Jump to content
Workout Athletes

[03.03.2018] Extensio stretching workout z Natalią Wojciechowską


Dynloth
 Share

Recommended Posts

 • Administrator

Extensio stretching workout z Natalią Wojciechowską

21149929_675816369290398_418023919180409318_n.jpg

(Link do wydarzenia na FB)

Data: 03.03.2018r.

Godzina: Od 11:00 

Miejsce: Akademia Pole Dance - Bydgoszcz (85-006) ul. Gdańska 44

Opis
SEKRETYSTRETCHINGU

Warsztaty z Natalią Marią Wojciechowską!


Warsztaty w pełni poświęcone stretchingowi – zarówno ćwiczeniom, jak i anatomii oraz psychologii stretchingu.

W trakcie trwania każdego z warsztatów:

– zgłębicie wiedzę na temat rozciągania – anatomii, fizjologii oraz psychologii,
– dowiecie się bardzo dużo na temat procesów zachodzących w trakcie i po rozciąganiu,
– zostaną poruszone kwestie diety, bólu oraz emocji i ich wpływu na stan ciała i co zrobić by osiągnąć lepszy stan ciała poprzez pracę nad sobą i inne patrzenie na rzeczywistość nas otaczającą,
– otrzymacie odpowiedzi na pytania: kiedy się rozciągać? jak długo? Jak często?
– Zostaniecie zaskoczeni tym, jak Wasze życie codzienne wpływa na Waszą zdolność do rozciągania się i jak co należy zmienić aby było znacznie lepiej,
– Poznacie sekrety takie jak: czego stretching nie lubi, jak się nie należy rozciągać, co ma wielkie znaczenie dla stretchingu, dlaczego na początku jest progres, a potem stagnacja lub regres.

W trakcie poszczególnych warsztatów poznacie tajniki rozciągania pod kątem:
– szpagatów,
– sznurków,
– gięcia pleców i rozciągania barków.

Dzięki tym warsztatom nauczycie się rozciągania m.in.: metodą EXTENSIO (o Extensio poniżej) , poprawicie jakość swoich wszystkich treningów, jak i pogłębicie wiedzę na temat stretchingu oraz fascynującego połączenia ciała z umysłem.

Po warsztatach szybko zauważycie pierwsze rezultaty, a te będą zaledwie początkiem prawdziwej przemiany nie tylko w ciele, a stretching stanie się przyjemnością, a nie bolesną koniecznością!


