Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik - marcc1997


marcc1997
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich ! Założenie dziennika planowałem miesiąc temu, kiedy zacząłem trenować SW, ale myslałem, ze zapał mi szybko minie i nie będę w stanie go prowadzić. Ta strona bardzo mnie motywuje i mam nadzieję, że teraz, gdy będę prowadził swój dziennik będzie jeszcze lepiej! :D Nazywam się Marcin, mam 16 lat. Sport uwielbiam od zawsze, już na początku podstawówki grałem w piłkę ze starszymi kolegami na boisku obok domu. Przez lata brałem udział w wielu zawodach, mam pułkę pełną pucharów, i medali, głównie z tenisa stołowego. Jednak najbardziej cieszą mnie medale z zawodów w pchnięciu kula, ponieważ przez 3 lata gimnazjum wygrałem wszystkie zawody za jakich byłem , tj. 3x zawody powiatowe, 2x zawody rejonowe. Każde z moich pchnięć, nawet te najgorsze dawały mi zwycięstwo. Przez 1,5 roku trenowałem Taekwon-do, od początku stycznia do połowy kwietnia ćwiczyłem w domowej siłowni, o od 14.08.2013r Street Workout. Jestem raczej spokojny, nie wdaję się w bójki, chyba że widzę jak ktoś potrzebuje pomocy, ale sam nigdy nie prowokuję. Jestem wysoki, mam 193cm wzrostu i ważę 95kg. Nie piję, nie palę, chociaz presja kolegów jest ogromna, próbuję pokazać innym, że nie trzeba imprezować, zeby być szczęśliwym, namawiam coraz więcej osób do wybrania tej samej drogi. Nie znoszę cwaniaków, gardzę nimi !! Dziennik Treningowy założyłem, z kilku powodów: - z powodu większej motywacji - chciałbym w przyszłości mieć co wspominać - chciałbym otrzymywać rady z Waszej strony - chcę widzieć postępy pracy Mam w domu na kartce wypisane ponad 20 łatwiejszych i trudniejszych celow, których tu nie będę wypisywał, a chciałbym je wszystkie kiedyś zrealizować. Na chwilę obecną marzy mi się nauczyć handstand do połowy rudnia, bo obiecałem siostrze, że na jej urodziny będę chodził na rękach :D Mój plan treningowy:

PONIEDZIAłEK: (KLATKA+TRICEPS) Pompki z rękoma szeroko 20/22/24 Pompki diamentowe 16/16/18 Pompki z nogami na podniesieniu 20/20/20 Dipsy 12/14/14 Pompki z klaśnięciem 15/15/15 WTOREK: (ABS) Podciąganie prostych nóg do kąta prostego 10/12/12 Podciąganie zgiętych nóg do klatki piersiowej 15/15/17 Mostek(plank) 30s/30s/40s Brzuszki do pozycji V 14/14/16 Scyzoryki 30s/30s/40s ¦RODA: (PLECY+BICEPS) Podciąganie nachwytem szeroko 6/6/6 Krótkie pompki z rękoma wąsko 40/40/40 Podciąganie podchwytem zamkniętym 6/6/6 Pompki z jedną ręką na podwyższeniu 14/14/16 Podciąganie nachwytem 6/8/8 CZWARTEK: (BARKI+PRZEDRAMIę) Pompki z rękoma przy biodrach 15/15/15 Zwis na jednej ręce (lewa i prawa) 5s/7s/8s Podciąganie na ręcznikach 6/8/8 Pompki na piłce 12/12/14 Podciąganie za głowę 6/8/8 PI?TEK: (UDA+łYDKI) Przysiad z wykrokiem 20/22/24 Kaczy chód 30s/30s/40s Przysiady na jednej nodze 10/10/12 Wspięcia na palce 30/30/30 Przysiady z pompką i wyskokiem 10/12/12 SOBOTA: (Ogólny) Dipsy 12/14/14 Pompki z klaśnięciem 15/15/15 Podciąganie prostych nóg do kąta prostego 10/12/12 Podciąganie zgiętych nóg do klatki piersiowej 15/15/17 Pompki z jedną ręką na podwyższeniu 10/12/14 Podciąganie nachwytem 6/8/8 Zwis na jednej ręce (lewa i prawa) 5s/7s/8s Podciąganie na ręcznikach 6/8/8 Przysiad z wykrokiem 20/20/20 Kaczy chód 30s/30s/40s NIEDZIELA (Aero) Bieganie dystansowe 3x 300m. Sprinty 3x80m. Skakanka 3min. Rower 15min. Ew. Basen 1h lub 2h. Trening spontaniczny na drążkach. Czasami zamiast tego treningu po prostu biegam około 5km.

