Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik treningowy Reidar


Reidar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety Scy, nie mam drabinek nigdzie żeby to robić, ale kojarze o co Ci chodzi. Poczytam to, będę czytał mądrze nie martw się hah :D Aaa z tym bieganiem to nie biegałem ponad rok czasu bo mam zakaz od lekarza i jeszcze z półroku albo i ponad nawet biegać nie będę. Kondycja spadła i to niesamowicie, nie ma tu pola do dyskusji. :P No Gonzo dzięki temu treningowy wspólnemu. Muszę częściej je¼dzić do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 345
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Trening HS i zabawy z FL dzisiaj poszły. :D Nagrywałem wszystko i mam nagrane, jak prawie się wywaliłem na zęby przy próbie HS haha. Bo robie w korytarzu zawsze, przed drzwiami wyjsciwoymi i zazwyczaj jestem strasznie blisko do nich przybliżony, że wr azie czego moge się nogami wspomóc jakbym leciał czy cos. tym razem pomyślałem żeby się barzdiej odsunąć i starać się zrobić bez żadnej pomocy. No tak, spoko, tylko zapomniałem o tym, że nie mam za sobą drzwi i wybiłem się za mocno xd a w korytarzy mało miejsca to nie miałem jak się obrócić i prawie na zęby poleciałem. :P Tak to HS push ups, muay thai push ups, frog stand Potem FL. Cudowałem jak tu narkęcić zeby było dobrze... Mam 3 nagrania, każde z innej strony. Jedno z pleców, drugie od przodu na ukos i trecie całkowicei od przodu. NA żadnym nie widać dokładnie czy dobrze to robie czy nie xD Może wrzuce potem jedno ZDJ. Robiłem na jedną nogę i wydaje mi sie, że wychodziło całkiem całkiem. Tylko teraz dopracować żeby ręcę mieć proste i myślę, że będzie dobrze. Nie mialem teraz problemów z trzymaniem prsotego tułowia więc jest progres. Chciałem też core zrobić, ale jak zacząłem czuć ból ostry po wczorajszych kółkach to odpuściłem. Autentycznie, nie dałem rady zrobić nawet 2 razy tego ćwiczenia bo myślałem, że się zesram. :P Dośc długo mi trening zajał i cieszę się z tego. Porównałem sobie obecne kaptury do dawnieeejszych, gdzieś z... pa¼dziernika to jest wielka zmiana. W ogóle barki mi fajnie ewoulowały i te kapturki też nawet wyglądają cacy. Podoba mi się. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj i dziś odpoczywam, musicie mi wybaczyć. :P Wczorajszy regen był spowodowany tym, że wszystkie górne partie mięsni miałem w zakwasach i wieczorem poszedłem do klubu, więc wiedzac, że wyląduje tam tak czy siak, nie widziałem sensu ćwiczyc. Dzisiaj odpoczywam ale z tego powodu, że jak wczoraj wracałem do domu to pier**** się w znak. Ale tak jak nigdy w życiu. xd Brew sobie rozciąłem i ból się nasila gdy się schylam, więc postanowiłem, że odpoczne i dojde do siebie. :D Nie chce sobie czegoś zrobić przez głupi incydent ze znakiem drogowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy trening ever. Nawet go praktycznie nie było. Zasypiam pisząc tą wiadomość i tak samo zasypiałem podciągając się na drążku. Nie wiem co jest, spać mi się chce jak nigdy i przerwałem trening bo nie widze w tym sensu jak podciągam się i ziewam, a zaraz potem opieram głowe o ramie i śpie na stojąco xd ¯enada. Po prostu żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj był jeden z najpiękniejszych dni mojego życia, dający wiele pozytywnych emocji. Zaraz to wszystko opisze. Wraz z Gonzalem postanowiliśmy wybrać się na trening, na ten placyk za moim blokiem co zrobili. Wpadł do mnie jakoś po 17 i około 18 już byliśmy gotowi do działania. Sam w sobie trening był piekny i trwał ponad 2 godziny, ale to nie on sprawił, że uśmiech przez cały wieczór nie schodził mi z twarzy i to nie na nim chce się tu skupić. Jednak jest to "Dziennik treningowy", więc coś tam opisać muszę. Dwie godziny głównie męczenia podciągnieć różnego rodzaju. Nie chce mi się wszystkeigo opisywać, ale opowiem tak w skrócie. Były szerokie