Skocz do zawartości
Workout Athletes

dziennik treningowy mcfinn


mcfinn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

abs 7.00 kasza jaglana ze smieciami+twarog 150gr+jogurt 400ml 10.00 220 gr poledwicy sopockiej+grahamka 13.00 200gr piersi z kurczaka+80gr kaszy gryczanej+warzywa 16.30 twarozek wiejski+grahamka+serek homo 400gr 19.00 trening -wznosy NN do poziomu -wznosy kolan do klatki -wall plank -v sit -janda kettle TGU 6min przed kettlami gainer 20/20 a po kolejnych 20 min 70gr ryzu +puszka tunczyka wnioski -wznosy NN -krotko zwiezle i na temat:) -wznosy kolan-tu juz robilem wariacje i prawie zrobilem przewrot w tyl na drazku samym brzuchem:) -wall plank-wkurzajace bo sie zjezdza ze sciany ale czuc mm. -v sit-teraz to traktuje jako brzuszki a nie jak wczesniej jako koszmar i poziom poprzeczki -janda-wrocilem do jandy,bo tak:)3x7 daje wystarczajaco w kosc:)albo ja jakos licho robie. kettle TGU -czekam na te 24 bo juz mi sie nudzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w sumie od walentynek sie bawie kettlami i juz 16 to za malo sie zrobilo:)bez wiekszego ladu i skladu ale technicznie dla wlasnego bezpieczenstwa:)

muza na dzis:) 7.00 owsianka ze smieciami+150gr twarogu+400ml jogurtu 10.00 jablko:) 13.00 duza micha makaronu z domowej roboty chinszczyzna z kurczakiem i warzywami 16.00 duzy kurczak kebab:) 19.00 trening -wahadlo w nadchwycie -high ass push up -wahadlo w podchwycie -krotkie kettle 12min swingu przed kettlami gainer 20/20 a 30 min pozniej jakies smieci z lodowki do uzupelnienia makrosow(makaron,jakas padlina,salatka warzywna) wnioski -wahadlo nadchwytem pierwsza seria 30s kazda nastepna to juz tylko powolne rozginanie lokcia:)no moze chwile powisze ale tylka nie urywa -high ass- w pewnym momencie zapalila mi sie lampka-nudno:)trik z ulozeniem ciala polega na tym ze punkt podporu jest lekko wysuniety przed linie barkow.takim silownianym odpowiednikiem byloby chyba wyciskanie/sciaganie przed twarza.chyba:) -wahadlo podchwytem-jak io poprzednie wahadlo:) -krotkie-sa niezauwazalne:) kettle 12min swingu-grzecznie zachowawczo i z pokora.przejscie o 50% obciazenia wymaga pokory i rozwagi:)tak wiec udalo mi sie nie urwac tylka 24kg :)o ile wczesniej 16 moglem sie bawic ile wlezie tutaj robilem srednio 20 wymachow i 30s przerwy.a po 6min kulka miala tendencje do rozginania mi palcow.poprzeczka poszla wyzej jest gdzie isc:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zachowawcze nogi 7.00 kasza jaglana ze smieciami+150gr twarogu+400ml jogurtu 10.30 grahamka+200gr kurczakowej padliny+surowka 13.30 220 gr cycka z kurczaka+80 gr kaszy gryczanej+pokazna kupa warzyw 16.30 grahamka+poledwica sopocka+warzywa 18.30 trening -goblet squat -pol pistolety -wznosy na palce -high step kettle clean&jerk po treningu 100gr kurczaka+banan a po 20min duze danio ze smieciami wnioski troche malo sw ten dzisiejszy trening ale nogi sa tak zaniedbane ze zrobic je trzeba:) -goblet squat-24kg, (5,7,10) -pol pistolety- (3,3,3(z kettlem 4kg dla rownowagi)mile sie zaskoczylem stabilnoscia przysiadu -wspiecia-2x24kg tak sobie robilem po circa 25 powt -high step 16kg krocej niz zwykle bo maluchy sie darly:) kettle clean&jerk-24kg 3x5

