Skocz do zawartości
Workout Athletes

" Zeszyt koksa", czyli mój pierwszy zeszyt treningowy, by Szklanek:)


szklanek23
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w sumie, po głębszym przemysleniu ciężary nie są mi potrzebne... Przynajmniej na razie;-). Choć obciążenie podczas biegania by się przydało:-). Ale teraz szukaj sklepu ze sprzętem wojskowym z demilitaryzacji i dobrego, a zarazem taniego plecaka:-D. A co do biegania, to niedawno zrobiłem 8km, w tempie szybszym niż zwykle... Do tego czułem łydki, a to znak, że powracam do mojej starej techniki biegania:-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hop hop:-). Niedziela była wolna, a oto plan dzisiejszy (09,06): stanie na rękach 40-60-60sek. cwiercpompki w stanie na rękach 5-6-8pow pompki na podwyzszeniu 8-10-12 wznosy nóg leżąc 3x20pow podwijanie kolan w zwisie 8-10-12 brzuszki 24-26-30 polmostek 8-9-10 mostek zapasniczy 2x12 mostek przodem 2x12 Zmieniłem polpompki na ćwierćpompki, ponieważmuszę nabrać trochę siły. Dodalem też pompki na podwyższeniu. Dobrze czuje mostki, tak jak i postęp:-). Trening robiłem "na suchara", od razu po przebudzeniu. Teraz czekam na drugi trening "sprinterski";-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powodów osobistych nie udało mi się przeprowadzić treningu sprinterskiego... Ale udało mi się 10.06 przeprowadzić trening pompek, a potem piłkarski, po czym sprinterski;-). 12.06 się podciagalem, a wczoraj robiłem trening pompek. Dzisiaj jest dupa, bo złapałem jakiegoś zasranego wirusa. Ale jestem dobrej myśli, że szybko się wylecze;-). Pozdro:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Yo:-) Powoli wracam do treningów i już całkiem wyzdrowialem;-). Od czwartku do soboty wykonywalem smarowanie gwintów na pompkach i podciaganie, a w niedzielę zrobiłem mały test i... poprawiłem 20 pompek na 27:-). Dzisiaj rozpoczęcie okresu przygotowawczego przed sezonen pilkarskim i nowy plan treningow, a także rozmowa o pracę:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo:-). Przedstawiam wczorajszy trening;-) 23.06 południe: pompki zwykle 16-18-20pow wąskie 8-9-10 na podwyższeniu 8-10-12 ćwierćpompki w stanie na rękach 5-6-7 polpompki 20-22-24 stanie na rękach ( prawie bez oparcia, tylko przy wybiciu) 30-30-35sek pompki na jednej ręce przy ścianie 10'10-12'12-14l'14p pow powolne pompki 10-12 wieczór: sprinty na 100m x8 60m x10 40m x12 przysiady zwykle i wąskie 70-70-50pow wznosy lydek 50-50-50 Zrobiłem też kilka razy smarowanie gwintów na podciaganiu i pompkach ( odpowiednio 8-9 powolnych podciagniec i 20 powolnych pompek). Poprawilem technikę pompek... Wcześniej miałem lewą rękę z tylu, lecz teraz jej pilnuję:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki:-). Zawsze można znale¼ć czas na diamentowe i wąskie;-). A dzisiaj wykonywalem: smarowanie gwintów pompki( 22pow) podciaganie (8-9) Do tego wznosy nóg 20x3 podwijanie kolan w zwisie 10-12-14 brzuszki 26-28-30 mostek na głowie 20-20-20 polmostek 6-8-9 mostek przodem i zapasniczy 2x po 12pow Chwilę potem zacząłem biegać 8km swobodnie sprinty: 40m x 10 20m x 20 10m x 20 5m x 20 Moc przybywa:-D. A jutro do pracy:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj, 25.06: podciaganie nachwyt normalne 8/9-10 -"- wąskie 5-6-7 podchwyt normalny 5-6-7 podchwyt wąski 5-6-7 dipy z nogami na ziemi 25-27-27 dipy na krzeselkach( nad poreczami pracuje, a raczej czekam, aż my nigga "załatwi" drazki kierownicze " ze złomu") 5-6-8 Drugiego treningu brak z powodu niewyspania i pracy... Lecz stuczone kolano jest mi za to dzwięczne;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26.06 trening piłkarski ( pochwale się, że podczas gierki