Skocz do zawartości
Workout Athletes

dziennik treningowy mcfinn


mcfinn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hiphopowy abs dieta mniej wiecej to co zwykle,nie chce mi sie pisac bo przed sekunda zjadlo mi gotowego posta:/ -wznosy NN do poziomu -kolana do klatki -high plank -vsit kettle TGU 5,5 min tabata koho ukemi po treningu gainer +banan+danio 400ml wnioski -wznosyNN na spokojnie -kolana-musze pilnowac chwytu bo inaczej mam hustawke:) -plank z nogami przed szafka jeszcze meczy ale bez przesady -vsit pelnia komfortu i kontroli TGU powoli zwiekszam czas:) tabata przypomnialo mi sie cwiczenie wprowadzajace do ukemi.robilem do siadu zeby byl akcent na brzuch.mile. a po treningu 3 h aktywnosci w tym 2h spaceru ze znajomym z uk i maluchami:)wytwory znajomego wrzucilem do watku rap:)moze sie komus spodoba,niedlugo bedzie wydawal 2 plyte.rapu nie lubie ale ja sie tam na muzyce nie znam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dynloth-sporadycznie zrobie DF albo clutch lever.mialem ochote podejsc do FL i BL ale po swietach musze do normy wrocic i rozwiazac problem braku progressu plecy+biceps. 7.00 owsianka ze smieciami+banan+150 gr twarogu 10.00 grahamka+200gr szynki 13.00 200gr cycka+woreczek ryzu+warzywa 17.00 grahamka+200 gr poledwicy sopockiej 20.30 trening -podciaganie nadchwytem -high ass pseudo pike push up:) -podciaganie podchwytem -krotkie kettle 12min swingu uginanie RR w lokciu tabata glownie mountain climbers i pajacyki po treningu 100gr twarogu+banan+danio 400ml wnioski -nadchwyt 4x(1,2,3) nie jestem zadowolony brak progresu i ujnia -high ass coraz wiecej powtorzen i coraz wieksza chec do utrudnienia -podchwyt 3x(1,2,3) jak poprzednie podciaganie padaczka -krotkie odbebnione na koniec kettle swing znosnie choc daleko do komfortu,dzien meczacy to i sil nie ma , ugiecia ramion...zaskoczenie,zrobione tak samo jak w inne dni gdzie nie robilem podciagniec.dziwne:/ tabata niepelna bo mlodzie zaczela plakac no i trzeba bylo skonczyc problem-biceps i plecy leza i kwicza i nie mam pojecia jak je pchnac do przodu.drabinki nie zdaja egzaminu nie wiedziec czemu,ramie sie ledwo co napompuje i nic ponad to.czyzbym musial zejsc poziom nizej i ulatwic sobie podciaganie?trx albo inne ?pojecia nie mam a gole rwanie bicepsa kettlem jest durne nudne i wkurza:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niee, nie drop set U mnie sety, to połączenie różnych ćwicze?, które robisz kolejno jedno po drugim np. 10 MU, 10 Dipów, 10 Podciągnięć, 10 proste nogi do drążka, 10 Front Lever raises i powiedzmy 3-5 serii Może masz zastój mięśniowy, zaatakuj je z innego punktu, daj im nowy bodziec do wzrostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klatka i triceps 7.00 jajecznica z 3 jaj na szynce+grahamka 10.00 100gr kurczaka+3 kromki ciemnego pieczywa+danio 400ml 13.30 200 gr kurczaka+80gr kaszy gryczanej+warzywa 17.00-20.00 jakies tam podjadanie drobne w oczekiwaniu na trening(popoludnie calkiem rozwalone bylo:/) 20.30 trening -pompki na krzeslach -diamenty z NN wyzej -spidery -dipsy kettle 12min swingu przed kettlami gainer 20/20 a po 30 min resztka ryzu z warzywami+100gr kurczaka.i pewnie niedobor wegli dobije na mode sumitow-wysokokalorycznym plynem;) wnioski -pompki na krzeslach imho bardzo dobrze dobrane cwiczenie,8-10 powtorzen i miesien zaczyna drzec.nie mecze sie a sila z mm. ulatuje.typowo jak przy treningu silowym:)pewnie niedlugo zaczne sie rozgladac za trudniejszym wariantem meczenia piersiowego.tylko po co komu klatka:/ -diamenty-wersja utrudniona poszla rownie ladnie jak normalna. -spidery-bez wiekszych problemow.lekki,leciutki progress -dipsy-od nastepnego razu robie ruch wyprostny 5 sek bo sie