tak zeby wcisnac troche energii w nogi:) ogolnie szybko milo i na temat:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klatka+triceps 7.00 kasza ze smieciami etc etc 10.00 jablko 13.30 220gr kurczaka+80gr ryzu+warzywa 16.30 serek wiejski light+kefir+2 bulki z ziarnami dyni 18.30 trening -pompki na krzeslach -diamenty -pompki jednoracz w 45` -dipsy kettle 12 min swingu po treningu 100 gr kurczaka+banan i 40 min spaceru a po powrocie duze danio ze smieciami. wnioski -pompki na krzeslach srednio 3x10 tempo srednio wolne zakres maksymalny -diamenty (strzalki)-tempo srednio wolne, do drzenia -pompki jednoracz-w oparciu o szafke.dalo to kat pochylenia okolo 45`.3x(5,5) zeby sie nie wymeczyc.ale i tak koslawo szlo -dipsy-ujdzie kettle 12min swingu 24kg-30s wymachow i 30 s przerwy.i jak poprzednio przedramiona dostaly w kosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abs 7.00 kasza jaglana+smieci+twarog 150gr+jogurt 330ml 10.00 2 jablka 13.30 220gr kurczaka+80gr kaszy gryczanej+warzywa 17.00 woreczek soczewicy+30g fety+maly jogurt+lyzka przecieru pomidorowego 18.30 trening -wznosy NN do poziomu -wznosy kolan do klatki -wall plank -vsit -janda kettle 3min TGU przed kettlami 100gr miesa+banan po treningu 40 min spaceru wnioski -wznosy do poziomu-tempo wolne z zatrzymaniem.luzik -wznosy kolan-j.w. -wall plank-3x40s dzis bez zjezdzania ze sciany -v sit po macoszemu bo musialem biegac do maluchow -janda j.w 3x7 kettle TGU-odrobinke lepiej ale i tak z racji calosci nosa przerwalem wczesniej. dzis nic a nic sie nie moglem skupic i stad tak dupnie szlo:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plecy +biceps 7.00 kasza itd itd:) 10.00 2 jablka 13.30 220gr kurczaka+80gr kaszy jeczmiennej+kapusta kiszona 16.30 trening -podciaganie nadchwytem -high ass push up -podciaganie podchwytem -krotkie pompki kettle (shame) -uginanie ramion w staniu -uginanie ramion ze stabilizacja lokcia -swing 6min po treningu banan+100 gr miesa i za jakas chwile dopchne sie czyms jeszcze wnioski -podciaganie nadchwytem-nie wiem czy to juz moje odbicie ale mam wrazenie ze krocej sie bujam na drazku:/dzis ofc wahadlo -hapu-jak i poprzednio zapalila sie lampka"nudno" -podciaganie podchytem-odrobinke lepiej niz nadchwyt.ale ogolnie i tak nie jestem zadowolony:/ -krotkie-jeden plus z krotkich to to ze sapiac przeganiam kurz po podlodze:) kettle (shame urwa shame) po dyskusji z autorytetami i wyciagnieciu wnioskow postanowione bylo-nie nadrobie dysproporcji bicepsow bez izolacji:/barki i plecy zabieraja za duza czesc roboty zeby dwuglowe dostaly w przyczep:/ -ugiecia ramion w staniu wg 1-1-4 2x50s 16 kg -ugiecia ramion w siadzie ze stabilizacja lokcia 2x12 8kg(na probe) -swing 6 min-tu sie zemscil brak posilku przedtreningowego,wypralo mnie z checi i sily.troche tez oszukiwalem bo pierwsze 5 wymachow robilem 16+24:> a pozniej jechalem 24 i 30 s przerwy.a po 6 min technika zaczela sie sypac wiec przestalem.ot i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...