biegalem niemal cały czas od bramki do bramki i miałem z trzy asysty podczas gierki:-)) 27.06 pompki zwykle 16-18-22 wąskie 8-9-10 diamentowy 8-9-10 polpompki 22-24-29 na podwyższeniu 8-9-8 powolne 10-10-11 ćwierćpompki przy ścianie na rękach 4-7-7 przy ścianie jedną ręką 14;14-18;18-22;22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29.06 sprinty 100m x 7 60m x 8 40m x 12 20m x 20 10m x 30 5m x 40 skokowo-silowy: wykroki 20-24-30 bumpee 8-10-12 ćwierćskoki 3x30pow skoki na lydkach 16-18-20 martwy skok 6-8-10 żabki 20-22-24 skipy 3x60sek podskoki na lydkach 50:10x3 ( na dwóch nogach, po czym na jednej) przysiady zwykle i wąskie 50:20-50;20- 60 wznosy lydek 4x60pow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem? W moim przekonaniu są znacznie łatwiejsze i mogę ich więcej wykonać niż wznosy lydek;-). A zresztą... Sami możecie lub już przetestowaliscie, to co Was będę w ewentualny błąd wprowadzał:-D. Dzisiaj trening będzie, a wczorajszy wyglądał tak: wznosy nóg 20-22-24 podwijanie kolan 12-14-18 brzuszki 28-30-40 polmostki 8-10-12 mostek na głowie 16-18-20 przodem i zapasnicze 2x14pow 25 min biegu ( niewiem 5,6 km) wznosy lydek 3x60 Pokonalem stagnacje w mostak i brzuchu... Teraz czas na resztę i kolejne mocne zakwasy:-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj było podciaganie... Dodalem fazę negatywna i p. nachwytem szeroko:-) A dzisiaj: sprinty 100m x10 60m x 12 40m x 16 20m x 24 przysiady zwykle i wąskie ( bez przerw) 60;25-60;25-60;25 wznosy lydek 4x60 pow. Już na stowe już zachowuje prawie cały czas max tempo. A na pozostałe wychodzą mi szybciej;-) Nawet biegala ze mną bratanica... Coś pięknego widząc jaką jej to radość sprawia:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jakis tydzieñ temu zapelnilem ostatnią kartkę orginalnego " zeszytu koksa";-). Niebawem spodziewajcie się nowego:-). Jako, że mam porabana pracę i szefa, bardzo przeżyłem, to że w tamtym tygodniu mogłem sobie tylko w niedzielę pobiegac. Ale mniejsza z tym. Na szczęście czytając wasze komentarze dostalem otuchy i jakiegoś entuzjazmu, żeby tego nie rzucać. Dzięki wielkie:-). Peace;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szklanek nie łam się każdy ma jakiegoś fajnego szefa :D Ja czasem przez prace też nie mam czasu na nic bo zaczynam o 9 30 a koncze o 20 w domu przed 21 :/ No ale takie życie nie ma się co łamać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że teraz jest dobrze:-). Ale w środę była tragedia... Na szczęście przeglądając biblie i szukając czegokolwiek co by mi pomogło natknalem się przypadkowo na księgę Hioba. I w sumie mi przeszło;-). Dzisiaj myślę już o tym, że w ciągu poprzedniego tygodnia zrobiłem niesamowity progres w stanie na rękach i już wiem jak się wybijac i łapać równowagę:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hop hop:) Zeszyt mi się skoñczył, nie zrobiłem jeszcze nowego, więc uzupełniam na razie wersje "elektroniczną":D. To dwa dnie temu miałem trening w LKS-ie, dzięki któremu znowu odzyskałem wiarę w świat i przeszło mi... Załamanie nerwowe, to może nie, ale na pewno złe samopoczucie, mimo iż miałem w pewnym momencie mroczki i żołądek skakał do góry:). Wczoraj ( nareszcie!!!) od jakiś trzech tygodni przeprowadziłem poważny trening kalisteniczny ( różne typy pompek). Było ciężko, ale jednak nie zaczynam od zera i forma nie spadła drastycznie ( być może powinienem wyrazić wdzięczność staniu na rękach. Jeszcze nie idealnie, ale przez kilkanaście sekund już potrafię się utrzymać). Do tego biegałem. Z 7km i sprinty+ przysiady i wznosy łydek. Czuje, że jest dobrze i będzie tylko lepiej:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...