Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik treningowy - Frinks


frinks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem założyć sobie dziennik. mam nadzieje że pomoże mi w motywacji i samodyscyplinie, przez co szybciej dojdę do wymarzonych technik i siły. Będę wrzucał tak często jak mi czas na to pozwoli treningi, progresje, może jakieś zdjęcia. Będe także prosił o wasze zdanie w różnych sprawach. Może najpierw przedstawie swoje aktualne cele, co mam opanowanie, ile pompek dipsów...., i swój aktualny plan treningowy. Dobra a więc co potrafie po połowie roku (zaczynałem od całkowitego zera) 14 podciągnięć ( teraz troche gorzej bo forma spadła przez wakacje ) 20 dipów 35 pompek 5 pistoletów Może troche słabo, ale początkowo nie wiedziałem jak się za to zabrać zbytnio i wychodziło jak wychodziło, ale uczę sie na błędach. jeżeli chodzi o jakieś techniki to: stanie na rękach ( już prawie prawie, chyba największy sukces bo nie umiałem stanąć przy ścianie jak zaczynałem) Muscle up na jedną ręke ( i to taki kulawy :/) (ale to było dla mnie niemożliwe kiedyś, na filmikach jak widziałem że ktos robi to się podniecałem xDD) Frogstand, - niewiem czy można to nazwać techniką xDD Coś by się znalazło pewnie jeszcze, teraz cel Wyznaczyłem sobie dzisiaj cel na za 3 miesiące( optymalny czas bo już raz tak robiłem ) Cel na 12.11.2014 Muscle up na dwie ręce Przejście z frogstanda do handstanda Tuck Planche ----------- i w podstawach 30 dipsów 17 podciągnięć 50 pompek ----------------------------------------------------------------------------------------- Mój plan wygląda aktualnie tak: PONIEDZIALEK (Plecy + Biceps) + (One hand pull up) Podciąganie nachwytem szeroko 6/6/6 Podciąganie jedną ręką z asystą ręcznika (lewa i prawa) 5/5/5 Podciąganie podchwytem 5/5/5 Opuszczanie na jednej ręce z asystą drugiej ręki (lewa i prawa) 6/6/6 Trzymanie brody nad drążkiem 25s/20s/20s -------------------------------------------------- WTOREK (Nogi) Przysiady zwyczajne 30/30/30 Przysiady na jednej nodze (z podpurką) 8/8/5 Przysiady wąskie 20/20/20 Wspięcia na palce 20/20/20 ¦RODA (Klatka+Triceps) + (Muscle Up) Eksplozywne podciąganie do klatki 5/5/5 Pompki szerokie 16/16/16 Muslce Up z wyskoku 10/10/10 Dipsy 12/12/12 Opuszczanie z muscle upa 6/6/6 Pompki szwedzkie 25/25/25 ------------------------------------------------------------ CZWARTEK (ABS) + (FrontLever) + (HumanFlag) Wznosy nóg do drążka 8/8/8 Zwis W Human Flag 20s/20s/20s Wycieraczki 5/5/5 Ab Wheel na kolanach 15/15/15 Zwis w zgiętym FL/ w FL na jedną nogę 10s/10s/5s/5s Wznosy tulowia w mostku bocznym 20/20/20 ----------------------------------------------------------- PI¡TEK (Barki) + (Planche) + (Handstand) HSP przy ścianie 5/5/5 Wczhodzenie na rękach do ściany 3/3/3 Ex.by Fortress 5/5/5 Pseudo planche-pompki 12/12/12 Frogstand to Handstand przy ścianie 3/3/3 Frogstand 30s/30s/30s --------------------------------------------------------- SOBOTA (Lower Back) + (Back Lever) Trzymanie deski 1m/1m/1m Podnoszenie nóg do stania na głowie 6/6/6 Opuszczanie do Back Levera 3/3/3 Skulony Back lever 20s/20s/20s Próby Back levera 10/10/10 ------------------------------------------------------------- Pewnie nazwy niektórych ćwiczeñ są dziwne. Np ex by fortress. Chodzi o to że kładziemy się na ziemi przy ścianie i trzymamy ręce na lini naszej talii, po czyum wchodzmiy do stania na rękachi ze stania na rękach, zsuwamy się tak jakby ze ściany do planche. Oprócz tego od czasu do czasu będe chodził na drążek i próbował muscle upa bo niestety blisko w okolicy nie mam. NO TO SIÊ ROZPISA£EM Gratulacje dla wytrwałych co doszli do koñca. Od jutra zacznę wstawiać treningi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Już po treningu Który wyglądał tak: Eksplozywne podciąganie do klatki 5/5/5 Pompki szerokie 20/18/16 Pompki z ręką na podwyższeniu (lewa i prawa) 8/8/8/8 Dipsy 10/8/8 Opuszczanie z muscle upa 6/6/6 Pompki szwedzkie 25/25/25 Jeżeli chodzi o jakieś uwagi to podciąganie Eksplozywne jeszcze niezbyt mi wychodzi, po prostu mam wrażenie że jestem za ciężki i to powolnie strasznie idzie. Plan troche się zmieni ponieważ jest nowy i narazie go testuje/ od przyszłego tygodnia będzie wyglądał tak : ¦RODA (Klatka+Triceps) + (Muscle Up) Eksplozywne podciąganie do klatki 5/5/5 Pompki z klaśnięciem 6/6/6 Dipsy 10/8/8 Pompki szerokie 20/18/16 Pompki z ręką na podwyższeniu (lewa i prawa) 8/8/8/8 Pompki szwedzkie 25/25/25 ------------------------------------------------------------ Jeśli chodzi o diete to narazie lekka redukcja bo musze z 67 zrzucić do 62. A i możecie zauważyć że zmienił się cel, uznałem że 3 miesiące to za mało na backlevera więc zmieniłem go na tuck planche, nagrywam sobie codziennie jego próby żżeby monitorować progres. Mógłbym wrzucać próby ale nie wiem jak to zrobić żeby wrzucać filmiki. To chyba wszytko, Do jutra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce tak zrobic wlasnie, tylko musze wrzucic fiimiki na inna strone niz you tube i nie wiem na jaka. Wczoraj nie mialem neta i nie mialem jak wrzucic. Wczoraj byylem se w parku i oprocz muscle upa zrobilem front levera i brzuch, w sensie trening pod muscle upa i levera. Wywalam human flag poniewaz w miejscugdzie cwicze nie ma miejsca gdzie mozna zrobic flage. Dzisiaj handstand i planche i barki.Tucka caly czas cisne i widze maly progress.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trening zaliczony, dzisiaj glownie back lever i dol plecow. Znalazlem zajebiste cwicznie o nazwie grzbiety na poreczach. Dobre pod backlevera. Muscle up tez zrobiony, od jitra zaczynam go cwiczyc rutyna barstarz. Bo juz mnie denerwuje troche. Nie obylo sie bez podciagan i dipsow. Zaraz nagrywam cxwarta probe tuck planche. Mysle ze jest maly progress. Mamnadzieje ze uda sie jakos podzielic tym jak wrzuce cos na vimeo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bonus, postanowilem sobie wziac sie troche za typewritera, to byla zawsze jedna z rzeczy ktora najbardziej chcialem umiec. I o to pierwsza proba,Typewriter 1:

