Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dietka xD


SkyWay
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko:) ja mam takie pytanie odnośnie diety bo ważę 71 kg przy wzroście 178 cm i chciałbym zrzucić troche tłuszczu, żeby lepiej było widać rze?bę ale chciałbym też nie tracić mięśni tylko je powiększyć. ćwiczę z planem od Dynlotha i postanowiłem biegać codziennie Treningiem HIT. Mógłby ktoś napisać mi dietę albo poprawić moja? 1.¦niadanie: 50 g płatków owsianych z mlekiem, serek wiejski lekki 150 g z piątnicy, 2 kanapki z masłem orzechowym, szynką i jakieś warzywko. 2. ¦niadanie 2 Kanapki albo jakiś obiad to co mamuśka ugotuje ale niedługo jak na studia pójde to pewnie będzie to co zwykle czyli jogurt pitny i jakaś kanapka. 3. Obiad 150-200 g kurczaka, 100g ryżu i warzywa Trening 4. Obiad 2 100 g ryżu, puszka tu?czyka z biedronki i kukurydza. Bieganie 5. Kolacja 200 - 250 g twarogu z owocami Codziennie 1,5 l wody może nawet więcej no i pomiędzy posiłkami owoce podjem. Moglibyście coś podpowiedzieć co zmienić żeby nabrać trochę mięśni i jednocześnie je uwidocznić bardziej. Szczególnie zależy mi na brzuchu. Tylko nie mówcie mi, że najpierw masa a pó?niej rzeźba bo trochę w to nie wierze. Przetestowałem na sobie, że jak chodziłem na siłownie i biegałem to jednocześnie przybrałem na masie mięśniowej i spaliłem trochę tłuszczu biegając :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administrator

Ogólnie dobrze się to prezentuje, tylko wprowadziłbym małe zmiany. ;p

3. Obiad 150-200 g kurczaka, 100g ryżu i warzywa Trening 4. Obiad 2 100 g ryżu, puszka tu?czyka z biedronki i kukurydza.
Zamieniłbym na: 3. Obiad 100g ryżu z kukurydzą i dodatkowo jakieś warzywko Trening 4. Obiad 2 100g ryżu, 150-200g kurczaka, puszka tu?czyka z biedronki, banan (1, lub 2). Przed snem 3 serie jakiegoś jednego ćwiczenia na brzuch. Na tą regułkę najpierw masa, potem rzeźba, to też jestem jej przeciwny, bo szkoda byłoby mi stracić rze?bę. ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak nie wiem czy zdołam zjeść kurczaka, ryż i jeszcze do tego tu?czyka i z tymi bananami to ciężko bo nie lubie próbowałem już kilka razy, chciałem się przełamać bo wiem, że po treningu każdy mówi o bananie no ale jednak ja nie mogę a zamiast kukurydzy coś wymyślę jak mówisz tedzio, że spowalnia metabolizm :D No widzisz Dynloth mamy tak samo nie chce stracić tego co wypracowałem prawie przez rok. Rze?ba ważna rzecz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ominie ale już znalazłem jakieś ok 25 m rurki za darmo kupie tylko jakieś kolanka, trójniki, farbę no i jakoś to wszystko do kupy skręcę i pomaluje jutro zabieram się za robotę Jeden drążek i podpórki zrobiłem bez wkładu finansowego a teraz trzeba trochę zainwestować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

a ćwiczy się spoko :D tylko wciągnałem do ćwicze? dwóch kumpli no i trochę mi ten drążek rozruszali zjeżdżam teraz do domu na 1 listopada i będę robił jakieś mocowanie, żeby go do barierek przyczepić, żeby się nie ruszał ale tak się chłopaki zmotywowali do ćwicze?, że dziś mieli pomysł zakładać grupę SW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...