Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik treningowy - Frinks


frinks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiem wiem :D znajdzie sie czas. Niestety przez najbliższy czas wszystkie próby tucka itd. nie bedą wrzucane ponieważ były wrzucane przez telefon, a ten wczoraj został zalany :( jutro go pójde oddać i nie wiem kiedy go dostanę spowrotem, jednak wszyskie próby wrzucę odrazu gdy dostanę telefon wrzuće, dzisiaj wróciłem i przez ten tydzien jeszcze jade planem raczej typowo losowym, od roku szkolnego jednak już sobie rozpisze tak plan dokładnie i założe sobie np to że ze 3 razy w tygodniu trening na dworze, a reszta co się nie uda w domu, mam drażek poręcze uchwyty więc jest gitez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam już dokładny plan/formę treningów Wczoraj pierwszy dzieñ tego planu i jest zajebiście. WTOREK - Handstand (Technic) + Back/Biceps Hollow Body Position 30s/30s/30s L-stand 20s/20s/20s/20s Kickin up to Handstand (wall)- lewa/prawa/obie 9/9/9 Crow Pose 20s/20s/20s Podciąganie nachwytem szeroko 6/6/6 Podciąganie z asystą ręcznika 3/3/3/3 Podciąganie podchwytem 6/6/6 Trzymanie brody nad drążkiem 20s/20s/20s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny dzieñ planu, dzisiaj muscle up a wyszło całkiem fajnie. Troche wariat ze mnie bo leje nikogo nie ma na dworze a ja ide na trening xD ¦RODA - Muscle Up (Dynamic/Technic) Muscle up z wyskoku 8/8/8 Podciąganie eksplozywne 4/4/4 Muscle up z pomocą partnera 1/1/1/1 Dynamiczne wznosy nóg do klatki 10/10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zacząłem sobie testować THE SCIENCE OF LEARNING PLANCHE i będe testować najbliższe 4 miesiące. Oprócz tego Mój dzisiejszy trening : CZWARTEK -Tuck Planche (Isometric) + Legs Planche lean (nogi na podwyższeniu) 20s/20s/20s Advanced Tuck Planche (one leg supported) 25s/25s/25s Tuck Front Lever/Back Lever 8s/8s/8s / 10s/10s/10s Tuck Planche 15s/15s/15s Pistolety z asystą 5/5/5/5 Przysiady wąskie 15/15/15 Przysiady Szerokie 15/15/15 Wspięcia na łydki 25/25/25-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PI¡TEK - Muscle Up (Strenght) + Stretching Wolne opuszczanie z Muscle upa 8/8/8 Muscle up na jedną rękę 1/1/1 Dipsy na drążku 5/5/5 Podciąganie z obciążeniem (5kg) 6/5/5 A oto dzisiejszy mój plan, jeszcze stretching robie bo chce zrobić spiczage a rozciągnięcie jest ważne. I zrobiłem dzieñ planche kolejny tak jak wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SOBOTA - L-sit + Core Tuck L-sit 30s/30s/30s One Leg L-Sit 10s/10s/10s/10s Low L-sit 20s/20s/20s L-Sit Proper Shoulders Position 40s/40s/40s Wznosy nóg do drążka 5/5/5 Ab Wheel 12/12/12 Hollow Body Position 20s/15s/15s Dzisiejszy trening ostatni na wakacjach :( Oprócz tego dzieñ planche i nic więcej, jutro kompletny regen, ale pewnie wyjdzie tak jak zawsze że będe milion razy próbował hs i planche i będzie gówno nie regen xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj handstand i planche PONIEDZIA£EK - Tuck Planche/Handstand + Stretching Handstand Push Ups (Wall) 5/5/5/5 L-Stand 6s/6s/6s/6s Zjeżdżanie po ścianie do Planche 4/4/4 Planche lean 15s/15s/15s/15s Próby siłowego Handstanda (wall) 1/1/1/1 L-sit to