Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik treningowy - Maddog.


Maddog
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witajcie. Niestety nadal nie jestem w stanie odbyć treningów. Wciąż mam napady duszności (chociaż dziś się dobrze czuje) i kołatanie serca, ale jutro znów muszę się udać do lekarza. Czeka mnie echo serca, RTG i inne tego typu badania. Trzymajcie kciuki, bo mam lekką spinę co mi może być. Z sercem nie ma żartów. Niech biceps będzie z Wami. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Jestem już po wszystkich badaniach i szczerzę mogę napisać, że w poniedziałek powracam do treningów, ale jest jeden problem - trzeba zmienić plan treningowy na redukcyjny (Pomożesz Dynloth? :P). Lekarz powiedział mi, że duszności i szybsze bicie serca jest spowodowane tym, że ważę więcej niż kiedyś (masa zrobiła swoje). Zalecił mi abym zrzucił kilosy (ważę już 100kg) i wszystko wróci do normy. Kamie? spadł mi z serca, bo było mi szkoda każdego dnia bez treningu. Czas na redukcje. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Chwilowo masz na dwa dni, ewentualnie zmienimy, czy coś. ;p PONIEDZIAłEK: (KLATKA+TRICEPS+HandStand) Pompki z rękoma szeroko 22/24/26 Pompki diamentowe 20/22/22 Spiderman PushUps 14/14/16 Dipsy 10/10/10 Pompki z klaśnięciem 18/18/18 HandStand Trening: Pompki w staniu na rękach (nogi oparte o ścianę): 3/4/5max FrogStand 20s/30s/30s/max Pompki Muay Thai/Wojskowe 14/16/16/max WTOREK: (ABS+DragonFlag) Brzuszki 20/22/24 Scyzoryki 30s/35s/40s Mostek(plank) 30s/30s/30s Brzuszki do pozycji V 14/16/16 Scyzoryki 30s/30s/30s DragonFlag Trening: Podnoszenie prostych nóg leżąc 12/14/14/max Powolne opuszczanie DragoFlag 3/5/5/max Brzuszki z nogami podniesionymi do kąta prostego 14/14/14/max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trening: Trening po 2 tygodniowej przerwie praktycznie jest za mną. Czułem ewidentny brak siły, ale mniej więcej wykonałem prawie cały trening. Nie dawałem już rady robić pompek z klaśnięciem, ale udało mi się zrobić połowę pompek wojskowych. Mam nadzieję, że siła mi znów wzrośnie i następnym razem będzie lepiej... Posiłki: 1 Posiłek (przed treningiem) - Jajecznica z 3 jaj na oleju ryżowym z pomidorami. 2 Posiłek (po treningu) - Ryż z warzywami na parze. 3 Posiłek (będzie) - Omlet białkowy. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

¦RODA: (PLECY+BICEPS+BIEGANIE) Krótkie pompki z rękoma wąsko 40/40/40 Pompki w HandStand z rękoma szeroko 4/4/6 Pompki z jedną ręką na podwyższeniu 10/12/14 Odwrotne pompki 18/18/18 Pompki w plank 20/20/22 CZWARTEK: (BARKI+PRZEDRAMIę+HumanFlag) Pompki z rękoma przy biodrach 18/18/18 Pompki z jedną ręką wysuniętą w przód, a drugą w tył 16/16/18 Pompki na piłce 14/14/16 Pompki z jedną ręką wysuniętą w przód, a drugą w tył (odwrotnie) 16/16/18 HumanFlag Trening: Zwis w pozycji początkowej HumanFlag 5s/7s/9s/max Podnoszenie do ko?cowej pozycji HumanFlag(tyle ile potrafisz) 3/4/5/max Podciąganie z podnoszeniem nóg do kąta prostego (podciągnięcie i uniesienie nóg) 5/5/5/max PI?TEK: (Uda+łydki+L-Sit) Przysiad z wykrokiem 20/22/22 Kaczy chód 30s/30s/40s Przysiady na jednej nodze 10/10/12 Wspięcia na palce 30/30/30 Przysiady z pompką i wyskokiem 10/12/12 L-Sit Trening: Podnoszenie ciała w japo?skim siadzie: 8/8/8/max Podnoszenie ciała w tureckim siadzie: 8/8/8/max Podnoszenie ciała i prostowanie nóg w tureckim siadzie 8/8/8/max No to moja propozycja, ewentualnie jak coś chcesz zmienić to pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trening: Dzisiejszy trening to było coś zajebistego. Od samego początku miałem sporo siły. Pompa w łapach była nieziemska chod? były momenty, że mięśnie odmawiały posłusze?stwa. Szczęśliwie dotrwałem do ko?ca i teraz mięśnie chcą mi skórę rozerwać - uwielbiam taką pompę. :DPosiłki: 1 Posiłek (przed treningiem) - Szejk kawowy. 2 Posiłek (po treningu) - Ryż z warzywami na parze w sosie pomidorowym. 3 Posiłek (będzie) - Grillowana pierś z kurczaka z ryżem i brokułami. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...