Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik treningowy Reidar


Reidar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coraz rzadziej chce mi sie tu cokolwiek pisać. :P Plecki, techniką ze Skazanego by osiągnąc podciągnięcia na jednej ręcę. Wymiękam już przy pełnych podciągnięcach. Ten trening daje w kość, nie wiem czemu wcześniej nie trenowałem tak jak teraz. Czuje, że bicka są wyczerpane a zrobiłem zaledwie Pełne podciąganie Wąskie chwytem zamknięty Proby podciągniecia nierónego (Jedna dlon na drazku, a druga na przedarmieniu) - to ostateni zawalilem. Po takim czyms czuje (teraz, gdy psize ten tekst) palenie w przedramionach i zmęczenie w bickach. Nawet klatka mi sie czerwona zrobiła i napompowala lekko, nie pytajcie; nie wiem. :> Ogólnie to mimo że ćwiczeñ jest niewiele, bo zaledwie dwa i trochę trzeciego zrobiłem to czuje sie bardziej wyczerpany niż po pełnoprawnym treningu jakie robiłem wcześniej. Ma to wszystko związek z zbyt szybkimi podciągnięciami jakie dawniej robiłem. Jeśli ktoś jest nowy i narzeka na swój trening bo nie daje mu wycisku, nie dokładajcie kolejnych powtórzeñ. Zwolnijcie tempo ćwiczeñ, popracujcie nad dokładnościa, przyłóżcie się i nie oszukujcie samych siebie a umęczycie się jak nigdy w życiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 345
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dokładnie. Dzika, zwierzęca siła. :P W ogóle sa wakacje i mam czas do sierpnia by zwiedzić troche kraju. Nie chce siedzieć w swoim mieście cały miesiąc, a potem wspominać, że w najdłuższe swoje wakacje życia chodziłem na rehabilitacje, więc chciałym zwiedzić coś kraju i tak sobie myślę, że równie dobrze mógłbym poje¼dzić po Was wszystkich i przy okazji potrenować razem. :P Poznać miasto, poznać Was samych. Tylko czy ktoś byłby chętny na takie cosik? :P Bo zapewne musiałbym się z tym kimś dogadać i ustalić kwestie postoju, przenocowania i te sprawy. Zrobie jeszcze temat na głównej żeby każdy sobie zoabczył. :D A tu wrzucam Wam dwa zdjęcia z tego co zrobili mi w mieście. I: Pierwsze to drązki - typowo do podciągania. Jak dla mnie sa ch*** ułożone, ale nie będe narzekał: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e4a522c529645032.html II: To coś czego przeznaczenia nie jestem w stanei wynale¼ć xD Można by tu zrobć DragonFlaga i pobawić się w robienie lęd¼wi. Ale co to jest? Nie mam pojęcia xd http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/22fa6e46be7164ef.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jest to na "¦cieżce zdrowia", więc o żaden plac do SW prosić nie mogę. Jednak są te do podciągani drążki śmiszne, więc i tak będzie można tam wychodzić. Sama "ścieżka" ma chyba 11, albo 12 stanowisk. Z czego tylko 4 są zrobione. Te 2, oraz takie... dziwne, pochyłe coś. Coś jakby drabinka w skosie, tylko że z jednej części. Zrobie jeszcze zdj. i Wam też pokaże. W każym razie nie wiem do czego to jest i myślę, że ostro zmarnowali potencjał tego całego "skate parku".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj był treeeing w plenerze :P Głupio, bo po 20 godzinie i komary chlały jak nie wiem. Wyszedłem stamtąd bogatszy o kilkadziesiąt nowych bąbli i kawałku oderwanego naskórka, fuck yea :D Trening ze znajomym, ugadałem się przez FB. Pierw podciaganie na zasadzie drabinek. 1, odpoczynek. 2, odpoczynek. 3, odpoczynek itd. Chłopak już przy 6 wydawało mi się że zrobił 5 powtórzeñ zamiast sześć, no a przy siódmej juz doszedł do 4, więc wygrałem! :P U-T For the win. Potem zabawa z dipami, poklaskalem sobie na tych drazkach i pobujalem nozkami :P Muscle upy dla zabawy, troche tam pokazania jak wygląda FL i takie zabawy. Ostatnie co zrobiłem to podciąganie podchwytem zamkniętym i wróciłem do domku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ciężko z treningami u mnie. Nawet ledow co jem, więc co tu mówić o treningach :D ALE byłem dzisaij u Gonza i ogarnialiśmy sobie MU, Fl, BL, russian dips, MU z wybiciem spróbowałem jak to się robi, overy. Ogólnie to podszedłem pod rurke z dipem i robie FL... BUM, prosty, wiszę równolegle do ziemi. Jak? Zrobiłem tak kilka razy i się utrzymywałem. Potem, po którymś z kolei razie z kolei juz nie byłem w stanie i oczywiście jak zawsze, nie mam zdjęcia z tgo takiego jakiego bym chciał ~~ Porobilismy z Gonzem ZDJ z BL, ale ¼le to robimy. Nie ściagamy łopatek co jest wielkim błędem i to wychodzi dziwnie strasznie. Trzeba to dopracować, ale nie sądziłem, że będziemy tak blisko prawidłowego BL i FL. :> Aż mnie zszokowało. