Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dieta wege


Matthew
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka Jest taka sprawa, a raczej po prostu chcę zasięgnąć waszej opinii na temat diety. Generalnie już od dłuższego czasu (10 lat) nie jem miesa, no albo bardzo sporadycznie (tylko i wyłącznie kurczak) jakoś raz na 3-4tyg niewielka ilość. I bardzo często słyszę jedz mięso bo nie będziesz miał siły itd. A dzisiaj trafiłem na taki oto artykuł http://trenerbiegania.pl/post/89759078664/czlowiek-nie-jest-miesozerny-roslinki-hoduja-bydlakow I chciałbym się zapytać czy wśród was ja jacyś tylko roślinożercy lub jaki macie stosunek do diety bez mięsa? Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeżeli będziesz się odpowiednio odżywiał, a nie tak jak niektórzy ludzie sądzą, że dieta wegañska to kanapeczki i soja, to na pewno zbudujesz się tak jak będziesz chciał. Przejrzyj veganworkout.org.pl Jest tam multum sportowców, którzy nawet od małego są weganami, znajdziesz tam nawet najsilniejszego człowieka w Niemczech, który jest weganinem, czy kobietę i mężczyznę- ultra maratoñczyków, którzy na diecie wegañskiej biegają po 200km i to nie jeden raz . A te komenty na temat siły i w ogóle wynikają z niewyedukowania ludzi na temat weganizmu. Ja już próbowałem dietę bezmięsną i czułem się świetnie. Od jakiegoś czasu znów staram się na nią przejść i też czuję się lepiej . Fajnie byłoby pokazać, że można zbudować mocarną sylwetkę na diecie roślinnej :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ScyTher To o niewyedukowaniu masz racje i to niestety boli. I nawet w takich miejscach jak szkoła, szpital nie biorą pod uwagę lubi nie jedzących mięsa (testowałem ;p) Dzięki wielkie za stronę na pewno dogłębnie przejrzę :D Wiadomość do kolegów którzy nie wyobrażają sobie życia bez mięsa :P Powiem tyle DA SIÊ ;D i to nawet dobrze ;p Bynajmniej ja nie narzekam Dynloth potwierdzi, że jakiś mega chudy nie jestem ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem nad byciem wegetarianinem ale ...nie mam pojecia jakie skladniki mialbym laczyc zeby miec pelny przekroj aminokwasow w diecie(tylko soja jest pelnym bialkiem z tego co pamietam)no i przy mojej wadze ilosci by mnie rozsadzily:)0.5kg fasolki na jeden posilek to ja dziekuje:)czasami raz na jakis czas zjem jakies jedzenie dla jedzenia ale sporadycznie:) natomiast weganie to dla mnie zboczenie-moje niedoedukowanie mowi mi-dieta bez produktow odzwierzecych nie ma prawa bytu bez suplementacji.ergo w naturze nie ma szans bytu. chetnie poznam diete bodybuilderow wegetarian,ot tak z ciekawosci i moze cos w oko mi wpadnie. diety mendrano i np mika mahlera nawet nie mam checi czytac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynloth tak :P Ostatnio szukam produktów które maja w sobie wystarczającą ilość białka (pomijając soje,kotlety sojowe) i znalazłem dzisiaj artykuł na temat białka konopnego (ktoś może próbował?) Poczytam trochę więcej na ten temat. I serio nie ma tu żadnego wegana który mógłby się podzielić ze mną swoją dietą? ;D No cóż zobaczymy jak się sytuacja będzie rozwijała gdy będę coraz bardziej intensywnie ćwiczył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...