Skocz do zawartości
Workout Athletes

[ROZWIĄZANY] Śniadanie


johnrambo95
 Udostępnij

Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Siwa,

Rekomendowane odpowiedzi

Białko nie ubywa? Proponuję zjeść porcję produktu białkowego i cukry proste. Do tego jakieś warzywko, czy owoc . Podam przykład: serek wiejski, 3 kromki pełnoziarnistego chleba, jabłko i miska płatków owsianych z mlekiem, czy naturalnym jogurtem Myślę, że to dobry początek dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed treningiem, mi akurat pasuje 20-30 min przed. Zjadam trochę węgli. Staram sieżeby większość to były ęglowodany złożone. Białko sobie odpuszczam, bo twój brzuch będzie zajmował się trawieniem tego żarcia w trakcie treningu. A jako dodatkowy pobudzacz używam kawy lub od czasu do czasu jakiś energetyk, ale to już na prawdę gdy nie mam siły na nic. Pamiętaj, każdy jest inny i każdy inaczej reaguje. Posprawdzaj sobie po kolei, metodą prób i błędów co najlepiej Ciebie pobudza na treningu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Aż tyle nabiału nie potrzeba na śniadanie, nabiał zakwasza organizm :P Jak już serek jest to płatki mogą być z wodą. Dziwnie brzmi - płatki z wodą. Ale sama jak opracowałam swój zajebisty przepis na płatki z wodą to z mlekiem mi nie smakowały :P

  • Jest moc! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dynloth zmienił tytuł na Śniadanie
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...