nie wyglada to za dobrze narazie, bede krecil co tydzien progress. No i okazalo sie ze najgorzej jest z dluugo przezemnie kiedys cwiczonym frogstand to handstand, to jest po prostu masakra nie wiem jak sie za to zabrac bo ledwo co robie to przy scianie :( :( :( ale jestem pozytywnej mysli, tuck planche mam nadzieje mi tez pomoze bo wkoncu o tez barki. No coz, dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mialem w planie nogi ale zrobilem sobie ogolny plan z naciskiem na muscle upa, jutro jade tez z samego rana i zrobie zalegle nogi, muscle upa i doloze pompki napewno, potem jade do krakowa, na jeden dzien i na mazury na. 3, wracam w poniedzialek. Co moge jeszcze dodac... probowalem zrobic wymyk ale narazie bardzo zle to wychodzi, znacie moze jakies cwiczenia to piszcie smialo, no i jak zwykle dzisiejsza proba tucka Tuck planche 7:

Bez rewelacji, ale zablokowalem lokcie czego moze nie byc widac na filmiku, i patrzcie tylko na pierwsza probe bo potem juz nie mialem sily i nie zrobilem duzo, wiem ze sie powtarzam - do minuty i biore sie za advanca, dzisiaj bylo chyba z osiemnascie jezeli sie nie mysle, za tydzien nagranie z muscle upa i z typewritera bo bedzie mnie w warszawie przez piec dni, chyba ze cos wypadnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj tak na szbko wrzucam bo jade do krakowa zaraz. Dzisiaj muscle up jak zawsze dipsy, podciaganie, i tak naprawde nic innego. Proba plancha - dlugo, o 7 sekund lepiej niz wczoraj ale z twchniki nie jestem zadowolony, troche za nisko te nogi Tuck planche 8:

Teraz sobie walne jeszcze serie pompek i spadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto moja pierwsza proba pompek w tucku, narazie nkestety jest bardzo slabo ale niedlugo bedzie lepiej, uznalem ze nuz wystarczy probowac tylko na czas tucka i dodac cos nowego. A z czasem sam przyjdzie tuck bardzo dlugi i wowczas advance nie bedzie az takim wyzwaniem. Tuck wiec idzie narazie najbardziej po mojej mysli, coraz bardziej niesyety zaczynam watpic w muscle upa bo dzisiaj zalozylem sobie na drazek dwie bardO mocne gumy pomocnicze i ledwo co wogle zrobilem tego muscle upa. Cienko cienko. A z tym frogstand to handstand to narazie ucze sie z jednego tutoriala i robie spiczage przy scianievi wogle takie wspomagajace cwiczenia. HS push ups tez jest bardzo wazne. W poniedzialek lub wtorek wrzuce typewritera, i muscle upa a jeszcze dzisiaj a nawet zaraz wrzuce back levera zalegly filmik , straszie slaby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...