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem do wniosku, że nie robiąc ćwiczeñ stricte pod FL, BL, MU, Flage i inne peirdoły i tak by się do tego doszło po długim czasie trenowania. No bo przeież mięsnie całego ciała się rozstastają z każdym treningiem, więc prędzej czy pó¼niej byłyby w stanie unieść nasze ciało do jakiejś pozycji. Co o tym sądzita?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOBSZ. Zakoñzcony trening. Kurde, trochę mi zeszło i odkryłem nieciekawy fakt na swój temat, oraz poznałem mądra radę na przyszłość - rób core przed pompkami xD W efekcie nie dalem rady już na głowie nawet stanąć bo ręcę mi odmawiał posłuszeñswa. :P Pompki regularne 20/20 Pompki wąskie (diamentY) 12/12 Pompki nierówne 12/7 12/7 - nie polecam tych pompek (jedna reka na podwyzszeniu, w moim przypadku to była piłka) albo zmienić przedmiot do podwyższenia. To ćwiczenie morduje nadgarski, chyba je porzuce i poszukam zamiennika. Kółko na core. 5/4 Dobra rzecz. 1 raz to robiłem i fajnie czułem te mięśnie, chociaż wiem, że mało razy bo tylko 2 i marna ilość powtórzeñ, ale bede wdrążał to ćw przy innych treningach. Robiłem to niedokładnie, wiem. Nie dałem rady dojśc do samego koñca żeby być maksymalnie wyciągniętym, ale ej... to pierwszy raz, tak? :P Stanie na glowie i nogi do ziemi? Hell no! Rece mi odmowily posluszenstwa i nawet nie dalem rady stanac na glowie. Proste, skoñczyłem trening. W trakcie ćwiczeñ miałem przebieg krótki do sklepu po wode. Odkryłem tym samym, jak bardzo organizm się wymęcza gdy zaraz po ćwiczeniach idziesz biegać. Przez zalecenia lekarza przebiegłem tylko w jedna strone by nie zrobić krzywdy z kolanem, ale i tak już wiem, że testy do wojska gdzie musisz się podciągać, a zaraz idziesz biegać kilometr to będzie wielka męczarnia i obstawiam, że się porzygam po tym, ale co mi tam. :P Jeeeeszcze jedno... Kupiłem cisowianke, zwykle pije "¯ywiec zdrój". Ta 1 ma o wiele więcej minerałów i w zasadzie pierwszy raz w życiu miałem porównanie jak te wody różnią się smakiem. Więcej minerałów, niby powinno się takie pić, no nie? Ale jeśli chodzi o smak, to wolę tego ¯ywca. Jak nie trenuje, to rzuca mi się to na mózg. Wystarczy tydzieñ przerwy w treningach żebym nie mógł patrzeć w lustro. Dzisiaj tez to odkryłem i już nigdy nie mam zamiaru porzucać treningów, ale to tylko słowa. Sami ocenicie czy mi się udało. Długi wpis wyszedł xD Ale dawno nie pisałem, więc trzeba nadrobić. :P Miłego dnia, pozdrawiam! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze robisz, jeżeli coś Cię zbytnio boli, nie powinieneś tego robić, chyba że Ci na prawdę zależy. Trening nie powinien się kojarzyć z tego rodzaju bólem. Ja nie lubię stać na głowie, znalazłem inną wariację, jeżeli masz drabinki, to łapiesz drabinki, gdzie ręce masz wyżej od tułowia i jesteś tyłem zwrócony do drabinek, podnosisz nogi. Powoli opuszczasz, pamiętając by dupę trzymać cały czas przy drabinkach. Myślę, że to lepsze rozwiązanie. No i spoko, człowiek i tak większość minerałów bierze z owoców i warzyw. A tak po za tym poczytaj sobie "odwrócona osmoza - woda butelkowana", tylko czytaj mądrze :P. Co do biegania, to nie mogę się z Tobą zbytnio zgodzić, dzisiaj zrobiłem ciężki trening 2 godzinny, a potem chwilę biegu i sprinty, ale czułem się bardzo dobrze. Moim zdaniem po prostu wypociłeś minerały i sole, może nie dostarczyłeś wystarczających wartości odżywczych przed treningiem. Do tego byłeś po prostu mocno zmęczony, pisałeś coś o lekarzu, to pewnie wracasz to krótkiej przerwie- kondycja spadła. Sprawd¼ to! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...