podciągnięcia, MU, MU z klasnieciami, FL, BL, OVery - Gonzo ogarnal Overa, mam to nagrane :P Tak samo BL utrzymał skubaniec 5s. i jeszce machał sobie nogami haha :D Potem Dipy, podciagniecia z klasnieciem, DF, pomoki na trica i takie tam. Ale jak mówie, to nie to sprawiło, że czułem sie tak dobrze i radośnie. W pewnym momencie, gdy robiliśmy podciągnięcia na drązku, podbiegła do nas trójka dzieci w wieku 6-8 lat i patrzyli na nas ze ¼dziwieniem. Wyra¼nie zafascynowani spytali jak to robimy i żebyśmy ich nauczyli. :D Sami probówali doskoczyć do drązka (Tacy byli młodzi i mali, że nawet tego nie mogli dobrze zrobić :D) podsadzilismy ich z Gonzem i pomagaliśmy się podciągać. Potem robili to już sami i wydawało się, że są naprawdę szczęsliwi. My poszliśmy na drązki do dipów i tam ćwiczyliśmy, a oni po chwili do nas pryszli i pytali co tu można robić. Pokazaliśmy im dipy i prostowanie nóg do klatki piersiowej. Zaczęli z nami ćwiczyć. :P Gdy wracaliśmy na drążki znowu, to oni poszli z nami i jeden pytal się skąd jesteśmy i czy będziemy tu cześciej przychodzić bo oni też chcą z nami ćwiczyć. :D Okazało się, że mnei kojarzy bo mieszka na moim osiedu. :P Własnie ten co się pytał potem zrobił aż 5 podciągnieć! To było coś niesamowitego. Gdy przyszła jego mama i mówiła, że trzeba iść do domu, to on i jego koledzy chcieli z nami zostać i trenować dalej. :D To coś pięknego, że udało nam się w jakimś malutkim chociaż stopniu utworzyć w nich takie zafascynowanie i chęć do trenowania, i to niczym innym jak tylko robiąc swój własny trening! Dodam, że wszyscy przechodznie na nas patrzyli, czułem się po prostu anielsko. :D Dopiero teraz odkywam potencjał tego placu. Jest nie tylko pieknym miejscem dla nas czy tych "skateów", którzy jeżdzą do skateparku, ale również dla małych dzieci i starszych ludzi. Widok ich wszystkich zebranych w jednym miejscu i zafascynowanych urządzeniami, zafascynowanych naszym treningiem czy wszystkim co tam się znajduje po prostu napawał nas dumą i szczęściem. Liczę na więcej takich dni w moim życiu. :D To jest drugi wpis w którym opisuje to wydarzenie. Pierwszy mi zjadło i cięzko się zbierałem do napisania tego od nowa. xD Nie wyszło tak jak pierwowzór, ale no. :D P.S. Filmik Gonza zapewne pojawi się na dniach na forum, jak tylko mu wyśle i sobie tam przytnie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas dzieciaki są zafascynowane tym co zrobiły władze miasta. Maja co robić, świetna rzecz, świetna odskocznia od komputera i innych pierdół :D myślę, że jeszcze można uratować ich dzieciñstwo :D Są tu ścianki do wspinaczki dla dzieci, trampoliny, rożnego rodzaju zabawki dla nich :D są miejsca dla starszych ludzi, tzw siłownia na dworze( lub ścieżka zdrowia ?) i oczywiście nasze drążki. Jest ich 3. 50 m dalej jest miejsce do dipów. Kilka metrów dalej do df, na znaku mozna hf katować. Są miejsca do pompek :D bardzo się ciesze ze jest boisko do piłki plażowej, uwielbiam w nią grać + moge się tam nauczyć salta w przod :D Musimy zrobić reklame SW w naszym mieście z Reidarą, bo ludzie chyba pierwszy raz to widzą xD Jeszcze jak będziemy mieć koszulki U-t to przy okazji reklame serwisu zrobimy haha :D W sobote jest oficjalne otwarcie, zawody na rampach itd. Myślimy z reidara czy nie pokazac pare trikow , moze to zainteresuje kamerzyste i coś nagra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisia najgorszy trening na placu ever xD Drugi dopiero, ale i tak najgorszy. Jedyne warte uwagi co się działo, to pokazanie przez Gonza slow musle upa false gripem. Udało mu się. Potem ja zrobiłem. Czułem jak mi rozrywa triceps przy próbie tego. W porównaniu do ostatniego trenignu nic się nie działo. Brakowało nam sił, byliśmy strasznie nieogarnięci. Nie wiem czemu. Może ostatni trenign był za mocny, może za słabo sypiamy, dont know.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...