O NATALII


Natalia jest absolwentką Hamburskiej Szkoły Baletowej im. Johna Neumeiera, choć naukę baletową rozpoczynała w studiu taneczno-aktorskim na ul. Moliera.
Jeszcze w trakcie nauki w prestiżowej szkole w Hamburgu tańczyła już w w zespole Johna Neumeier'a obsadzana w rolach nie tylko zespołowych, co więcej na koniec nauki w szkole zatańczyła główną rolę w "Dziadku do orzechów" w choreografii Johna Neumeiera na prestiżowej Gali im. Niżyńskiego w Hamburgu w roli siostry Anny Grabki, która tym spektaklem zakończyła swoją karierę taneczną.
Do roku 1999 uczęszczała do Państwowej Szkoły Baletowej w Warszawie. Podczas nauki w Polsce była dwukrotną laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Tańca w Gdańsku. W 1997 r. zdobyła III miejsce w kategorii juniorów, a w 1999 r. I miejsce w kategorii seniorów jako najmłodsza w historii konkursu. W styczniu 1999 r. jako finalistka uzyskała stypendium na Międzynarodowym Konkursie Tańca Prix de Lausanne (tylko dwie Polski były finalistkami tego konkurs, Natalia jako ostatnia), co umożliwiło jej wyjazd do prestiżowej szkoły w Hamburgu. Już w Hamburgu została dwukrotnie uhonorowana stypendium Hapag-Lloyda dla osób wybitnie uzdolnionych, co również (dwukrotne przyznanie tego stypendium) miało miejsce tylko raz – w wypadku Natalii.
Natalia w trakcie trwania swojej typowej tanecznej kariery (typowa = praca w Teatrach na etacie) miała okazję pracować z najwybitniejszymi choreografami, m.in. z Johnem Neumeierem, Krzysztofem Pastorem, Alexiejem Ratmanskym, Kevinem Haigenem i innymi. Po ukończeniu szkoły baletowej w Hamburgu dostała angaż w zespole Neumeiera, gdzie już w pierwszym sezonie tańczyła wiele ról zespołowych i małych partii solistycznych w „Giselle", „Iluzji, jak Jezioro łabędzie” (ten balet z jej udziałem ukazał się jako pierwszy z kolekcji baletów Johna Neumeira na DVD) , „Niżynskim" i wielu innych.
W latach 2003-2006 współpracowała głównie z Teatrem Muzycznym Roma, tworząc tam chociażby rolę niezapomnianej białej kotki Wiktorii w musicalu "Koty". To też tam wypatrzona przez dyrektora finansowego Marka Szyjko stawiała swoje pierwsze kroki jako specjalista do spr. PR i marketingu oraz tłumacza (polski-angielski-polski).
W roku 2005 jako asystentka Romana Polańskiego napisała książkę "O tym, jak powstawał Taniec Wampirów Romana Polańskiego", która została opublikowana w tym samym roku i znajduje się w Bibliotece Narodowej jako jedyny przykład dokumentu teatralnego w postaci rozbudowanego albumu. Praca nad ta książką, przy okazji której poznała produkcję teatralną od zaplecza zrodziła w niej przekonanie, że kiedyś i to nawet w niedługim czasie, sama zajmie się produkcją spektakli teatralnych, a dokładnie tanecznych.
W sezonie 2005/2006 była związana z Operetką Mazowiecką, tworząc solistyczne kreacje w "Zemście nietoperza" oraz "Księżniczce Czardasza". To w trakcie tej krótkiej przygody, podczas, której spotkała swoją bardzo kibicująca jej nauczycielkę z lat szkolnych – Barbarę Żelazny – pomyślała, że może warto byłoby wrócić do baletu i spełnić swoje marzenie z dzieciństwa...zatańczyć Odettę i Otylię - główne partie - w „Jeziorze Łabędzim”.
Zanim zdecydowała się na audycje do baletu Opery Narodowej - współpracowała jeszcze z Teatrem Rozmaitości, z którym była częścią dość głośnej premiery "Giovanni" partnerując w niektórych scenach Andrzejowi Hyrze czy Mai Ostaszewskiej.
Od sezonu 2006/2007 do 2010/11 była związana z baletem Opery Narodowej, później Polskim Baletem Narodowym, gdzie zgodnie z jej marzeniem przygotowała jedną z największych partii repertuaru klasycznego – Odettę-Odylię z „Jeziora łabędziego". Debiut artystki w tej roli odbył się w 2007 r. W tym samym roku zadebiutowała w roli Tatiany w "Onieginie" Cranki, a w 2008 r. wystąpiła w roli Królowej Śniegu w "Dziadku do orzechów" Czajkowskiego i w roli tytułowej w "Annie Kareninie" Szczedrina. Od września 2007 r. była solistką Baletu Opery Narodowej. Od tamtej chwili kreowała solistyczne partie w „Light and Shadow" K. Pastora, „Kopciuszku" F. Ashtona, „Concerto Barocco" G. Blanachina, „Kurt Weill" K. Pastora i wielu innych baletach będących w repertuarze Polskiego Baletu Narodowego.
W 2008 podczas I Ogólnopolskiego Konkursu Choreograficznego im. Bronisławy Niżyńskiej zadebiutowała w roli choreografa i od tamtego czasu stworzyła podczas Warsztatów Choreograficznych „Kreacje" mini spektakle: „ Anioły" (2009), „Demony" (2010), „To tylko iluzja" (2011).
W 2009 roku jeszcze jako solistka Polskiego Baletu Narodowego posiadająca nietypowe jak na tamte czasy hobby - pole dance - pole dance - założyła Pole Dance Project – pierwszą w Polsce agencję artystyczną o głównym profilu Pole Dance. W późniejszym okresie Pole Dance Project przekształciło się w studio i agencję, które od 2013 roku ma nowych właścicieli. To praca nad tym projektem spowodowała, że w późniejszych latach była pod kątem organizacyjnym bardzo przygotowana do założenia własnej szkoły baletowej.
W 2010 roku nawiązała współpracę ze znanym malarzem Jacques Gassmannem, z którym występuje sporadycznie do tej pory tworząc performance artystyczne (razem występowali m.in.: w Museum am Dom w Wurzburgu, podczas Festiwalu Beethowensowskiego w Wurzburgu, na Targach Sztuki – ART FAIR w Rzymie).
W 2012 roku, kontynuując rozwój swojego hobby, założyła Stowarzyszenie Pole Sport Polska, którego Prezesem była przez dwa lata. Zorganizowała w tym czasie Pierwsze Oficjalne Mistrzostwa Polski w tej dyscyplinie przy współpracy z Polskim Związkiem Tańca SPortowego.
W 2014 roku założyła Centrum Baletowe Neoclassica kształcące młodych adeptów sztuki tańca klasycznego i neoklasycznego oraz wspierające osoby w rozwoju w innych kierunkach związanych z tańcem.
Również w 2014 roku założyła zespół Warsaw Ballet, którego jest dyrektorem artystycznym, tancerką oraz choreografem. Pierwsza premiera Warsaw Ballet „OF LOVE – wieczór baletowy” miała miejsce zaledwie parę miesięcy temu w czerwcu 2015 roku.
W 2017 roku uzyskała licencję sędziego sportowego Polskiego Związku Tańca Sportowego oraz utworzyła Akademię Baletową Neoclassica, która na celu ma wychowywanie wszechstronnych, świadomych, mądrych tancerzy od podstaw.
Obecnie poza prowadzeniem Centrum Baletowego Neoclassica oraz Warsaw Ballet odnosi międzynarodowe sukcesy jako uznana instruktorka stretchingu www.facebook.com/Natalia.stretches - kreatorka własnego treningu stretchingowego Extensio.
blogi Natalii:
www.sekretystretchingu.blogspot.com 
www.baletoweabc.blogspot.com 
www.rebelballerina.blogspot.com 
strony www:
www.neoclassica.pl 