z nudow skicham:) kettle 12minswingu-dzis jednoracz,najpierw po minucie na R a pozniej 30sL/30sP/30s luzu.dalo rade:) tabaty nie bylo bo zmeczony jestem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ok merci:) z klatka nie zrozum mnie zle:) ewolucyjnie to taki miesien ktory za wiele nie robi http://pl.wikipedia.org/wiki/Mi%C4%99sie%C5%84_piersiowy_wi%C4%99kszy ale za to wyglada:) mniej wiecej tak jak dupa pawiana:)(to moje okreslenie i wolno sie gniewac:)) za to plecy..to miesien funkcjonalny,dzialajacy w zyciu:) i na to wlasnie klade najwiekszy akcent.no i moja mini dupe pawiana-biceps.ale mam juz na to pomysl:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu abs:) 9.00 owsianka ze smieciami+150gr poledwicy na waflu ryzowym spacer z mala i zakupami,jakies circa 16kg 13.00 trening -podciaganie NN do poziomu -podciaganie kolan do klatki -plank -vsit kettle 6min TGU przed kettlami gainer20/20 a po 30 min 80gr kaszy+100gr kurczaka+marchewka+chlust oliwy wnioski -podnoszenie NN do poziomu-bardziej mi sie nogi mecza niz brzuch:) -kolana-tu juz celuje w prosty:)ale czasami przekombinuje ruch i wychodzi mi poczatek "fikolka" w zwisie:) -plank-2x high plank 30 s i 1x high wall walking plank 30 s.i ten ostatni to chyba najfajniejszy typ:) -v sit-tak na dorzniecie:) kettle 6 min czyli wiecej o 1.ruch powolny i stateczny:)dobrze ze niedlugo beda 24kg bo zaczyna sie nudno robic:) ogolnie z brzucha zadowolony jestem jak to ostatnio.moze w wolnej chwili jak wyjde na spacerek to zrobie probe FL:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

priorytetowe plecy+biceps 10.00 jajecznica na szynce z 3 jaj+kajzerka+250ml soku grapefruitowego(swieto to swieto:)) 13.00 serek homo 200gr+banan+3kromki ciemnego pieczywa+100gr poledwicy 14.30 trening -podciaganie nadchwytem -high ass push up -"wahadlo" -krotkie pompki kettle 12min swingu przed kettlem gainer 20/20 a po 30 min 80gr ryzu+circa 20gr bialka w gulaszu:) wnioski -nadchwyt-(1,2,3)x3 coraz slabiej idzie:/nie zrobilem ostatniego powt w ostatnim szczebelku. -high ass.. easy:)skupiam sie na pracy najszerszego i jest ok:) -"wahadlo"czyli krok w tyl-zwis na drazku na ugietych RR +wahniecia NN.daje nam to zwiekszone napiecie izo na bicepsach.zejscie 8 sek ciagle w wahadle.1x3.cwiczenie podrzucone przez tescia:) -krotkie-oj tam oj tam:) kettle 30s na prawej 30 s na lewej i 30 sek luzu:)ostatie 30 s wymachy oburacz. jak pomysle o 24kg to mam ochote juz zamowic:D mam nadzieje ze wahadlo zadziala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trening laczony barki+nogi 9.00 owsianka ze smieciami+150gr twarogu 11 trening -hindu -pompki z RR przy biodrach -podciaganie do karku -goblet squat z obciazeniem -wstawania pistoletowe -high step kettle TGU 5min przed kettlami gainer 20/20 a po 30 min kolejne 20gr bialka i jakies 60 gr wegli:) wnioski -hindu-ciezko bo na rozruchu:) -pompki z RR przy biodrach-tu juz luzik:) -podciaganie do karku-przytrzymanie za karkiem i powolne zejscie.3x -przysiady- na rozgrzewke dla nog,obciazenie 16kg -wstawanie pistoletowe-nizszy stolek,nogi wiecej w kosc dostaly:)szczegolnie lewe kolano:/ -high step-3x1min a pozniej spacer z mlodzieza:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klatka+triceps 7.00 kasza jaglana ze smieciami+jogurt 400ml+twarog 125gr 9.15 trening -pompki na krzeslach -diamenty -spidery -dipsy kettle 12 min swingu przed kettlami gainer 20/20 a za chwile grahamka +100gr poledwicy sopockiej i pewnie cos jeszcze wnioski -pompki na krzeslach-3x jakies 10 powt.tempo wolne tryb kombinowany.a to sie zatrzymalem a to wrocilem itd:) -diamenty-1 seria rozstaw troche mniej niz kciuk,2 seria strzalka 3 seria rece skrzyzowane:)5 pompek prawa z