Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik - Donio!


Donio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ćwiczę już dokładny miesiąc, niesamowicie mi się to podoba i każdego dnia siedząc w szkole nie mogę się doczekać jak wrócę do domu i zacznę mój trening! tydzie? już ćwiczę na planie od Dynloth'a :D po tym miesiącu widać efekty,mniejszy brzuszek, więcej siły, większe możliwości w różnego rodzaju ćwicze? :D a więc zaczynamy! dzisiaj na posiłek przed treningowy zrobiłem sobie ryż z warzywami, 2 godzinki czekania i czas na ćwiczenia, dzisiaj mamy ABS ! WTOREK: (ABS) Podciąganie prostych nóg do kąta prostego 14/16/16 Podciąganie zgiętych nóg do klatki piersiowej 16/16/18 Mostek(plank) 30s/40s/50s Brzuszki do pozycji V 16/16/18 Scyzoryki 30s/40s/40s kiedyś ćwiczyłem ABS 8min i A6W, trening nie sprawił większych problemów ale czuć na brzuchu, że się działo! po treningu trochę ryżu+marchew i mam pytanie: Czy jak jem na kolacje, 2-3h przed snem chleb zwykły z twarożkiem to dobry pomysł czy ten chleb jakoś zlikwidować? czy macie jakieś inne propozycje? zdjęcia na dzie? dzisiejszy: 51n969gc3n4v.jpgacj4o3y7lp6j.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 180
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

moim zdaniem chleb nic tu nie zaszkodzi ja bez chleba bym nie wsadził serka wiejskiego :P No i brawo progresu :D Ja też tak miałem, jeszcze nie dawno temu, tylko ostatnio nie mogłem utrzymać. A masz tak że na krześle i na stołach w szkole robisz jakieś ewolucje jak nikt nie paczy? xDD albo dipy, l-sity :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestrzegają wszędzie, że biały chleb jest niezdrowy, ale kiedyś ludzie jedli tylko taki i jakoś żyli :P Kupując razowy czy jakiś tam inny też trzeba patrzeć na skład, bo zazwyczaj i w takich chlebach znajdziemy mąkę pszenną. A białko na noc to dobry pomysł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą mąką to niby dlatego, że podczas obróbki wartościowe części ziarna zostają wyrzucane (łuska bogata w wit. z grupy B i błonnik i coś tam jeszcze) a ta część ziarna przerabiana na mąkę nie ma już żadnych wartości i niby są to tzw. puste kalorie. Jak się zagłębi w temat, to okazuje się, że nie taki diabeł straszny jak go malują. Dopiero osobom z zaburzeniami przewodu pokarmowego itp odradza się używania mąki z pełnego przemiału (białej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wepchnąłbym w siebie tego wszystkiego bez chleba ;/ kolejny dzie? treningu za mną :D dziś mieliśmy plecy i biceps ¦RODA: (PLECY+BICEPS) Podciąganie nachwytem szeroko 4/4/4 Krótkie pompki z rękoma wąsko 40/40/40 Podciąganie podchwytem 6/6/6 Pompki z jedną ręką na podwyższeniu 12/14/14 Podciąganie nachwytem zamkniętym 4/4/4 trening poszedł dość dobrze, nawet się bardzo nie zmęczyłem, dlatego postanowiłem spróbować treningu interwałowego zaraz po ćwiczeniach! a więc to się nazywa "Tabata" czyli przez 4 minuty i 20 sekund biegamy na przemian: 20sek sprintem, 10sec trucht, i tak w kółko, powiem szczerze, że nawet daje wycisk coś takiego, po treningu 2 banany, teraz się gotują jajka na kolacje :D kolejny dzie? już za mną, idzie mi coraz lepiej, widać to na podciąganiu, idzie coraz łatwiej, mam nadzieję że będzie coraz lepiej i wytrwam twardo w tym co robię! Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D dzisiaj mieliśmy przedramię i barki: CZWARTEK: (BARKI+PRZEDRAMIę) Pompki z rękoma przy biodrach 18/18/18 Zwis na jednej ręce (lewa i prawa) 8s/9s/10s Podciąganie na ręcznikach 6/6/6 Pompki na piłce 16/16/16 Podciąganie za głowę 4/4/4 Podciąganie nachwytem zamkniętym 4/4/4 Krótkie pompki z rękoma wąsko 40/40/40 2 godzinki przed treningiem zjadłem sobie ryż z kurczakiem, potem ciężki trening! Po treningu trochę ryżu z marchwią, problem sprawiają mi pompki na piłce ponieważ strasznie mi ucieka ta piłka i nie mogę tego poprawnie wykonać dlatego wpadłem na pomysł, żeby zamiast piłki wziąć zwykłą felgę samochodową, złapałem się boków i pompowałem, tylko teraz pytanie czy to jest podobne czy całkiem różne ćwiczenie? na kolacje twarożek i jajka :D Pozdrawiam i życzę dobrej nocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to spróbuje dobić ją do ko?ca a potem spuszczę ;p dzisiaj był dość taki lekki trening, ale może to dobrze, żeby mięśnie troszkę odpoczęły i się po regenerowały a więc dzisiaj biceps i triceps! PI?TEK: (BICEPS+TRICEPS) Pompki diamentowe 20/20/22 Podciąganie podchwytem 6/6/6 Dipsy 8/10/12 przed treningiem zjadłem sobie ryż z grzybami, grzybów prawie wcale ale za to smak był wyborny :D trening zajął mi jakieś 20 minut potem po treningu też trochę ryżu zjadłem, do mycia i czas w weekend do dziewczyny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...