Skocz do zawartości
Workout Athletes

Trening w zimie


Kalwik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nigdy nie trenowałem w zimie SW i chciałbym spróbować ? Stąd moje pytania. Jakie rękawiczki polecacie? Chodzi mi aby były ciepłe oraz nie ślizgały się na rurkach.

Jaki strój termoaktywny? Na internecie jest ich pełno ale nie wiem jaki wybrać, bo nie chce kupić czegoś co nie będzie działać.

I ostatnie pytanie, jakie buty polecacie do trenowania w takich warunkach?

 

 

  • Lubię to 1
  • Jest moc! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
W dniu 5.10.2022 o 16:11, Kalwik napisał:

Jakie rękawiczki polecacie?

Ja mimo wszystko nie używałbym rękawiczek, ponieważ jest w nich zupełnie inny chwyt przede wszystkim mniejsza przyczepność. Gdy Street Workout raczkował w Polsce to chłopaki zakładali te rękawiczki gumowe robocze. Przyczepność była ok, ale różnica w chwycie i tak była. Ja kiedyś kupiłem neoprenowe takie jak na siłce czasami używają, to przy elementach dynamicznych się zwyczajnie przetarły. Bardziej polecałbym coś ala skórki gimnastyczne np takie: https://allegro.pl/ Zapobiegają rozerwania odcisków i usztywniają nadgarstek. 

W dniu 5.10.2022 o 16:11, Kalwik napisał:

Jaki strój termoaktywny?

Tutaj warto byłoby zainwestować w rashguard (np. taki: https://allegro.pl/) z długim rękawem, ponieważ wtedy Twoje ciało nie "wystygnie" tak szybko po rozgrzewce, przez co zminimalizuje się ryzyko kontuzji. Ja np. z chłopakami trenowałem normalnie w dresie. ? 

W dniu 5.10.2022 o 16:11, Kalwik napisał:

Na internecie jest ich pełno ale nie wiem jaki wybrać, bo nie chce kupić czegoś co nie będzie działać.

Akurat firma Extreme Hobby współpracuje z polskim SW, więc jakość na pewno jest dobra. ?

W dniu 5.10.2022 o 16:11, Kalwik napisał:

I ostatnie pytanie, jakie buty polecacie do trenowania w takich warunkach?

 

Tutaj myślę że nie ma większego znaczenia. Byleby szybko nie przemakały i były wygodne, ja stosowałem Under Armour, taki model: https://allegro.pl/

 

Życzę powodzenia! ?

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Dynloth napisał:

Ja mimo wszystko nie używałbym rękawiczek, ponieważ jest w nich zupełnie inny chwyt przede wszystkim mniejsza przyczepność. Gdy Street Workout raczkował w Polsce to chłopaki zakładali te rękawiczki gumowe robocze. Przyczepność była ok, ale różnica w chwycie i tak była. Ja kiedyś kupiłem neoprenowe takie jak na siłce czasami używają, to przy elementach dynamicznych się zwyczajnie przetarły. Bardziej polecałbym coś ala skórki gimnastyczne np takie: https://allegro.pl/ Zapobiegają rozerwania odcisków i usztywniają nadgarstek. 

Dzięki wielkie za wszystkie informację.

Sprawa tylko do rękawiczek, wiem że różnica w chwycie będzie ale chodzi mi, żeby tak ręka nie zamarzała i człowiek za chwilę nie był chory ?

  • Jest moc! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
W dniu 7.10.2022 o 17:26, Kalwik napisał:

Sprawa tylko do rękawiczek, wiem że różnica w chwycie będzie ale chodzi mi, żeby tak ręka nie zamarzała i człowiek za chwilę nie był chory ?

No to jak do robienia bazy, typu podciąganie i dipy i pompki to będzie spoko w rękawiczkach, gorzej z MuscleUp czy innymi elementami ?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...