przody 5 lewa z przodu:)ot fantazja -spidery kontrolowane i ladnie szlo -dipsy nudy na pudy kettle swing-jednoracz 30s L/P 30s rest a tak wogole zamiast tabaty od wczoraj chodze do pracy piechota wiec mam jakies 3x30min cardio dziennie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybki brzuch diety nie wpisuje bo z grubsza to co zwykle.ogolnie zrec mi sie nie chce jak to na wiosne i wmuszam w siebie zarcie. -wznosy NN do poziomu -wznosy kolan do klatki -plank -vsit kettle 6 min TGU wnioski -wznosy NN na spokojnie sie robia -kolana tez na luzie chociaz troche gorzej niz w zeszlym tyg -high plank 3x30s mm nawet nie drgnely -vsit no niestety zrobilem do zalamania.ale raz nie zawsze:) wszystko tempo srednie. TGU kazda faza ladnie akcentowana,pelna kontrola ruchu:) spadam zbierac sily bo weekend znowu bedzie pod znakiem szkolenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

balistyczne plecy+biceps 7.00 kasza jaglana ze smieciami+400ml jogurtu+150 gr twarogu 9.00 trening -wahadlo w nadchwycie -high ass push ups -wahadlo w podchwycie -krotkie kettle 12min swingu przed kettlami gainer 20/20 i po 25min 2 jaja +4kromki chleba razowego(75gr)+jablko wnioski -wahadlo w nadchwycie-chwyt nadchytowy(lekko szerzej niz barki)3xmax:) -high ass-szlo bardzo ladnie ale bardziej dzis dostaly barki niz plecy:/widocznie przez zbyt duza ilosc powt. -wahadlo w podchwycie(chwyt waski)3xmax ostatnia seria juz ledwie ledwie:) -krotkie poszly:) kettle-1min oburacz 30s przerwy 30s P/L 30 s przerwy i od nowa:) ogolnie jestem zadowolony:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barki w przerwie w pakowaniu:) 7.00 kasza jaglana ze smieciami+ 150 gr twarogu+400ml jogurtu 12.00 jakis batonik jogurtowy 13.00 200gr cycka z kurczaka+makaron z oliwa,czosnkiem i chilli+surowka 16.00 serek wiejski+grahamka+400 ml jogurtu zott(a pozniej go wy..balem jak doczytalem ile ma wegli:) 19.00 trening -hindu -podciaganie do karku -pompki z RR przy biodrach kettle military press TGU przed kettlami gainer 20/20 a po myciu mlodziezy 1125 gr tatara wolowego + miseczka kaszy jaglanej i resztka ryzu. wnioski -hindu ladnie ida,tempo wolne,krok dalej skonczylem (na ostatnim mozliwym powt.) -podciahganie do karku-utrzymanie+negatyw 3x -pompki z RR przy biodrach-dobrze szly,konczone na ostatnich nogach:) kettle military press-5,7,10 16kg. tez 24 kg ktore dostane to bedzie mile wyzwanie:P TGU -6min eazy peasy:) a teraz pakuje wora i w nocy jade do wrocka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrocilem dzis ze szkolenia,sami ludzie obcujacy z cialem,w roznym wieku i kondycji. wnioski i spostrzezenia -jeden koles po 2 piwie stwierdzil- ale ty masz zaj..ste bary,ja pi..dole co za tur...itd itd moze i mnie podrywal ale milo mi sie zrobilo:D -drugi natomiast widac ze silka,widac ze spory ale jakos w mojej obecnosci cichl i sie kurczyl. ergo sw da sie wyrobic tak ze ludzie widza ze cos sie robi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klatka+triceps 7.00 kasza jaglana ze smieciami+150gr twarogu+400ml jogurtu 9.30 trening -pompki na krzeslach -diamenty -spidery -dipsy kettle 12 min swingu przed kettlami gainer 20/20 a okolo 12.30 200gr wolowiny+80gr ryzu+warzywa+wok:) 17.00 duzy kebab drobiowy:) wnioski -pompki krzeselkowe na luzie -diamenty ladnie kontrolowane -spidery w drugiej serii lupnal mnie prawy przyczep piersiowego wiec zluzowalem obciazenie.jutro powinno byc ok. -dipsy na ostroznie zeby nie wkurzac przyczepu. kettle 1min oburacz 30s przerwy 30sL/P 30 s przerwy itd waga na dzis 102.9 czyli o kg mniej niz w zeszlym tyg. poza tym szykuje sie kilka wesolych newsow ale wszystko w swoim czasie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...