Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik - Donio!


Donio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 180
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ale chodzi że na raz wszystko dla tego nie będzie tego braku progresu, gdybyśmy to robili oddzielnie jako serie to było by to niewskazane, bo mięśnie coraz mniej by pracowały. I wiem że jesteś silniejszy, ale uwierz mi, że mógłbyś tego nie zrobić w ten sposób- powtórzenia do góry choć możliwe że już jesteś na tyle silny i wytrzymały :P oczywiście te treningi obwodowe również u nas robimy w górę, ale to już zależy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moglibyście mi to szczegółowo omówić, tzn trening obwodowy. a więc dzisiaj sobota, czyli przyszedł czas na trening ogólny! SOBOTA: (Ogólny) Pompki z rękoma szeroko 20/22/24 Pompki diamentowe 20/20/22 Podciąganie prostych nóg do kąta prostego 14/16/16 Podciąganie zgiętych nóg do klatki piersiowej 16/16/18 Podciąganie nachwytem szeroko 4/4/4 Krótkie pompki z rękoma wąsko 40/40/40 Pompki z rękoma przy biodrach 18/18/18 Zwis na jednej ręce (lewa i prawa) 8s/9s/10s 2 godzinki przed treningiem zjadłem sobie talerz makarony z mięsem i ruszyłem do garażu na ćwiczenia :D dzisiaj był dość ciężki trening, mam za wysoko drążek i jak robię: -Podciąganie prostych nóg do kąta prostego -Podciąganie zgiętych nóg do klatki piersiowej to bardzo mi pracuje przedramię i przy ostatniej serii podciągania zgiętych nóg strasznie czuje to przedramię tak samo jak nie dam rady zrobić zwisu na jednej ręce bo mam za gruby drążek na dodatek to jest rurka na hakach i mi się okręca ta rurka i mam z tym problem, dlatego robię zwis 2 rękami ale po 2x tyle sekund co mam w planie, ogólnie cały czas na plus po treningu zjadłem sobie fasolkę po Breto?sku pó?niej jogurt a teraz czas na twarożek :D postępy widać, to mnie bardzo cieszy :D pozdrawiam i życzę miłej nocy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście wszystko bez przerw? ewentualnie minuta między tymi seriami? Dzisiaj niedziela czyli trening "AERO" nigdy nie pisałem o mojej rozgrzewce to może teraz wspomnę parę słów:D a więc na początek 3 minutki skakania na skakance, pó?niej rozgrzewam stawy, różnego rodzaju machanie łapami :D 10 brzuszkow, 10 pompek, 10 przysiadów i parę metrów truchtem i jestem gotowy do ćwicze? :D dzisiaj jednak jako że trening aero, pobiegałem trochę dłużej, zrobiłem parę sprintów, mówiąc krótko to obiegałem się, zmęczyłem i spociłem jak świnia ale o to w tym chodzi :D Pozdrawiam i zachęcam do zaglądania do mojego dziennika :D życzę dobrej nocy!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynloth, wydaje mi się że się nie zrozumieliśmy co do "setów" Masz oczywistą rację, kiedy robisz serie, to nie robisz ich w dół tylko w górę, oczywista oczywistość. W tych "setach" dla tego w powtórzeniach czasami schodzimy w dół, bo i tak robimy to na raz Pokażę inny przykładowy set: z kolegą jesteś na poręczach i: robisz 2 dipy, czekasz aż on zrobi 2, Pó?niej 4, czekasz aż on zrobi cztery, pó?niej 6, 8, 10, 12, 10, 8, 6, 4, 2 I czekając cały czas jesteś na poręczach, czyli jeżeli kolega będzie długo robił dipy Ty będziesz miał więcej wysiłku. Taka współpraca wszyscy za jednego :P. Co innego gdybyśmy robili te powtórzenia z przerwami, w tedy byśmy musieli robić tylko w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie :D dziś poniedziałek czyli czas na klatkę i triceps! PONIEDZIAłEK: (KLATKA+TRICEPS) Pompki z rękoma szeroko 20/22/24 Pompki diamentowe 20/20/22 Pompki z nogami na podwyższeniu 18/18/20 Dipsy 8/10/12 Pompki z klaśnięciem 14/16/16 przed treningiem zjadłem sobie makaron z serem i pó?niej zacząłem pompować, czułem, że boli ale jak boli to rośnie i tak ma być! pompki z klaśnięcie sprawiają mi lekkie problemy ale jakoś dałem radę ale było ciężko :D po treningu jogurt a na kolacje chleb razowy z twarożkiem i kurczakiem gotowanym pozdrawiam i życzę