O EXTENSIO


Podstawowe założenia EXTENSIO:

– ZMIŁOŚCIĄ DO SIEBIE
– Z MIŁOŚCIĄ i Z MIŁOŚCI DO LUDZI
– NIC NA SIŁĘ
– BEZ PORÓWNYWANIA SIEBIE Z INNYMI

Extensio to nazwa treningu i metody stretchingu opracowanej przeze mnie na podstawie wieloletnich obserwacji siebie oraz innych.

Metoda opiera się nie tylko na oddziaływaniu poprzez ćwiczenia fizyczne, ale także na uwzględnieniu istotnego elementu procesu rozciągania, jakim jest ludzka psychika.

Założeniem metody Extensio jest sięganie głębiej niż jedynie do wiedzy na temat budowy ciała i fizycznych i toteż fizjologicznych aspektów rozciągania poprzez ćwiczenia fizyczne.

Często zapominana prawda jest taka, że psychika i ciało tworzą jedność, niepodzielną całość. Bez oddziaływania na psychikę i indywidualnego podejścia do każdego nie osiągnie się maksymalnych efektów, pracując jedynie z ciałem. Tak samo bez intensywnej pracy nad ciałem nawet gotowa na ekstremalne rozciąganie psychika nie jest gwarantem zauważalnych postępów. Wszystko musi się opierać na równowadze oraz na konsekwentnym dążeniu do celu.

Metoda Extensio łączy w sobie pracę z ciałem i pracę z psychiką. Wykorzystuje dynamikę psychologicznych procesów - zarówno tych, których jesteśmy świadomi, jak i tych związanych z podświadomymi, niezależnymi od naszej woli reakcjami - aby osiągnąć najlepszy możliwy rezultat.

