Jump to content
Workout Athletes

Cze¶ć wszystkim :)


aveseba333
 Share

Recommended Posts

Witam Was, Nazywam się Sebastian, mam 23 lata, mieszkam w małej miejscowości Zawadzkie w woj. opolskim. Jestem spokojnym i miłym facetem który od 4 lat próbował znale?ć sport w którym mógłby się rozwijać i czerpać przyjemność. Było parę chwil co już wiedziałem co chciałem ćwiczyć ale brakowało motywacji, 4 lata to dużo a Ja nic nie zrobiłem ,aż do tej chwili kiedy dowiedziałem się o tym pięknym sporcie jakim jest Street Workout. Jest naprawdę super i mam dużą motywacje żeby się w nim rozwijać i go uprawiać z pełną przyjemnością Dlatego od razu składam na forum prośbę o ułożeniu planu ćwiczenia i zabieraniu się do pracy Mam nadzieję że każdy osiągnął lub osiągnie w tym sporcie czego chciał pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

fRz napisał(a): siemanko skoro nie miałeś motywacji do innych sportów, jaka pewność że teraz się uda? Co skłoniło Cie akurat do tego sportu? O jakich innych myślałeś? Nie chce żebyś myślał, że się czepiam. Jestem ciekawski ^^
Próbowałem iść normalnie na siłownię żeby ćwiczyć ale nie dałem rady le? wygrał, próbowałem MMA i boksu ale to nie było dla mnie, próbowałem Le Parkour ale zaś le? wygrał :D , ale gdy zobaczyłem Street Workout to mnie zamurowało i się od razu w nim zakochałem, od miesiąca podchodziłem do niego i ćwiczyłem i tak mnie to wciągnęło że nie potrafię dnia wytrzymać bez tego sportu i wiem że to jest to w czym mogę być dobry Ale pytanie było dobre bez dwóch zda?
Link to comment
Share on other sites

To najpierw musisz powalczyć ze swoim leniem, bo zawsze będzie z Tobą wygrywał. Na pewno nic w SW nie przyjdzie łatwo, masa żmudnych ćwicze?, ciągłego powtarzania serii itp. Nie można się poddawać, nie chce się trudno, spinasz poślady i dalej robisz swoje. Wyznaczaj sobie "małe" cele do których będziesz dążył i będą one w Twoim zasięgu. Sukcesy motywują, bo to co widać na filmach SW to lata ciężkiej roboty i jak za dużo będziesz chciał od razu to szybko dopadnie Cię zniechęcenie. Trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki wam chłopaki, nikt jeszcze tak mnie nie motywował w życiu poważnie, prawda będę wyznaczał sobie małe cele i walczył Po prostu będę to robił dla siebie Dzięki i wzajemnością życzę wam tego samego czyli motywacji i sukcesu o i jeszcze najważniejszej rzeczy satysfakcji Zdam relację za tydzie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...