miłej nocy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem i wszystko rozumiem, dlatego staram się jak mogę dzisiaj już po treningu :D jest wtorek czyli przyszedł czas na ABS a więc: WTOREK: (ABS) Podciąganie prostych nóg do kąta prostego 14/16/16 Podciąganie zgiętych nóg do klatki piersiowej 16/16/18 Mostek(plank) 30s/40s/50s Brzuszki do pozycji V 16/16/18 Scyzoryki 30s/40s/40s przed treningiem zjadłem po prostu obiad ziemniaki i gulasz wydaje mi się, że to nie jest złe pó?niej po 2 godzinkach poszedłem do garażu na mój drążek zacząć ćwiczenia, 3 minutki skakanki, rozruszanie stawów, krótka przebieżka i zaczynamy, poszło dość gładko chociaż wymęczyło mnie troszkę, czułem na brzuchu, że ładnie pracuje :D moim problemem jest słabość do słodyczy, może wiecie jak sobie z tym poradzić, kiedyś jadłem czekoladę dziennie nie tyłem bo grałem w piłkę cały czas, teraz ograniczam ale jak widzę w domu np cukierka jak sobie leży to trudno mi przejść obojętnie :( po treningu zjadłem sobie 3 mandarynki a 45 min po czyli dopiero co zjadłem jajecznice koło 20 tak 2 godziny przed snem też coś zjem z białkiem. tymczasem koniec i już się nie mogę doczekać jutra jak podpompuje swoje plecy i biceps :D pozdrawiam i życzę miłego wieczoru :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór :D dzisiaj mamy 04 grudnia 2013 roku (środa) czyli ćwiczenia na plecy i biceps ¦RODA: (PLECY+BICEPS) Podciąganie nachwytem szeroko 4/4/4 Krótkie pompki z rękoma wąsko 40/40/40 Podciąganie podchwytem 6/6/6 Pompki z jedną ręką na podwyższeniu 12/14/14 Podciąganie nachwytem zamkniętym 4/4/4 wszystko poszło tak jak powinno, czułem, że mięśnie pracują tak jak należy, podciągania zrobiłem z 5l ba?ką wody na plecach dla lekkiego utrudnienia, myślałem że lekkiego ale utrudnienie okazało się całkiem przyzwoite, przed treningiem zjadłem ryż z mięsem i warzywami a po banana na kolacje dzisiaj była ryba :D co do ryb macie jakieś propozycje jak jeść i jakie ryby jeść? pozdrawiam i życzę miłego wieczoru :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj czwartek przyszedł czas na przedramię i barki :D CZWARTEK: (BARKI+PRZEDRAMIę) Pompki z rękoma przy biodrach 18/18/18 Zwis na jednej ręce (lewa i prawa) 8s/9s/10s Podciąganie na ręcznikach 6/6/6 Pompki na piłce 16/16/16 Podciąganie za głowę 4/4/4 Podciąganie nachwytem zamkniętym 4/4/4 Krótkie pompki z rękoma wąsko 40/40/40 Wszystko zrobione tak jak należy, dzisiaj trochę dało w kość! przed treningiem zjadłem ziemniaki z jajem a po treningu niestety nie miałem nic prócz marchewki ;/ ale niestety zakupy jeszcze nie zrobione na kolacje zjem pewnie twarożek albo jajka, 2 godziny i do spania :D pompki na piłce jednak lepiej robić mi jak jest napompowana do oporu, bo gdy trochę spuściłem powietrza to dłonie mi się zapadały do piłki i było niewygodnie :D pozdrawiam i życzę miłego wieczoru :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór :D dzisiaj mamy piątek czyli mikołajki :D a jednak coś jeszcze a więc biceps i triceps PI?TEK: (BICEPS+TRICEPS) Pompki diamentowe 20/20/22 Podciąganie podchwytem 6/6/6 Dipsy 8/10/12 dzisiaj jest mało ćwicze? więc zrobiłem jak to mówił ScyTher "sety" jednak tylko z podciągnięciami i pompkami bo drążek mam w garażu a krzesła do dipów na piętrze a to wielkie krzesła to nie będę targał tego na dół :D ale mięśnie wszystkie pracowały ładnie, powiem szczerze, że taki sposób ćwicze? daje wycisk :D dzisiaj przed treningiem ziemniaki i filet z ryby a po treningu pomara?cz i sok kaktusowy na kolacje tez rybka :D Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 pompek -> 6 podciągnięć -> 30sec przerwy -> 20pomek -> 6podciągnięć -> 30sec przerwy -> 22pompki -> 6podciągnięć dało mi wycisk, konkretny :D a na dipsy musiałem iść do pokoju na piętro bo tylko tam mam odpowiedni sprzęt :D ale dodałem do każdej serii po 2 powtórzenia więcej czyli zacząłem od 10dipów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...