Metoda Extensio w przełożeniu na faktyczne działanie to:

– gradacja treningu – od pozycji o małych zakresach, do pozycji o dużych zakresach na koniec w wersji dynamicznej
– stosowanie w obrębie jednego ćwiczenia co najmniej trzech rodzajów stretchingu: biernego, aktywnego i izometrycznego
– założenie, że stretching to ruch i przełożenie tego na każde ćwiczenie
– skoordynowanie oddechu z wchodzeniem w pogłębienie danej pozycji oraz schodzeniem z danej pozycji,
– zastosowanie ruchu od góry na dół – jak fala – przy wchodzeniu w pogłębienie do danej pozycji i kontynuowanie wyciągania,
– stosowanie przedłużonych – min. 1 minuta – w ćwiczeniach na dużych zakresach ruchów
– stosowanie kilku wariantów danego ćwiczenia z przerwami pomiędzy wariantami,
– stosowanie tuż po danym ćwiczeniu ruchu przeciwstawnego
– wykonywanie ćwiczeń (wchodzenie, wyciąganie, pogłębianie, schodzenie) w sposób płynny nierwący


TRENING EXTENSIO


Extensio - optymalny ogólnorozwojowy trening rozciągający dla osób w wieku 6-106 bez przeciwskazań od lekarza.

Trening Extensio został stworzony i opracowany przez Natalię Marię Wojciechowską w oparciu o ćwiczenia zaczerpnięte z jogi, pilatesu, baletu, techniki Hortona, techniki Alexandra uzupełniony jej własnymi zestawami ćwiczeń powstałymi w wyniku obserwacji natury oraz dzięki bogatej wiedzy na temat ludzkiej psychiki, anatomii i fizjologii podpartej wieloletnim doświadczeniem.


Założenia dotyczące sposobu prowadzenia treningu Extensio:

– indywidualne podejście do każdego kursanta,
– dopasowanie odpowiedniego słownictwa aby mózg/ciało poprzez skojarzenia oraz miękkie w wydźwięku i wibracji słowa, np.: :
„gniecenie” zamiast uciskanie”
„wyciąganie zamiast wydłużanie”
„przeciąganie zamiast rozciąganie”
mogło lepiej zaadaptować bezstresowo i w poczuciu bezpieczeństwa daną czynność,
– dopasowanie odpowiedniej modulacji głosu nadającej ćwiczeniom charakter miękki aby oddziałując poprzez pozytywne wibracje ciało bezstresowo mogło zaadaptować dane czynności w poczuciu bezpieczeństwa
– zastosowanie empatii fizycznej poprzez nawet ujednolicenie oddechu ze swoim podopiecznym, co pozwala na t.zw.: wejście w czyjąś skórę by lepiej poczuć ciało podopiecznego
– zastosowanie odpowiednich technik asekuracji aby podopieczny czuł się bezpiecznie i pewnie,
– umiejętne reagowanie na naturalną na niektóre ćwiczenia rozciągające reakcję kurczenia się mięśni,
– nie poganianie i dociskanie na siłę lub/i wbrew woli oraz umiejętne pokierowanie oddechem w ćwiczeniach, w których strach i ból mogą doprowadzić do dużego stresu i co za tym idzie reakcji kurczenia mięśni.


Więcej o Extensio – www.extensio.pl
PROGRAM WARSZTATÓW


Każdy warsztat poświęcony jest innej tematyce aby w spokoju, bez pośpiechu móc skupić się na danych elementach i poświęcić wystarczająco dużo czasu na rozciąganie konkretnych partii mięśni.

W trakcie trwania wszystkich warsztatów zostaną szczegółowo omówione stosowane techniki rozciągania. Po warsztatach będzie czas na pytania indywidualne.

Zostaną też zaprezentowane techniki rozciągania innych, by jak zabraknie w okolicy dobrego instruktora to być w stanie innym zaoferować pomoc w sposób nie narażający zdrowia osoby rozciąganej


BLOK 1

11.00 – 12.30/12.45

Interaktywny wykład na temat stretchingu


W trakcie tego wykładu zostaną poruszone kwestie ogólne i bardzo podstawowe, jak to czym w ogóle jest stretching, co daje, po co go stosować i kto go powinien i jak stosować i dlaczego właśnie tak a nie nie inaczej. Zostaną pogłębione pewne kwestie dotyczące samej psychiki, jak i konkretnych zagadnień powstałych podczas wykładu

BLOK 2

12.45 - 13.45

Specjalistyczna rozgrzewka + stretching oraz wzmacnianie stóp i nadgarstków

Często zapominamy, że rozciąganie ciała to nie tylko gięcie pleców, nogi. Ciało to też takie niesamowicie małe, ale ważne części ciała jak stopy i nadgarstki. Od tego jak ustawiamy stopy zależy niekiedy brak lub obecność skoliozy, płaskostopia, dyskopatii i wielu innych schorzeń.
W obecnych czasach nadużywane chociażby pisaniem na klawiaturze nadgarstki również wymagają troski. Pamietajmy, że jedno miejsce spięte w ciele ciągnie za sobą inne partie ciała, bo nasze ciało to ogniwa połączone i jedna część ciała, która niesprawnie działa może pociągnąć za sobą w dół inne partie ciała.

