Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik Goodking


Goodking
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co by tu napisać? Pochodzę z okolic Suwałk, podlasie:) Mam 15 lat, ćwiczę SW od 1 stycznia, czyli to jakby postanowienie noworoczne poprostu nie miałem co robić z wolnym czasie. Stało się to moim życiem, nie umiem spokojnie siedzieć bez trenowania. Wracam właśnie po 2 miesiącach przerwy, i między innymi zaczołem prowadzić dzennik:) Moje parametry: Wiek: 15 Wzrost:175 Waga: schudłem ostro z 68 do 64 Przedramie: 30 cm Biceps: 34 reszty niemierzyłem;P Max podciągnięć nachwytem:25 podchwytem: 27 dipsy: 34 pompki:70 przysiady: 160 To chyba tyle póżniej wstawie jak wyglądał dzisiejszy trening , w ogóle jak wygląda mój plan :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To jest mój tak jakby 4 trening po przerwie był to klatka-triceps:D Z jedzenia nic taj specjalnego:D Rozgrzewka 10 minut + 10 minut rozciagania 20x3 pompki szerokie 15-16-17 dipsy 10x3 dipsy na drążku odwrócone ręce 20x3 pompki z nogami na podwyższeniu 15x3 pompki diamentowe to mi nie wyszło nie dałem rady 10x3 pompki z klasnięciem (to osłabło) 10-12-14 pompki na jednej ręce 10-12-14 wojskowe 15-30-40 s frog stand 2-3-4 pompki w staniu na rękach 5x3dipsy L-sit to mi w ogóle lipa się zrobiła bo L-sit nie mogę utrzymać 15-16-17 szweckie pompki:D Mam trudności z tym kiedyś robiłem więcej powtórze? we wszystkim :D myślę że w miesiąc to odbuduję lub dwa potem wezmę się za masę trzeba dobić te 75 kg :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do pytania na początku byłem znurzony ale teraz tylko czekam na trening Dziś trening ABS 30 minut i nogi 30 minut nie będę opisywał jak wyglądałem bo był brzydki tak powiem. Pada u mnie dzie? w dzie? ale próbuje sie nie lamac i wychodzę na ten deszcz i ćwiczę. Muszę uzupełnić magnez bo czuję że jego mi brak. W suwałkach jest taki stary parkdo ćwicze? przy szkole mam zamiar tam się przejść uczę się tam mamm czas zobaczę jak tam jest zrobie zdjęcia sami ocenicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś był trening bicepsa,pleców przedramion :D niezły najlepszy dla mnie trening :D jak rano się budzę i patrze na ręce wydaja się być większe :D dziś jadłem rybę będę próbował jeść raz w tygodniu zaczeołem brać magnez:D Mam zamiar zrobić te stojaki z rurek pcv strasznie się spodobały :D koszt to jakieś około 60 zł z dnia tego tyle musze zabrac się za naukę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś był trening klaty i tricepsa :D nawet nie cięzki za bardzo wszystko zrobiłem trzeba podnieść powtorzenia :D już czuję że jest coraz lepiej powracam powoli zjadlem bardzo dużo pieczywa :D typu pączki rogaliki :bedzie trzeba jechać na złom :D jeszcze zobaczę czy mam coś w domu :D Mam kolejne ambitne plany w piewnicy zrobiło sie miejsce jest zamiar zrobić ławeczkę i tak jakby szyny do przysiadów i rozpiętki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plany to ja mam ale na mini siłkę w piewnicy placyk może na wakacje następne taki w pełni wyposarzony :)Miałem wczoraj trening bicepsa było coś za lekko zrobie modifikacje i nazucę sobie pewna ilośc powtórze? o kilka więcej ile mogę wykonać i będę wykonywać je tak ile dam rady aby po treningu był wyczerpany jak osiągnę to co chcę to potem znowu podnosić moim zdaniem to będzie świetne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie było ,mnie trochę miałem dzie? wolny od treningów potem trennig na klate coraz lepiej jest wyznaczyłem sobie próg chce go osiągnąć :D może mam mniej ćwicze? ale w serii bardzo dużo ćwicze? jest dobrze naprawdę brzuch powoli powraca ale to jeszcze kilka tygodni do tego aby było jak kiedys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...