Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik Treningowy Yamato14


yamato14
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema !! Zakładam ten dziennik treningowy aby podzielić się moim sposobem treningowym, i zapisywać mój progres. Pozdrawiam A więc : Pn-¦r-Pt - upper body (Klatka, barki, plecy, triceps, biceps, przedramiona) Wt-Czw-Sob - lower body (Brzuch, grzbiet, uda, łydki) W poniedziałek zrobię tak : Upper body : Podciąganie nachwytem : 20/15/14/13/12/11/10/9/8/7/6/5/4/3/2/1 Podciąganie na 1 ręce z asystą ręcznikiem : 1/2/3/4/5/6/7/8/9/10 Podciąganie Podchwytem : 16/14/12/10/8/6/4/2 Pompki w staniu na rękach bez ściany : 8/7/6/5/4/3/2/1 Pompki w staniu na rękach przy ścianie : 12/11/10/9/8/7/6/5/4/3/2/1 Pseudo Planche Pompki (z rękoma przy biodrach) : 20/19/18.../1 Dipy na poręczach : 24/22/20/18/16/14/12/10/8/6/4/2 Pompki Normalne : 40/36/32/28/24/20/16/12/8/4 Na przedramiona robię ćwiczenie zwane "zwijaniem linki z obciążeniem" Robię je 5 razy ile się da wytrzymać i po każdej serii biorę ściskacze w ręce i do upadłego uciskam. A wtorek wygląda tak : Lower body : Wznosy Nóg do drążka, po każdej serii back lever : 16/15/14/13/12/11/10/9/8/7/6/5/4/3/2/1 Brzuszki głową w dół (nogi na drążku i zablokowane jak na ławeczce do brzuszków) po każdej serii brzuszków taka sama ilość foczek. 30/27/24/21/18/15/12/9/6/3 Przysiady : 1/2/3/4/5/6/7/8/9/10...aż do wyczerpania Wykroki -II- Wspięcia na łydki (1 noga) 20/18/16/14/12/10 Więc tak wygląda mój trening. Do poniedziałku robię przerwę bo jestem przeziębiony i to dość poważnie (gorączka, katar, kaszel i ogólne osłabienie organizmu). Pozdrawiam i zapraszam do śledzenia mojego dziennika. Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Trening jak do tej pory bardzo skuteczny, robie go już ok 2-3 tygodni, i zauważam poprawę w wytrzymałości. Co do przysiadów, może to dziwne ale szybko one zlatują, robisz minimalne przerwy i poczujesz ból :P Co do trików to potrafię już : Fronta, Backa, Human/Dragon Flag, Muscle Up'y każdą szerokością, Muscle up podchwytem, Muscle up z klaśnięciem za plecami, MU 360, Hand stand i pompki w nim i prawie tiger bendy w staniu na rękach, L-sit, i uczę się jeszcze v-sit, no i zaczynam powoli przymierzać się do planche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu, pierwsze czego się uczyłem to był back lever, flaga i hand stand, i uczyłem się ich nie tylko na treningu, jak miałem tylko wolny czas to próbowałem, tak co 30 minut próby robiłem, według mnie jest to najlepszy sposób żeby uczyć się trików. nie na raz próbować przez godzinę, tylko co 30 minut co godzine kilka prób robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu jeszcze nie trenuje, trening który napisałem że zrobie wczoraj zrobie w nast. poniedziałek, ogólnie ten tydzie? sobie odpuszczam, bo jestem na antybiotyku, właśnie wróciłem od lekarza, i pani doktor kazała mi do ko?ca tygodnia zrobić sobie przerwę, więc od poniedziałku robię wielki powrót. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec trening zrobiłem w niecałe 2 godzinki, ledwo go zrobiłem po chorobie wczoraj upper dziś lower body, tak jak napisałem na początku tematu. Apropos wczorajszego treningu...oprócz treningu siłowo/wytrzymałościowego uczyłem się Hand Stand Tiger Bend Push Up's oraz robiłem maxy we froncie, co do pompek sądzę że jeszcze miesiąc i będą ogarnięte. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Choroba po chorobie, odwiedziłem ostatnio szpital, na duszności, zasłabnięcia i ścisk w klatce piersiowej, miałem kołatanie serca i jeszcze kilka spraw, muszę narazie zawiesić dziennik bo mam na 2-4 tygodnie zwolnienie lekarskie z wf i treningów. Mam odpocząć bo mi się to powtórzy i to gorzej. :( Tragedia chcieć a nie móc ćwiczyć :((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...