Skocz do zawartości
Workout Athletes

Cze¶ć wszystkim :)


aveseba333
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was, Nazywam się Sebastian, mam 23 lata, mieszkam w małej miejscowości Zawadzkie w woj. opolskim. Jestem spokojnym i miłym facetem który od 4 lat próbował znale?ć sport w którym mógłby się rozwijać i czerpać przyjemność. Było parę chwil co już wiedziałem co chciałem ćwiczyć ale brakowało motywacji, 4 lata to dużo a Ja nic nie zrobiłem ,aż do tej chwili kiedy dowiedziałem się o tym pięknym sporcie jakim jest Street Workout. Jest naprawdę super i mam dużą motywacje żeby się w nim rozwijać i go uprawiać z pełną przyjemnością Dlatego od razu składam na forum prośbę o ułożeniu planu ćwiczenia i zabieraniu się do pracy Mam nadzieję że każdy osiągnął lub osiągnie w tym sporcie czego chciał pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

fRz napisał(a): siemanko skoro nie miałeś motywacji do innych sportów, jaka pewność że teraz się uda? Co skłoniło Cie akurat do tego sportu? O jakich innych myślałeś? Nie chce żebyś myślał, że się czepiam. Jestem ciekawski ^^
Próbowałem iść normalnie na siłownię żeby ćwiczyć ale nie dałem rady le? wygrał, próbowałem MMA i boksu ale to nie było dla mnie, próbowałem Le Parkour ale zaś le? wygrał :D , ale gdy zobaczyłem Street Workout to mnie zamurowało i się od razu w nim zakochałem, od miesiąca podchodziłem do niego i ćwiczyłem i tak mnie to wciągnęło że nie potrafię dnia wytrzymać bez tego sportu i wiem że to jest to w czym mogę być dobry Ale pytanie było dobre bez dwóch zda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To najpierw musisz powalczyć ze swoim leniem, bo zawsze będzie z Tobą wygrywał. Na pewno nic w SW nie przyjdzie łatwo, masa żmudnych ćwicze?, ciągłego powtarzania serii itp. Nie można się poddawać, nie chce się trudno, spinasz poślady i dalej robisz swoje. Wyznaczaj sobie "małe" cele do których będziesz dążył i będą one w Twoim zasięgu. Sukcesy motywują, bo to co widać na filmach SW to lata ciężkiej roboty i jak za dużo będziesz chciał od razu to szybko dopadnie Cię zniechęcenie. Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wam chłopaki, nikt jeszcze tak mnie nie motywował w życiu poważnie, prawda będę wyznaczał sobie małe cele i walczył Po prostu będę to robił dla siebie Dzięki i wzajemnością życzę wam tego samego czyli motywacji i sukcesu o i jeszcze najważniejszej rzeczy satysfakcji Zdam relację za tydzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...