Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik treningowy Reidar


Reidar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 345
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kurcze, zawsze chciałem na aktorskie. Ale w tym roku nie jestem na to przygotowany to może za rok spróbuje :P A tak to chciałem też do wojska pójśc do wrocławskiej szkoły sił lądowych, ale to już chyba też za pó?no nas kładanie papierów xD Jakoś przestałem się tym interesować i ostatnio znów mi się udziela to wojsko. Teraz obecnie mam w głowie pójść na psychologie, fizjoterapie, albo dietetyke. Myślałem nad systematyką zwierząt, ale nie interesowałem się tym dogłębniej i nie sprawdzałem uczelni co gdzie i jak. Sam zamysł systematyki mi się strasznie podoba i chciałbym się w tym spróbować tez. a Ty Tiger? Student, licealista, co Ty właściwie robisz? xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem tegorocznym maturzystą po technikum informatycznym :D I też jestem w trakcie wyboru studiów. Myślałem nad projektowaniem stron internetowych na AGH w Krakowie ale po pierwsze się tam nie dostane a po drugie Kraków trochę za drogi dla mnie :P Teraz zastanawiam się nad mechatroniką lub ewentualnie informatyka stosowaną w Nowym Sączu. Zastanawiałem się też nad studiami sportowymi jednak kierunki mi nie bardzo odpowiadały więc postanowiłem że studia zrobię jakieś informatyczne a co do sportu to chciałbym sobie zrobić kurs trenera personalnego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie?le :D W strone komputerów. Ja strasznie żałuję że nie interesowałem się tymi rzeczami wcześniej, ale no cóż. Teraz trzeba wybierać z pozostalych. :P Szkoda że nie Kraków, bo ja pewnie tam wyląduje chcąc czy nie chcąc. Nie lubie tego miasta, ale no chyba nie będę miał wyboru. Przynajmniej masz bardziej określone plany chyba odemnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No racja, spontan najlepszy xd SW trip i nagrąc przebieg, zmontować w jakąs jednolitą całość. ^^ Dobra. 13:19. Do tej pory zrobiłem ABS. Postawiłem dzisiaj na robienie do bólu, nie chciałem się bawić w serie. Crunch (czy jakos tak) - 70 hell touh - ponad 100 Wznosy nóg - ~60 starsy - 30 plank do bólu boczny blank brzuszki na skośne mięśnie. Brzuszki z nogami do kąta prostego. Brzszki do pozycji V. Nie wiem jaka ilośc i podana przezemnie tam wcześniej też jest niedokładna. Dzisiejszy cały dzie? leci pod hasłem "Trening zaczyna się dopiero wtedy gdy masz już dość"

19:26

Sko?czyłem niedawno klatke + tric... Pompki z rękoma szeroko, nogami na podwyższeniu 30/30/32 Pompki diamentowe 28/28/30 Spiderman pushups 20/20/22 Dipsy 22/24/26 Pompki na kostkach 18/20/20 To jest według planu. Nie pamiętam ile już zrobiłem. Napewno nei dałem rady zrobić wszystkiego do ko?ca. Diamenty chyba 14/16/14 spidermany okej Dipy 20/20/22 Pompki na kostkach 18/18/12 Robiłem inaczej niż zwykle. Starałem się robić powolne opuszczanie i szybki, eksplozywny powrót na górę. W rezultacie otrzymałem trening jakiego nie zrobiłem jeszcze nigdy w życiu. Spociłem się jak nigdy co było dla mnie super znakiem. Ręce i całe ciało błagały o przerwe, ale powtarzałem sobie "Jeszcze dwa, jeszcze dwa" potem gdy udało mi się te dwie zrobić mówiłem dalej "Jeszcze dwa" aż padłem na twarz. Starałem się robić do wyko?czenia i odkryłem jedną nową rzecz której nigdy wcześniej nie byłem świadkiem. Robiąc ostatnie powtórzenie w drugiej serii przy pompkach na hantlach prawie się popłakałem xd czułem już jak zaraz mi łza poleci po policku xd A po sko?czeniu tego wszystkiego czułem się taki szczęśliwy że to już koniec treningu, że już odpoczne... No pain no gain, prawdziwy trening zaczyna się gdy mięśnie palą żywym ogniem a ciało drży. Koniec na dziś. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...