Skocz do zawartości
Workout Athletes

Hola


Lisek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Jestem Damian, mam 19 lat i pochodzę z Gniezna. Uko?czyłem Liceum Ogólnokształcące. Prawdopodobnie studiować będę w Szczecinie na Akademii Morskiej. Dawno temu trenowałem Karate Shotokan, niestety za dużo z treningów nie pamiętam. ćwiczyłem sporadycznie, robiłem podstawowe ćwiczenia takie jak pompki czy brzuski. Ale od matur zacząłem regularnie chodzić na siłownie, ponieważ planowałem się dostać do Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych we Wrocławiu. Mam rozpisany trening (już drugi) typowo na górne partie mięśni by móc jak najwięcej się podciągnąć na drążku. Moje zainteresowania... W sumie wszystko i nic. Waszą stronkę znalazłem właśnie dzisiaj jak szukałem więcej informacji o BarBrothers. Ich filmik widziałem już dawno temu, ale dzisiaj ponownie wpadł mi w ręce i postanowiłem coś ze sobą zrobić by wyglądać w jakimś stopniu jak oni ;s. Liczę na Waszą pomoc :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam pytanie odnośnie matury, czy przygotowywałeś się do niej jakoś specjalnie czy tylko to co za zajęciach fakultatywnych i lekcjach? I jak ci poszło? W przyszłym roku ja będę zdawał. Jestem w tym samym wieku co ty jednakże nie otrzymałem promocji do następnej klasy w trzeciej gimnazjum... Powodem tego było moje szczeniackie zachowanie. żałuje, ale czasu się nie cofnie.Podobnie tak jak ty interesuję się wojskiem i chciałbym się po maturze (o ile ją zdam) dostac do podoficerskiej szkoły wojsk lądowych w Toruniu. Pozdrawiam i życzę powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze warto jest się dodatkowo przygotować do matury. To co było na lekcjach jest bardzo ważne, a każda Twoja nauka w domu korzystnie wpływa na Twoja wiedzę. Jeżeli nie zadałeś to powtórnie piwtarzales klasę, przez co mogłeś utrwalić swoją wiedzę. Bąd? dobrej myśli i nie patrz w przeszłość. Co było to było już tego nie zmienisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja za specjalnie nie powtarzałem do matury. Z wyników jestem zadowolony choć mogło by być o wiele lepiej. Miałem korki z angola bo zdawałem rozszerzenie, a świetny nie jestem w językach ;]. Tak samo miałem korki z polaka bo nie potrafię pisac dobrze prac... Moje wyniki to 60%-polski z czego jestem mega zadowolony 80%-matma, gdybym uważniej czytał polecenia miałbym 90... 98% angol podstawa i 56% roz dla mnie to bajka. Pisałem jeszcze dodatkowo fizyka pod i gegre roz, ale te wyniki są zbyt słabe by o nich mówić. Ja nie dostałem sie do Wrocka ponieważ nie miałem rozszerzonej matmy i przez to straciłem sporo pkt. Więc jeżeli planujesz związać swoją przyszłość z wojskiem polecam gorąco Wrocław ;]. Będziesz potrzebował tam rozszerzonego angola ponad 50% i rozszerzonej matmy również ponad 50%. Zamiast matmy możesz zdawać fizykę, chemię lub infe. U nich rozszerzenie liczone jest 1%-1pkt, a podstawa 1%-0,4 pkt . Oczywiście polecam przygotować się do matury bo nic nie stracisz, oprócz czasu, ale w nauke warto inwestować! :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże z ustnego polaka zapomniałem pracy. I uklulałem te 9 pkt :D Z angola bylo 26 pkt. Ale np z fizyki jak pisałem to wszedłem i wyszedłem. Aż 8%... Nie była mi do niczego potrzebna i wgl jestem trochę tuk z tego... Tak samo z gegra roz. Ledwo na 32 %, więc gratki kolego za te ponad 50% :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...