BLOK 3

13.45 – 15.15

EXTENSIO STRETCHING WORKOUT pod kątem sznurków

głównie rozciągane partie mięśniowe:
tył nóg, mięśnie wewnętrzne ud, pośladki


Na tym bloku uczestnicy poznają klasyczny trening EXTENSIO sprecyzowany na sznurki i zobaczą czym jest stretching ogólny całego ciała oraz po con jest. 

Zostanie również zgłębiona wiedza jak prawidłowo i skutecznie oraz zdrowo rozciągnąć się do szpagatu poprzecznego, o którym zapewne marzy wiele lub go potrzebuje lub potrzebuję rozciągania partii mięśniowych, które .

Ten blok zacznie się od ćwiczeń rozgrzewających i przygotowujących ciało i umysł do procesu jakim jest rozciąganie, a potem nastąpią ćwiczenia przygotowujące do zrobienia sznurka by następnie pogłębić pozycje i nauczyć się je pogłębiać z poszanowaniem własnego ciała i psychiki.BLOK 4


16.00 – 17.15/30

Specjalistyczna rozgrzewka + stretching pod kątem szpagatów

głównie rozciągane partie mięśniowe:
tył nóg, zginacze bioder, mięśnie czworogłowe ud, odcinek lędźwiowy kręgosłupa


W tym bloku szczególną uwagę poświęcam szpagatom. Jest to najbardziej skomplikowana jeśli chodzi o techniki rozciągania pozycja i dla wielu najbardziej bolesna przez oddziaływanie na mięśnie dwugłowe ud.

Zostaną zaprezentowane takie techniki, które sprawią, że nawet to rozciąganie stanie się przyjemnością

BLOK 5


17.45 – 19.15

Specjalistyczna rozgrzewka + stretching barków i gięcie pleców

głównie rozciągane partie mięśniowe:
mięśnie brzucha, mięśnie międzyżebrowe, mięśnie grzbietu, barki


Podczas tego warsztatu zostaną zgłębione tajniki zwiększania elastyczności kręgosłupa w sposób niezagrażający zdrowiu kręgosłupa oraz sekrety pracy nad siłą mięśni grzbietowych. Poruszone zostaną takie kwestie jak: anatomia kręgosłupa oraz pleców, dieta i jej znaczenie w pracy nad elastycznością kręgosłupa, tryb pracy vs elastyczność kręgosłupa i wiele innych ciekawych pod kątek stretchingu oraz codziennego życia tematów.

Zachęcamy do udziału we wszsytkich blokach
Koszt całodniowych warsztatów :
300 zł - przy wpłacie do 15.12.2017
350 zł - przy wpłacie po 15.12..2017


zapisy pod numerem telefonu 532 459 597

numer konta zostanie przeslany droga mailową

Link to comment
Share on other sites

 • Dynloth changed the title to [03.03.2018] Extensio stretching workout z Natalią Wojciechowską
 • Replies 0
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Popular Days

Posted Images

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By Dynloth
   Warsztaty z @sasha_romanova___ z Ukrainy (from Kaya Blum Studio)

    
   Warsztaty z @sasha_romanova___ z Ukrainy (from Kaya Blum Studio) w Esensai
     7 maj:
   Godz. 13.30-15.00 BADASS EXOTIC
   Godz. 15.15-16.45 EXPERIMENTAL EXOTIC

   Cena:
   180zł - 1 warsztat 1,5h
   340zł - 2 warsztaty 3h (2x po 1,5h)

   Zapisy:
   W wiadomości prywatnej ->Esensai

   Opis zajęć:
   BADASS EXOTIC
   Hip-hop sound alert! This time with dynamic saucy choreography full of accents and spicy tricks. Show yourself off, ruin habitual patterns, have fun!
   Kneepads are highly needed for this class. Open for all levels. Duration 1h 30 min

   EXPERIMENTAL EXOTIC
   Unique dance workshop by Sasha Romanova @sasha_romanova___.
   This class is about to go out exotic comfort zone and play with style, sound, unexpected transitions. Speed could be fast or slow, mood could be also different. Anyway be sure that 100% your dance skills will be boosted and curiosity - celebrated. Let’s experiment!
   Kneepads and covered shoulders are highly needed for this class. Open for all levels. Duration 1h 30 min

   Zapraszamy!
    
