Skocz do zawartości
Messi_91

Poręcze...warto ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, juz powoli myślałem o zaopatrzenie się w sprzęt na zimę do domu tym bardziej ze trochę zarobiłem przez wakacje...jak myślicie warto kupic takie poręcze ? Mozna na nich już dobrze ćwiczyć ? stabilne na rożne wariancje cwiczen ? Prosilbym rowniez o porade jak zrobic obciazenie do pompek na poreczach i do drazka lub o jakis link do kupienia...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam porecze i jestem bardzo zadowolony z czasem maga sie gibac. Ale to nic, Glownie na nich cwicze Bo na dworze mam Za szeroki rozstaw, a te mozesz sobie regulowac sam, polecam, tylko kup jakies w miare dobre zeby sie nie gibaly tak jak mowilem wczesniej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak znajdziecie takie porzadne porecze to podeslijcie link. bo sam jestem zainteresowany własnie takimi na zime.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość nasu

Sam zastanawiam sie nad takimi poreczami. Jesli ktos zakupi albo ma czekam na relacje 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na allegro nigdy nic nie wiadomo o jakosci. Mam znajomego, ktory zalozyl firmê, ktora zajmuje sie sprzetem do kalisteniki , postawili jak na razie jeden plac. Siedzibe maja w Warszawie. Sa z Ghetto Workout, z nimi trenuja. tutaj link do projektu jest po prawej stronie interface: http://free60.pl/nasze-projekty/ Nie znam ceny poreczy, ale wystarczy do nich napisac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

napisałem do nich o te porecze, ktore widnieja w zakladce "oferta" pierwsze od prawej. jak sie dowiem ceny to Wam napisze ile i jaki czas realizacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Porecze ladnie wygladaja, ale mogl sie  tylko do robienia dipow, bo watpie  zeby wytrzymaly jakies techniki, no chyba ze kombinacje plancha. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Porecze widac  ze sa dobrej jakosci,b ale nic konkretnego na nich cwiczyc  nie mozna ,chyba tylko dipy,L sity,jakie  przejscia do planche...ale warto 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi