Skocz do zawartości
Workout Athletes

Witam, Witam


Anbiure
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, Jestem Aleksander Mieszkam W Gdyni. Mam 18 lat. Ze Sportu, to trenuję Karate Shotokan już 10 rok. Swego czasu trenowałem też Capoeire jakieś 1,5 roku. A od dwóch lat trenuję trochę Parkour i Freerun, gdzie około rok temu odkryłem u mnie klub sportowy zajmujący się się właśnie tymi sportami, i zapisałem się do niego. W klubie wciągnąłem się również bardzo w Tricking, w który teraz chyba najbardziej się angażuję. O Street Workout dowiedziałem kilka miesięcy temu od kolegów z klubu, którym "skakanie" za bardzo nie wychodziło, ale za to od dłuższego czasu siedzą w SW. Pokazali mi co to jest, i bardzo mnie tym zaintrygowali. Przez co jakiś czas temu postanowiłem zacząć trenować to na poważnie, i znalazłem tę stronkę. Po za tym, bardzo lubię je?dzić terenowo na rowerze, oraz bawię się w tworzenie utworów muzycznych na takich programach jak FL Studio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administrator

Witaj. Widzę, że mamy wiele wspólnego. ;p Też trenowałem Shotokan, tyle że przez 7 lat. ;p Przygotujemy Cię do treningów Street Workout i postaramy się nauczyć Cię różnych technik SW. Też się bawiłem FL Studio, ale po tygodniu odpuściłem, może chcesz się pochwalić jakimś swoim utworem? ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]Zależy, co kto lubi z muzyki. Staram się tworzyć po trochu z każdego gatunku. Na internet za bardzo nie wrzucam, ale mam zrobionych naprawdę dużo utworów. Tu macie moje najnowsze dzieła, (nie dodałem do nich jeszcze żadnych efektów, płynnych przejść i ich nie nazwałem) http://anbiure.wrzuta.pl/audio/1jZ3gLJkDPZ/anbiure_-_club http://anbiure.wrzuta.pl/audio/9iamnjUb7i3/anbiure_-_drums_and_bass zauważyłem, że ta wrzuta strasznie zjeżdża z jakości. macie tu mój kanał na wrzucie, i na YT, trochę tam tego jest, ale większość jeszcze nie sko?czona, a finalnych wersji, nie wrzucałem http://anbiure.wrzuta.pl/wrzucone/audio http://www.youtube.com/user/Anbiure/videos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzieci?stwie, to bawiłem się na ejay. Próbowałem też, robić na programie Ableton, ale nie ogarniam go za bardzo i jest dla mnie dość nieprzejrzysty. Znam jeszcze Acid Music Studio ale z nim nie miałem żadnej styczności. Jak do FLa wrzuci się mnóstwo sampli perkusyjnych i wgra pluginy to można wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam pod rap, tylko trochę robiłem. Ale w FL jest naprawdę masa sampli perkusyjnych, pod hip hop i rap. Jest, też naprawdę dużo innych efektów, hitów czy nawet już pojedynczych rapowanych zda?. Tylko żeby miało to ręce i nogi to trzeba zmniejszyć tępo utworu tak do 90/80 I naprawdę fajne bity wychodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne programy, może i są lepsze, jednak FL w porównaniu do innych jest o wiele łatwiejszy w obsłudze i bardziej przejrzysty. A efekt ko?cowy jest niemal identyczny.;D Ja sam go ogarniałem,(nie liczę tu okresu tylko sumę spędzonego nad programem czasu) to jakieś 20 godzin i zna się wtedy wszystkie przydatne funkcje, oczywiście jest ich o wiele więcej, ale bez problemu można bez nich się obejść, a i tak ich się prawie wcale nie używa. A jeśli liczyć czas z wszelakiej maści poradnikami z internetu i wszystko się zapamięta:) to czasowo wyjdzie jakieś 5/7 godzin i można już robić utwory zbliżone do profesjonalnych nagra? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...