Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik treningowy - Maddog.


Maddog
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mój dziennik treningowy. Mam nadzieję, że będziecie mnie motywować. Pozdro! PLAN TRENINGOWY PONIEDZIAłEK: (KLATKA+TRICEPS+HandStand) Pompki z rękoma szeroko 14/16/18 Pompki diamentowe 14/16/18 Pompki z nogami na podniesieniu 12/12/14 Dipsy 12/14/14 Pompki z klaśnięciem 15/15/15 HandStand Trening: Pompki w staniu na rękach (nogi oparte o ścianę): 3/4/4/max FrogStand 20s/20s/30s/max Pompki Muay Thai/Wojskowe 14/16/14/max WTOREK: (ABS+DragonFlag) Brzuszki 20/20/20 Brzuszki z nogami podniesionymi do kąta prostego 15/15/15 Mostek(plank) 30s/30s/30s Brzuszki do pozycji V 12/14/14 Scyzoryki 30s/30s/30s DragonFlag Trening: Podnoszenie prostych nóg leżąc 12/14/14/max Powolne opuszczanie DragoFlag 3/5/5/max Brzuszki z nogami podniesionymi do kąta prostego 14/14/14/max ¦RODA: (PLECY+BICEPS+BIEGANIE) Krótkie pompki z rękoma wąsko 30/30/30 Pompki w HandStand z rękoma szeroko 4/4/5 Pompki z jedną ręką na podwyższeniu 10/12/14 Odwrotne pompki 16/18/20 Pompki z jedną ręką na podwyższeniu 15/15/15 Trening biegania CZWARTEK: (BARKI+PRZEDRAMIę+HumanFlag) Pompki z rękoma przy biodrach 15/15/15/ Pompki z jedną ręką wysuniętą w przód, a drugą w tył 15/15/15 Pompki na piłce 12/12/14 Pompki z jedną ręką wysuniętą w przód, a drugą w tył (odwrotnie) 15/15/15 HumanFlag Trening: Zwis w pozycji początkowej HumanFlag 5s/7s/9s/max Podnoszenie do ko?cowej pozycji HumanFlag(tyle ile potrafisz) 3/4/5/max Podciąganie z podnoszeniem nóg do kąta prostego (podciągnięcie i uniesienie nóg) 5/5/5/max PI?TEK: (Uda+łydki+L-Sit) Przysiad z wykrokiem 20/20/20 Kaczy chód 30s/30s/40s Przysiady na jednej nodze 10/10/12 Wspięcia na palce 30/30/30 Przysiady z pompką i wyskokiem 10/12/12 L-Sit Trening: Podnoszenie ciała w japo?skim siadzie: 7/7/7/max Podnoszenie ciała w tureckim siadzie: 7/7/7/max Podnoszenie ciała i prostowanie nóg w tureckim siadzie 7/7/7/max Start: 19 sierpnia. Wzrost 180cm, waga: 95kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

PONIEDZIAłEK (19.08): Trening wyssał ze mnie cały pot jaki chyba miałem w sobie. Zastane mięśnie po wakacjach dały o sobie znać, ale nie poddałem się. WTOREK (20.08): Dzisiejszy trening był całkiem spoko i nie zmęczył mnie tak jak mi się miało wydawać. Zakwasy po wczorajszym treningu lekko mnie zniechęcały lecz dotrwałem do ko?ca. 2 dni drogi do sukcesu za mną. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z treningu. Dzisiejszy trening był o wiele lepszy niż tydzie? temu. Bywały momenty braku motywacji, ale dotrwałem do ko?ca. Czuję ogromną pompę w łapach i klacie co mnie oczywiście jeszcze bardziej motywuje do treningów. Niech bicek będzie z Wami! Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trening: Ok, kolejny trening za mną. Mięśnie brzucha dostały konkretny wycisk. Jedyny problem był przy podnoszeniu prostych nóg leżąc ponieważ gdy podnosiłem nogi, to bolało mnie w krzyżu. Czym to może być spowodowane? Nie mam się czego obawiać i ćwiczyć dalej? Posiłki: 1 Posiłek (przed treningiem) - Jajecznica z 4 jaj na oleju ryżowym. 2 Posiłek (po treningu) - Ryż z warzywami na parze i filetem z kurczaka. 3 Posiłek (będzie) - Omlet białkowy posmarowany kremem orzechowym. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Raczej tak, bo ja nie mam z tym żadnych problemów, ani żaden Użytkownik się na to nie skarżył. Wszystko po kolei.. Leżysz płasko na podłodze. Proste nogi podnosisz do góry do takiego momentu, że miednica w fazie ko?cowej jest podnoszona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...