Advanced Tuck Planche 10/10/10/10 Crow Pose 20s/20s/20s/20s Jak macie jakieś fajne ćwiczenie żeby zastąpić np L-sit to advanced tuck planche, pod planche, albo coś pod spiczage to pizcie. NArazie mam regres/zastój i nie jestem zbytnio z tego zadowolony :( ale nie spocznę,wydostanę się z tego. jutro muscle up LD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WTOREK - Muscle Up + Plecy/Biceps + Stretching Muscle Up z wyskoku/Wolne Opuszczanie 8/8/8 Muscle Up na jedną rękę 1/1/1 Podciąganie z asystą ręcznika 3/3/3/3 Typewriter Pull ups 4/4 Podciąganie z obciążeniem (5kg) 5/3/3 Muscle up z pomocą 3/3/2 To mój dzisiejszy trening, dzisiaj pierwszy dzień szkoły ale dzieki temu jest wieksza dyscyplina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŚRODA - Klatka/Triceps + One Arm Push Up + Stretching Dipsy 10/10/10 Pompki Diamentowe 8/8/8 Pompki z jedną ręką na podwyższeniu 10/10/10/10 Typewriter push ups 6/6/6 Pompki Tygryski 6/6/6 Pompki szerokie 10/8/8 Dzisiaj jak widzicie pompeczki, najciężej było przy diamentach bo odrazu po dipsach były, no i pompki tygryski bardzo fajne ćwiczenie na sile tricepsa, robie je pierwszy raz i jest super. Jutro na dworze sobie zrobie Core + L-Sit, no i niby nogi. Nie wiem gdzie włożyć tę nogi, możecie mi jakoś poradzić. bo mój plan będzie wyglądał mniej więcej tak: CZWARTEK - L-Sit + Nogi + Core Tuck L-sit 30s/30s/30s One Leg L-Sit (Each Leg) 10s/10s/10s/10s Low L-sit 20s/20s/20s Grzbiety na poręczach 10/10/10/10/10 Wznosy nóg do drążka 6/6/6/6 Przysiady na jednej nodze 5/5/5/5 Przysiady 20/20/20/20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PI¡TEK - Tuck Planche/Handstand + Stretching Handstand Push Ups (Wall) 5/5/5/5 Wejścia do spiczagi 5/5/5 Zjeżdżanie do Planche 4/4/4 Tuck Planche 20s/15s/15s Spiczaga w Headstand (Wall) 8/8/8/8 Pseudo Planche push ups 12/12/12 Wchodzenie do Handstand po ścianie 4/4/4 tutaj jest trening z Piątku SOBOTA - Muscle Up Muscle Up z wyskoku/Wolne Opuszczanie 8/8/8 Muscle Up na jedną rękę 1/1/1/1 Dipsy na Drążku 5/5/5 Podciąganie z obciążeniem (5kg) 6/6/5 Podciąganie explozywne 5/5/5 Muscle up z pomocą 3/3/3/3 A tutaj trening który miał być wczorj ale z powodu braku czasu zrobiłem go dzisiaj, zajebisty trening był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisja wrzucam trening z wczoraj : PONIEDZIA£EK - Tuck Planche/Handstand/Barki + Stretching Handstand Push Ups (Wall) 5/5/5/5 Pseudo Hs Push ups 8/8/8 L-Stand 8s//8s/8s Planche lean 15s/15s/15s Siłowy Handstand (wall) 5/5/5/5 L-sit to Advanced Tuck Planche 12/12/12/12 Crow Pose 20s/20s/20s I z dzisaj :D WTOREK - Muscle Up + Plecy/Biceps + Stretching Muscle Up z wyskoku/Wolne Opuszczanie 8/8/8 Muscle Up na jedną rękę 1/1/1/1 Podciąganie z obciążeniem (6.25kg) 5/5/5 Podciąganie z asystą ręcznika 4/4/4/4 Muscle up z pomocą 4/3/3/3/2 Trzymanie brody nad drążkiem (pod/nach) (3.85kg) 10s/10s/10s/10s Ogólnie mówiąc to fajnie ale, mnie denerwuje już ten muscle up serio, może na chudym drążku mi się uda. Na akrobatyce następnym razem spróbuje bo tam jest chudy. Dobranoc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

