Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik - Pow3r - v8


Kapitan Pow3r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, jak tylko wyleczę rękę do tego stopnia że nie będę czuć bólu przy ćwiczeniach na uchwytach do pompek które posiadam od razu zaczynam pracę pod bent arm planche bo portrafiłem to utrzymać z 5-10sek ale z tym że pomiędzy np. 2 krzesłami tak abym miał miejsce na nogi bo były trochę niżej niż reszta ciała.A jakbym już się nauczył tego na uchwytach to mógłbym powoli jakieś pompki w tym robić , oczywiście z straddlem :D Coś tego typu potrafię zrobić , jak już wspomniałem nogi musialem miec wyzej niz reszte ciala stąd trzeba było robić na czymś.

Teraz tylko a może aż czekać..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Reidar'a ;

KLATA/TRIC =rozgrzewka lopatek/stawow =rto =hs =false grip hang wyciskanie sztangi na ławce płaskiej 4x 8+ weighted dipy 25kg 4x max rozpiętki [ maszyna ] 4x max sciąganie wyciągu wąski nachwyt z przedłóżką 4xmax PLECY =rozgrzewka lopatek/stawow =hs =false grip hang sciaganie drazka za plecy wioslowanie hantlami kolano o lawke ---? kaptury 3 serie -szrugsy sztanga -szrugsy hantlami half rom,lekko w tyle NOGI =rozgrzewka nog ---dogrzac miesnie bez obciazenia ----- squat 40kg 4-5x max 2glowe 50kg 3rep >40kg>5rep 30kg>10rep 20kg>15rep 10kg 20rep SUPERSERIA prostowanie nog 4x15+ lydki 3-4x max CORE/brzuch =rozgrzewka lopatek/stawow =rto =hs BL x max FL x max oblique skręty z talerzem na skosie 5x10 side bendy sztangla 4x max per strona knee raisy 4x 25 BARKI.BICEPS =rozgrzewka lopatek/stawow =rto =hs //zmęczyc miesnie przed ohp , wazne HS PRóBY ---WAZNE-- DOGRZANIE MIESNI PRZED OHP ohp 4x4 40kg dropset podciagania z 40 co 10kg w dol x max[40kg min 2 serie] *Radek Słodkiewicz inspirated Biceps superseria 4 xmax -modlitewnik aka wyciąg = wąski podchwyt > sztangle podchwyt waski > waski nachwytem kaptury 3 serie -szrugsy sztanga -szrugsy hantlami half rom,lekko w tyle

Pisałem to dość dawno i do tego sam dla siebie ale łap ogólny zarys, może na cokolwiek Ci się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przymusowa regeneracja. // Chciałem sobie sprawdzić czy utrzymam się w pozycji do zwykłej pompki na uchwytach i udało się , ba nawet zrobiłem 5 testowych pompek :D Ale teraz czuję ten nadgarstek :( Ale myślę że tydzie? jeszcze i powoli wracam do ćwiczenia planche :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z treningu godzinę temu , tym razem na dworze byłem z ekipą.W sumie freestyle zrobiłem na tyle ile dało radę.Co do nadgarstka to odzyskał sprawność z przed kontuzji w ok. 70% na tyle że nie boli mnie przy ćwiczeniach, nawet dipach czy planche na uchwytach tak że plan zaktualizowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś był totalny freestyle.Z ciekawszych rzeczy to udało mi się zrobić 4 muscle upy w 1 serii StrictForm , bez ruszania i zginania nóg,inverted hang > bl > bl pullout i w sumie chyba tyle, reszta to głównie próby straddle planche i front leverów na false gripie :D A jutro regeneracja i od poniedziałku znów ruszam planowo btw.po wczorajszym treningu ostre zakwasy w najszerszych grzbietu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...