Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik - Pow3r - v8


Kapitan Pow3r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Plateau przełamane! W zeszłym tyg. nudziłem się i ogarnąłem sobie "System Kulturystyki Joe Weidera", czytam czytam i tak szukałem czegoś ciekawego i natknąłem się na krótką wzmiankę nt. przełamania plateau.Pisało aby zrobić 7-10 dniową przerwę od jakiegokolwiek treningu..Dobra,zrobiłem 5 i pół dnia przerwy.Po tym czasie mój trening wyglądał tak że robiłem przez ok. godzinę próby front levera oraz bent arm planche,przerwy miałem po 5min nawet bo z kumplem gadałem etc.Następnego dnia tj. Poniedziałek miałem zakwasy w jak już wspomniałem abs i środkowej części pleców + okolice łopatek.Dobra,nastał wtorek i zakwasy zeszły do ok.20%~ intensywności z dnia poprzedniego.Trening wyglądał tak jak wcześniej napisałem tj. Front lever full z ziemii [niski drazek] 1x5 bent arm planche hold 3x 10s nietoperze 3x3 LUB BL raisy 3x3 DF 3x3 adv tuck fl rows 5x5 I znów dziś,mam zakwasy w tych samych miejscach , lecz tak jakby od nowa że tak to ujmę.Wcześniej ,przed przerwą za chiny by mnie nic nie bolało po tak krótkim treningu gdyż wielokrotnie próbowałem coś takiego osiagnać jak teraz. Polecam zrobić coś wg tego schematu; -5 do 10 dni przerwy I po zako?czeniu przerwy zrobić taki właśnie podział dni treningowych i nietreningowych; trening>regen>trening>regen itd. aż do braku zakwasów potem znów przerwa+reszta schematu tak jak podałem. Od dziś zaczynam ćwiczyć naprzemieninie tren>regen a nie np.5-6dni treningów pod rząd i 1dzien regenu po nich. Pozdrawiam. //Siwa, 3 ćwiczenia na brzuch po 2x. 3x3 oraz 1x5 i takie zakwasy jakich nie miałem po treninu samego brzucha przez godzinę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Front lever full 3x 3s bent arm planche pompki 3x 5 Back lever wznosy nóg 2x 5 DF 3x3 adv tuck fl rows 5x5 + godzinka freestyle Z ciekawszych rzeczy to udało mi się zrobić wznos prostych nóg do drążka trzymając się 1 ręką a nie dwoma :D btw. jak ćwiczyłem to jakieś 3 całkiem fajne dziewczyny usiadły na ławce jakieś 20m ode mnie i się patrzały przez cały czas, pewnie dla tego że ćwiczyłem bez koszulki XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...