innych.

   W 2012 r. Natalia założyła Stowarzyszenie Pole Dance Sport Polska, którego prezesem była przez dwa lata. Dzięki jej inicjatywie pole dance, później pod zmieniona nazwą pole sport, stał się kategorią dyscypliny sportowej w Polsce, jak również zaczęły być rozgrywane organizowane przez Stowarzyszenie Mistrzostwa Polski Pole Dance Sport, a w późniejszym czasie Pole Sport.

   W roku 2014 otworzyła własne Centrum Baletowe Neoclassica, które jest pierwszy tego typu w Polsce ośrodkiem pozaszkolnej edukacji tanecznej (www.neoclassica.pl) . W tym samym roku założyła pierwszy w Polsce prywatny zespół baletowy - Warsaw Ballet – www.warsawballet.pl , obecnie będąc jego dyrektorem artystycznym oraz głównym choreografem.
   Blogi Natalii:
   www.secretsofstretching.blogspot.com
   www.rebelballerina.blogspot.com
   www.baletoweabc.blogspot.com
   www.lovingbeat.blogspot.com
  • By Dynloth
   Warsztaty z Anne-Marie Kot w Flying Rose 

   (Link do wydarzenia na FB)
   Data: 10.02.2018r.
   Godzina: Od 11:00 do 18:00
   Miejsce: Flying Rose - Łódź (91-341) ul. Brukowa 6
   Opis: 
   Mamy przyjemność zaprosić Was na warszaty z Anne-Marie Kot. Osobistość sama w sobie, zwyciężczyni wielu zawodów i finalistka programu Mam Talent. Wielce zaangażowana w rozwój pole dance i pole sport w Polsce. Współtworzy organizację Polish Federation Air Power Athletics. Nie możecie tego przegapić! Warsztaty będą miały miejsce dnia 10.02.2018 w Łodzi w szkole aerial dance Flying Rose.

   Razem z Anne-Marie Kot - Artist Page przygotowaliśmy dla Was następujące bloki:

   11:00 - 12:30 Pole Tricks & Combos - 90 min - 130 zł
   Niesamowite tricki i przejścia rurkowe. Anne-Marie Kot pokaże Wam pełnie swoich możliwości i wzniesie Wasze rurkowe umiejętności na zupełnie inny poziom. Anne-Marie Kot na pewno zmotywuje Was do ciężkiej pracy z której słynie, a zajęcia z Nią będą niezapomnianym przeżyciem.

   12:45 - 14:15 Split Stretch Challenge - 90 min - 80 zł
   Zajęcia rozciągające, w których skupimy się na szpagatach. Anne-Marie Kot przekaże Wam swoją ogromną wiedzę dotycząca stretchingu. Podczas tego warsztatu poznacie nowe ćwiczenia i przełamiecie swoje ograniczenia.

   14:30 - 16:00 Aerial Hoop - 90 min - 130 zł
   Anne-Marie Kot jest jedną z najbardziej wszechstronnych polskich zawodniczek Aerial Dance. Koła cyrkowe to z pewnością jedna z jej mocnych stron. Korzystajcie z szerokiego wachlarza jej umiejętności uczestnicząc w warsztatach różnych dziedzin akrobatyki powietrznej.

   16:15 - 17:45 Handstand, Balance and Acrobatic - 90 min - 110 zł
   Trochę akrobatyki przyda się każdemu. Sami nie możemy doczekać się tych akrobatycznych warsztatów. Idealne zajęcia wzmacniające i poprawiające Waszą sprawność ogólną. Warsztaty te poprawią Wasze samopoczucie, pokażą nowe możliwości i sprawią, że każda swoją choreografię rurkową będziecie mogli urozmaicić o elementy akrobatyczne.

   Dodatkowo przygotowaliśmy następujące promocje:
   - do dnia 30.11.2017 można się zapisywać z 10% rabatem
   - rabat - 15% dla uczestników warsztatów z Bereniką Nienadowską w Flying Rose
   - pierwsze dwie promocje nie łączą się 
   - wykupienie udziału w 2 warsztatach -10 zł od ceny regularnej
   - wykupienie udziału w 3 warsztatach -25 zł od ceny regularnej
   - wykupienie udziału w 4 warsztatach -50 zł od ceny regularnej

   Nie może Was zabraknąć!
   Prosimy o zapisy w wiadomościach prywatnych bądź mailowo flyingrose@o2.pl.

   WPŁATY:
   Flying Rose 
   Numer konta: 42 1950 0001 2006 0030 1635 0001
   ul. Brukowa 6
   91-341 Łódź
   w tytule przelewu: imię i nazwisko, warsztaty AMK

   Regulamin:
   - Warunkiem rezerwacji miejsca w warsztatach jest wpłata zadatku w wysokości połowy kwoty w ciągu 7 dni od zapisu. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 31.01.18
   - Kolejność warsztatów może ulec zmianie nie później niż 14 dni przed datą warsztatów.
   - Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów najpóźniej do 7 dni przed terminem jeśli nie uzbiera się minimalna ilość uczestników.
   - Zwrot kosztów następuję tylko w przypadku odwołania warsztatów przez organizatora.
   - Zastrzegamy sobie prawo do zmiany warunków promocji.
    
×
×
 • Create New...