Skocz do zawartości
Workout Athletes

Vladimir Sadkov - Biografia


Kapitan Pow3r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam wszystkich, którzy zajrzeli na moją stronę. Dużo osób interesują się, czym się zajmowałem. Chcę pokrótce opowiedzieć o sobie, żeby odpowiedzieć naraz o większość pyta?. Wsio zaczęło się z tego, że nie powinienem w ogóle żyć) urodziłem się półżywy, prawie cała lewa część była martwa i nie funkcjonowała. Lewe lekkie było zakorkowane, wstrząs mózgu, boczne skrzywienie kręgosłupa i skrzywienie czaszkowego pudełka. Lekarze postawili następującą diagnozę: powiedzieli rodzicom, że będę żył góra pare dni. Wszystko dlatego że mama przypadkowo wobec porodu upadła. Sportem zajmuję się od piątego roku życia do czasu tera?niejszego. Nigdy nie miałem zamiaru rzucić sportu i nadal nie mam! Nawet w wojsku, przód "otbojem", kiedy wszyscy przygotowywali się do snu, unosiłem się na oparciach łóżek [dipy] ))) Koledzy patrzeli na mnie, jak na chorego)))W ciągu tych lat popróbowałem swych sił w wielu rodzajach dyscyplin, staram się rozwijać się różnostronnie. W dzieci?stwie zajmowałem się gimnastyką, musiałem porzucić gimnastykę we wczesnym wieku gdyz nie było możliwościami kontynuowania. Z racji tego, ze nie było komu pilnować domu , siostra brała mnie z sobą na salę szkoły kobiecej gimnastyki, gdzie faktycznie zajmowałem się sobą na własną rękę ,powtarzałem w rogu sali to, co pokazywał trener siostrze i innym dziewuchom.Oczywiście duży wkład w mój rozwój wniosl tata. Wyciągał mnie z domu na drążkach na dwór, kiedy ja pragnąłem oglądać telewizję albo grać w gry komputerowe. Jakiś czas pó?niej gdy osiągnąłem jakieś efekty w swoich treningach, z ojcem zamieniliśmy się miejscami,tym razem to ja prosiłem jego o pójście trenować na plac)).Lubię ta?ce, uczyłem się break dance i nawet choreografii)) zajmowałem się akrobatyką, ekwilibrom (ręcznym, na szpulkach, na wolnostojaszczej schodom), żonglowaniem, chodzeniem po mocno naciągniętej linie. Chociaż ostatnie dwa zajęcia - to proste rozrywka, ponieważ przyjaciele również się tym zajmowali. Bardzo kocham łowienie ryb nurkując. Dorastałem na Wołdze, każdy dzie? uważałem za stracony jeżeli nie ponurkowałem za rybą. Wypadało zacząć pracować ,od dziecka (łowiłem ryby i chodziłem sprzedawać je na rynek), żeby pomagać rodzicom i nie prosić o pieniądze na kieszonkowe , nie udało mi się dojść do poziomu zawodowego w sporcie. Ale to nie staje się usprawiedliwieniem, żeby pobłażać sobie w treningach i uspokajać się za niepowodzenia.Przykładnie z 5 lat zajmowałem się stale na dworze w podwórzach razem z tatą, on mi nawet zrobił ze zwykłych kawałków żelaza laski: "stojałki dla ekwielibra", i zajmowałem się i na nich i na podwórzu, i na plaży Wołgi, ćwicząc akrobatykę. Nauczyłem się trzymać "szpagat" w wieku 16 lat i uczyłem się usztywnienia go przez 3-4 miesiące, "krzyż żelazny"[iron cross] na kółkach gimnastycznych udało mi się utrzymać po raz pierwszy w listopadzie 2011 r. Po powrocie z wojska musiałem się uczyć go od nowa. "Samolot nogi w różne strony" [straddle maltese] na próbę spróbowałem pierwszy raz w wieku 21 lat (28 kwietnia 2013 r.) przed współzawodnictwami 1 maja.Na daną chwilę staję się niezależnym atletą, nie należę do żadnej drużyny , sponsorów nie mam. Wykształcenie: sko?czyłem szkołę cyrkową z zawodu "Akrobata". Zawody workout 2013 1 miejsce - workout festiwal, ku czci 5 rocznicy ruchu workout w Moskwie (1 maja 2013). 2 miejsce - drugi festiwal ulicznej gimnastyki "Restart" (18 maja 2013). 1 miejsce - turniej międzynarodowy w Tule - Street Workout (28 lipca 2013). 1 miejsce za drużynowe wystąpienie - pierwszy puchar miast "Street Workout-2013" (Kaza? 24 sierpnia 2013). 1 miejsce - Otwarte mistrzostwa workout na puchar Mera Moskwa 2013 (07 września 2013). 1 miejsce - otwarte mistrzostwa workout obszaru Moskwy (g. Dmitrow Moskwa 22 września 2013). 1 miejsca - Eliminacyjny etap Pucharu świata workout w Chorwacji (19 pa?dziernika 2013). Co do moich łopatek, że tak silnie zawsze sterczą. To proste, taka budowa mojego ciała, że tak powiem, wrodzone)) mając 5 lat kładłem się na plecach i przesuwałem się na łopatkach i piętach)) to była moja "fiszka" w te lata) Moje Urodziny: 4 Listopad 1991

--- Przepraszam za niedociągnięcia w tłumaczeniu ale mój ruski nie jest na wybitnym poziomie a raczej jego braku :D Tłumaczenie - Pow3r ¬ródło
http://vk.com/vladimirsadkov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...