Skocz do zawartości
mazi14

Bieganie HIIT

Rekomendowane odpowiedzi

Ja żadnym ekspertem nie jestem, tylko mówię, co sam wyczytałem i to czego się dowiedziałem od kolegi, który już 6 lat trenuje bieganie, a na temat supli to nie mam pojęcia 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi najbardziej zależy na tym, aby zgubić zbędną tkankę tłuszczową. Jaki wg Ciebie będzie najlepszy planik, mazi14? A może spróbować ten, który jest w pierwszym pości? co myślisz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Turkles  żeby zrzucić zbędny tłuszcz to wystarczy mniej jeść. Nie jeść słodyczy, jak podjadasz to postaraj się tylko owoce i poprostu ćwiczyć SW, bieganie, basen, rower, itd. A jak nie chcesz się bawić to dieta na redukcje i porządne treningi aerobowe 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz spróbować ten co jest w pierwszym poście, a jak to za mało, to jeszcze dieta do tego 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Ja to współczuję diety zawodnikom kulturystycznym przed zawodami. ;d Bieganie mi jakoś nie leży, ale chyba trzeba zacząć. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kraniec221 wiem wiem  unikam słodyczy jak ognia!  chodzi mi głownie o jakiś plan biegania Aero - dlatego pytałem tutaj  Zobaczę jaki planik sobie do biegania strzele ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Więc jak już coś wymyślisz, to możesz się pochwalić. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

A kondycje to podobno od jazdy rowerem można dobrze wyrobić. Niby zawodowi biegacze śmigają na rowerku dla kondycji. Tak przynajmniej słyszałem, a jak jest na prawdę to nie wiem. ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj tego nie wiem kiedyś je?dziłem rowerem sporo około 25 km dziennie i może trochę pomaga ale jak bym biegał było by o wiele lepiej;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mazi14 Ten trening HIIT to ile razy w tygodniu trzeba go wykonywać? Mam nadzieje, że nie codziennie ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Ja zaczynam od dziś i zrobię dziennik treningowy z tego biegania, to zobaczymy jak z efektami. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...