PONIEDZIAłEK (Klatka+Triceps) Pompki z nogami na podwyższeniu 20/22/24 Dipsy 10/12/14 Pompki z rękoma szeroko 20/20/20 Pompki diamentowe 20/22/22 Pompki z klaśnięciem 18/20/20 WTOREK (ABS) Podciąganie zgiętych nóg do klatki na drążku 15/15/15 Podnoszenie zgiętych nóg na poręczach 15/15/15 Brzuszki z podniesionymi nogami do kąta prostego 15/15/15 Plank 30s/30s/30s Plank boczny (lewa i prawa strona) 30s/30s/30s ¦RODA (Plecy+Biceps) Podciąganie nachwytem szeroko 7/7/7 Krótkie pompki, rękoma wąsko przy ciele 50/50/50 Podciąganie nachwytem 8/8/8 Pompki z jedną ręką na podniesieniu (lewa i prawa) 16/18/18 Podciąganie podchwytem zamkniętym 7/7/7 CZWARTEK: (BARKI+PRZEDRAMIę) Pompki z rękoma przy biodrach 16/16/16 Pompki Muay Thai 16/18/20 Zwis na jednej ręce (lewa i prawa) 7s/7s/9s Pompki w staniu na rękach 5/5/6 FrogStand 30s/30s/40s PI?TEK (Uda+łydki) Przysiad z wykrokiem 25/25/25 Kaczy chód 30s/30s/40s Przysiady na jednej nodze 10/10/12 Wspięcia na palce 30/30/30 Pozycja krzesełkowa 30s/30s/35s SOBOTA (Ogólny) Przysiad z wykrokiem 25/25/25 Kaczy chód 30s/30s/40s Przysiady na jednej nodze 10/10/12 Wspięcia na palce 30/30/30 Pozycja krzesełkowa 30s/30s/35s Pompki z rękoma przy biodrach 16/16/16 Pompki Muay Thai 16/18/20 Niedziela (Aero) Bieganie dystansowe 3x 300m. Sprinty 3x80m. Skakanka 3min. Rower 15min. Ew. Basen 1h lub 2h.

Te 2 plany trochę mieszam ze sobą. Największy problem mam zawsze z dietą, bo przychodzę ze szkoły i jest juz obiad gotowy i nie potrafię się powstrzymac, żeby nie zjeść pięknego schabowego :D Staram sie ogrniczać slodycze, ale życie zupełnie bez nich nie jest dla mnie mozliwe. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 165
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administrator

No to będę Cie motywował i wspierał w ciężkich chwilach, których mam nadzieję, nie będzie. ;p I będę bacznie obserwował bo zapowiada się fajny dzienni. Co do odżywiania, to musisz wyrzucić fast foody, słodycze tak jak mówisz i tłuszcze zwierzęce. Schabowy nie est taki zły, sam lubię go jeść. ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem jak widzę Twój komentarz to już się motywuję :D Z moim odżywianiem się jest różnie, raz potrafię się powstrzymać i za wieczór zjeść tylko serek wiejski, a nieraz mówię sobie "od jutra redukcja i jeszcze zjem kilka kromek chleba z nutellą" Nie wiem kto wymyślił nutellę, ale powinni zakazać sprzedaży tego produktu. Myślę, że spowalnia spalanie tkanki tłuszczowej wielu ludziom .. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno robiłem dodatkowy, krótki, bo około 10 minutowy trening na brzuch, który jest moją piętą achillesową .. :/ Znalazłem w sieci taki plan : fitness.sport.pl/fitness/1,107701,14474830,3_cwiczenia_na_brzuch__ktore_daja_szybkie_efekty.html Może ktoś ćwiczył tym planem i ma jakieś zdanie na jego temat? A jak nie to znacie jakieś ćwiczenia, które można byłoby robić codziennie wieczorem, a nie obciążałyby kręgosłupa? //Edit by @Dynloth [small]1. Użycie tagu URL. [/small]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po treningu :D Trening zaliczam do udanych, nie udało mi sie co prawda zrobić wszystkich dipsów, ale pozostałe ćwiczenia poszły ok, triceps aż mi chce rozerwać teraz :D Napiszę może co dzisiaj jadłem, może dostanę jakieś wskazówki, 1 posiłek - 7:00 - przed szkołą - 3 kromki chleba z pomidorem + niewielkie ilości masła (bez niego nie jem chleba) 2 posiłek - 11:30 - przerwa obiadowa w szkole - 2 kromki chleba z szynką 3 posiłek - 16:00 - obiad w domu - 6 klusek średniej wielkości - mały kawałek mięsa z królika - jakiś sos do klusek 4 posiłek - zaraz po treningu -banan 5 posiłek - dopiero będzie o 21, już mam na biurku banan + serek wiejski lekki. Jeszcze jakoś po szkole zjadłem 2 kawałki ciasta :D Do tego sporo wody (na pewno ponad 2 litry) i 2 szklanki mleka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :D Wczoraj wieczorem jeszcze nie dopisałem, zjadlem to co zakładałem i wypiłem szkalnkę mleka (nie myślałem, że to aż około 150kcal :D ) Przed samym spaniem zrobiłem 10 minutowy abs (wyżej o nim pisałem) Dzisiaj brzuszek o 18, około 17 zjem woreczek ryżu. I tu pytanie, z czym jecie ryż? Bo z sosem aspiro mi się już znudził .. :D po treningu serek wiejski i tyle chyba starczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...