¦RODA - Klatka/Triceps + Stretching Dipsy 10/10/10 Pompki z klaśnięciem 6/5/4 Pompki Diamentowe 8/8/8 Pompki z jedną ręką na podwyższeniu 10/10/8/8 Pompki Tygryski 6/6/6 Pompki szerokie 11/8/8 Oto mój dzisiejszy trening klaty, troszkę się pozmieniało, wyrzuciłem typewriter push uciem ps i dodalem se pompki z klaśnięciem. Ale to wszystko jest płynne. Kiedyś jak już będe miał duża siłę i wytrzymałość to bede sobie robił freestyle. Narazie z technik wydaje mi się że idzie wszystko do przodu, Doszedłem też do wniosku że trzeba się będzie nauczyć jednak tego wymyku więc jak znacie jakieś fajne ćwiczonka to bym sobie je uwzględnił do brzucha. Pewnie wywale tego L-sita i dół pleców i włoże nogi na jutro. Ale to już będzie można monitorować. NBiorę się za lekcje, do jutra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZWARTEK - Core + Stretching Tuck L-sit 25s/25s/25s Wycieraczki 3/3/3 One Leg L-Sit (Each Leg) 10/10/10/10 Wznosy nóg do drążka 6/6/6 Wznosy nóg do klatki 20/20/20 Grzbiety na poręczach 20/20/20/20/20 I wrzucam dzisiejszy trening. Bardzo fajnie wyszedł tylko troche mi przedramie nie wytrzymywało bo był deszcz i mokry drążek na dodatek gruby. No ale cóż jest hardcore :DD . Postanowiłem się skupić tutaj na l sicie i wymyku, spróbowałem wymyk zrobić dzisiaj i jest cienko bardzo, myśle że przez złą technikę bo wymyk jest bardziej koordynacyjny podobno. Ale tu się pojawia pytanie do was. Czy odmyki czyli negatywy wymyku, będą dobre do nauczenia się wymyku ? Techniki ? JAk znacie inne ćwiczenia to ponawiam prośbę o podanie jakiś :D Do jutra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SOBOTA - Muscle Up Muscle Up z wyskoku/Wolne Opuszczanie 10/8/8 Muscle Up na jedną rękę 1/1/1/1 Dipsy na Drążku 5/5/5/5 Podciąganie z obciążeniem (6.25kg) 5/5/5 Podciąganie explozywne 5/5/5 Muscle up z pomocą 4/3/3/3/3 Dzisiejszy plan muscle upa. Dzisiaj tak jakby lekko sę m podcągało myślałem że zrobie wkoncu na 2 ręce MU ale jeszce ciut brakuje A oto wczorajszy zaległy plan: PI¡TEK - Tuck Planche/Handstand + Stretching Handstand Push Ups (Wall) 5/5/5/5 Wejścia do spiczagi 5/5/5 Pike Pushups 10/10/10 Tuck Planche 12s/12s/12s Spiczaga w Headstand (Wall) 8/8/8 Pseudo Planche push ups 12/12/12 Wkakiwanie do Hs z dwóch nóg 8/8/8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie nie było u mnie niestety nieciekawie. Jestem dosyć mocno przeziębieñ a na dodatek obudziłem się dzisiaj ze strasznym bólem w prawym nadgarstku tak jak by odnowienie starej kontuzji. No cóż na razie czekam na rozwój wydarzeñ. Mam nowy plan. Będę robił 5 w tygodniu. Więcej serii. Są juz nogi. Planche będzie trenowaniu handstand em. Ostatnio obejrzałem sobie filmiki george workout i się zainspirował em do nowego plany. Mam nadzieje ze w przyszłym tygodniu będzie mi dane go wypróbować :D jutro wrzucę dokładny plan żebyście skomentował i może coś pomogli poprawić. Dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wrzucę plan trochę się przyciągnęło. Kontuzja niestety cały czas jest w czwartek idę do ortopedy nie wiem czy to nie pęknięcie albo złamanie bo ledwo co mogę nim ruszać w znikomym zakresie. Wiec najbliższe cele to znaczy te pociągnięcie pompki itd. + back lever. Muscle up i press to hs się przesuwają w czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...