Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

trenowalam Kettlebell Hardstyle ok 2 lat i pol roku temu bardziej wciagnelam sie w Weightlifting i sztange wlasnie, ale kettle tez mam w treningach ? a chcialabym jeszcze sprobowac wlasnie troche street workout? chce tez sie nauczyc dlugo utrzymywac sie podczas stania na rekach, szpagat i np jakies salta itd ? ?

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

To nagraj filmik na najbliższym treningu jak ćwiczysz stanie na rękach i podpowiem Ci co robisz dobrze, a co poprawić ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, Dynloth napisał:

To nagraj filmik na najbliższym treningu jak ćwiczysz stanie na rękach i podpowiem Ci co robisz dobrze, a co poprawić ?

ja nie potrafie utrzymac rownowagi, mysle ze za malo sie spinam po protu

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Jak będę w domu to podeślę Ci filmik jak ja uczyłem stać dziewczyny na rękach. Jeżeli potrafisz stać przy ścianie na rękach to bez problemu szybko się nauczysz stać normalnie bez asekuracji ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Dynloth napisał:

Jak będę w domu to podeślę Ci filmik jak ja uczyłem stać dziewczyny na rękach. Jeżeli potrafisz stać przy ścianie na rękach to bez problemu szybko się nauczysz stać normalnie bez asekuracji ?

oo super dzieki ? mam jeszcze problem z tym, ze boje sie ze jesli za mocno sie wybije to polece na plecy i to mnie troche hamuje hahah

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

No to najlepiej będzie Ci przy ścianie ćwiczyć. Podsyłam filmik jak ja trenuje kobiety pod hs ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

W ten sposób łatwo opanować HS ?

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Trzymam kciuki i czekam na filmiki z Twoim handstandem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez carrramba89
      ćwiczycie z kettlami?  ja zamówiłam na ebayu 8 i 12kg i już wiem, co będę robić przez najbliższe tygodnie http://powerworkout.blog.pl/workouts-cwiczenia a tutaj trochę informacji jak dobrać kettla dla siebie:
      i nie wiem, czy ćwiczyłyście ZWOWy (dostępne na yt), ale są zajebiste  nie będę już wklejać linków, ale te z kettlebell to nr 5, 10, 16, 64 i 67, naprawdę warto się zapoznać Dorotejka mam nadzieję wypróbujesz ?
    • Przez WerDance
      Warsztaty Pole Dance & Exotic z Jakubem Kolasą! 

(Link do wydarzenia na FB)

Data: 17.03.2019r.
      Godzina: Od 10:00 do 17:15
      Miejsce: Flying Rose, Ul. Brukowa 6, 91-341 Łódź
      Opis: ?Zapraszamy na warsztaty z Kubą Kolasą!?

Kuba jest jedną z tych osób, które są tak pozytywne, że świat staje się piękniejszy w jednej chwili. Pokochacie go w pierwszej sekundzie (jeśli jeszcze tego nie zrobiłyście). Jest idealnym połączeniem pole dancera artysty, pole sportowca i entuzjasty kontorsji.
      Na pole dancową ścieżkę wkroczył w 2012 roku w wieku 20 lat. Wcześniej 6 lat trenował taniec towarzyski oraz 3 lata taniec współczeany. Taneczna przeszłość wpłynęła na jego unikalny i przyciągający wzrok styl.??

?Najważniejsze osiągnięcia:
      *Felix Cane Pole Championships 1st Runner Up 2016
      *European Pole Show Art Champion 2015
      *Polish Pole Sport Champion 2013 & 2015
      *Hungarian Pole Sport Open Champion 2014

Plan warsztatów:
      1. Tricks & combos średniozaawansowany 10:00 - 11:30 (90 minut)
      Warsztat ten jest stale aktualizowany o nowe triki i kombosy, zarówno rurkowe jak i floorworkowe. Spiny, wspinaczki, pozycje, dropy, "signature moves" i ich wyjątkowe kombinacje.
      Wymagane: wspinaczka, podstawowe inverty

2. Tricks & combos zaawansowany 11:45 - 13:15 (90 minut)
      Warsztat ten jest stale aktualizowany o nowe triki i kombosy, zarówno rurkowe jak i floorworkowe. Spiny, wspinaczki, pozycje, dropy, "signature moves" i ich unikalne kombinacje.
      Wymagane:shoulder mount, brass monkey, handspring, reverse grab

3. Exotic choreo 13:45 - 15:15 (90 minut)
      It's time to get sexy!
      Przyjdź i uwolnij swoją wewnętrzną zmysłowość, ucząc się niesamowitej i zaskakującej choreografii. Będziemy łączyć seksowny, a jednocześnie wysmakowany płynny ruch z klasycznymi stuknięciami obcasami, falami ciałem i nogami, aby stworzyć piękną oryginalną choreografię. Załóż swoje higheels i pozbądź się zahamowań.

4. Exotic tricks 15:45 - 17:15 (90 minut)
      Efektowne, zapierające dech w piersiach, zaskakujące exoticowe triki. Wskoki, zeskoki, szpagaty, przejścia - to co kochacie najbardziej.

?Cennik:
      1 warsztat - 230zł
      2 warsztaty - 440zł
      3 warsztaty - 630zł
      4 warsztaty - 800zł

⚠️⚠️⚠️Cennik first minute pojawi się jutro o 11:11 w poście w wydarzeniu.⚠️⚠️⚠️

✏Zapisy w wiadomości prywatnej.
      W celu rezerwcji miejaca prosimy o wpłatę zadatku w wysokości połowy należnej kwoty w ciągu 7 dni od daty potwierdzenia zapisów.

?Płatność gotówką lub przelewem:
      Flying Rose
      ul. Brukowa 6
      91-341 Łódź
      42 1950 0001 2006 0030 1635 0001
      w tytule przelewu: imię i nazwisko, warsztaty Jakub Kolasa

Organizator:
      -zastrzega prawo do odwołania warsztatów jeśli nie zbierze się wymagana ilość osób najpóźniej 7 dni przed planowanym wydarzeniem
      - zastrzega prawo do zmiany godzin warsztatów najpóźniej 7 dni przed planowanym wydarzeniem
      -nie zwraca pieniędzy w przypadku rezygnacji i/lub niepojawienie się na warsztatach
      -zwraca pieniądze w przypadku odwołania warsztatów przez organizatora
    • Przez Dynloth
      Spin-Up Pole Dance & Fitness to miejsce stworzone dla kobiet przez kobiety.
      Co nas wyróżnia: 
      - 2 klimatyzowane sale do ćwiczeń, 
      - 12 najwyższej jakości rurek, - 11 rur o średnicy 45 mm, - 1 rura o średnicy 42,5 mm,
      - bezpłatny parking, 
      - wykwalifikowane instruktorki,  - honorujemy Ok System,
      - przyjazna atmosfera. 
      Oferujemy zajęcia: 
      - pole dance, 
      - bungee fitness, 
      - fit and jump - fitness na trampolinach, 
      - exotic dance, 
      - aerial hoop, 
      - stretching.
      Ponadto: 
      - wieczory panieńskie,
      - pokazy pole dance, 
      - wynajem sali, 
      - urodziny.  Linki do Social Media: https://www.facebook.com/spinupkielce/ https://www.instagram.com/spinup_kielce/
  • Dodaj nową pozycję...