Skocz do zawartości
Workout Athletes

...:::Dziennik Siwej:::...


Siwa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś jeszcze trening się nie odbył, bo trochę boli. Pokuśtykałam za to 1,5 godziny po mieście, ręce odpadają. Dieta zachowana: Owsianka, gołąbki z kaszą gryczaną, grzybami suszonymi i cebulą, barszcz czerwony domowy bez dodatków z chlebem, chleb z mozarellą i pastą sojową, WPC żebym zaniku mięśni nie dostała. ;D Jutro jak mnie zakwasy od kul nie złamią zacznę już ćwiczenia na drążku, za parę dni dopiero brzuch, bo nawet nieodpowiednie położenie stopy sprawia mi ból. Nic na siłę, ale powoli do przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ja chciałabym podskakiwać do swojego drążka Ale w bloku mogę pomarzyć. O swoim placu nie mam co myśleć, bo u mnie w mieście złomiarze powycinają wszystko, place zabaw dla dzieci zostały już dawno wycięte, teraz robią drewniane, z nielicznymi elementami metalowymi :(Plany się sypią Wczoraj myślałam, że ból mi przechodzi, coś mnie zaczęła w nocy szyna uwierać, a kostka boleć. Wzięłam tabletki przeciwbólowe. Budzę się pó?niej - "wow, noga mnie nie boli, ale fajnie" i wtedy uświadomiłam sobie, że jestem na pigułach :( Rano zdjęłam szynę, żeby robić okład z Altacetu jak kazała doktorka. Patrzę, a opuchlizna w ogóle nie schodzi, podpuchły mi dodatkowo palce i kostka od wewnętrznej strony, wcześniej była tylko spuchnięta od zewnętrznej. ;| Jeszcze trochę i będą mi musieli nową, większą szynę dać :( We wtorek mam wizytę u ortopedy, zobaczymy co powie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałam diagnozę "uraz", szynę na 3 tygodnie, na 20 dni zastrzyki jakieś przeciwzakrzepowe i wizytę u ortopedy na wtorek xD Ale byłam za bardzo otumaniona tym bólem i nie zapytałam się co dokładnie. Zapytam ortopedy. Wydaje mi się po prostu, że piszą uraz w większości przypadków przynajmniej u mnie, żeby pó?niej dostać mniejsze odszkodowanie, bo przecież uraz nie jest złamaniem. A i byłam na oddziale ratunkowym i tam nawet gipsów nie zakładają, tylko szyny, babka mi powiedziała, że gips to zakłada ortopeda. :( Czarna magia dla osoby nieobytej w szpitalach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...