  • By Trip
   Trenujesz, odchudzasz się, a może po prostu chcesz być zdrowy i dłużej zachować formę? Każdego dnia poświęć chwilę na ćwiczenia rozciągające, które wspomagają wysmuklanie sylwetki, pozwalają na lepsza budowę masy mięśniowej, relaksują i odprężają.
   Czym jest streching?
   Streching, bo tak popularnie określa się zestaw ćwiczeń rozluźniających, to trening rozciągający mięśnie wykonywany przy relaksującej muzyce. Streching najczęściej wykonują panie, uczestnicy zajęć jogi czy pilatesu. A powinien każdy, kto ma styczność ze sportem i kto chce dbać o swoje zdrowie i ciało. Codzienne rozciąganie będzie zalecane także osobom, które spędzają długie godziny w jednej pozycji, np. siedzącej przy komputerze.
   Streching ma bardzo dobry wpływ na nasze ciało. Uelastyczni je, wysmukla, rozciąga i zwiększa ruchomość stawów oraz gibkość.
   Streching statyczny i dynamiczny
   Wyróżniamy dwa rodzaje strechingu: dynamiczny i statyczny. Ten pierwszy zalecany jest osobom regularnie trenującym, sportowcom oraz bardziej zaawansowanym amatorom. Dla pozostałych polecamy streching statyczny, mniej kontuzyjny, ale równie efektywny. Trening polega na wykonywaniu ćwiczeń rozciągających.
   Przykładowe ćwiczenia
   Zadbaj o to, aby atmosfera przy wykonywaniu treningu sprzyjała relaksowi i pracy. Załóż luźną, sportową odzież, która nie będzie krępowała twoich ruchów. Trening możesz wykonywać każdego dnia. Pamiętaj, że po bieganiu czy ćwiczeniach na siłowni rozciąganie także jest konieczne.
   Ćwiczenie 1.
   Stań w lekkim rozkroku. Ręce wyprostuj i unieś do góry, wspinając się na palce i wybuchając biodra. Rozciągaj mięsnie brzuch, pleców i klatki piersiowej. Wytrzymaj w tej pozycji około 10 skud, po czym powoli powróć do pozycji wyjściowej i wykonaj powolny skłon w przód. Wytrzymaj w skłonie około 10 sekund. Ćwiczenie powtórz 3-5 razy.
   Ćwiczenie 2.
   Usiądź na podłodze, nogi miej w rozkroku. Ręce wyciągnij przed siebie po czym rozłóż na boki lekko ugięte w łokciach. Odchyl ręce do tyłu, wypnij klatkę piersiową do przodu i wytrzymaj tak kilka sekund. Ćwiczenie powtórz 3-5 razy.
   Ćwiczenie 3.
   Siedząc w pozycji z poprzedniego ćwiczenie wykonaj koci grzbiet, Ręce wyprostuj i spleć dłonie. Głowę schowaj miedzy ramiona, plecy wypchnij do tyłu. Po 10 sekundach wróć do pozycji wyjściowej powtarzaj ćwiczenie około 3-5 razy.
   Ćwiczenie 4.
   Połóż się na plecach. Nogi zegnij w kolanach i przyciągnij do klatki. Lewa stopę oprzyj o prawe kolano, prawą rękę połóż pod udo, a lewą na lewym kolanie. Prawa nogę przyciągnij jak najbliżej siebie, a lewe kolano odpychaj. Wytrzymaj w tej pozycji około 10 sekund, po czym wróć do leżenia, odczekaj chwilę i powtórz ćwiczenie z ugięciem drugiej nogi. Na każdą nogę wykonaj 3-5 powtórzeń.
  • By WerDance
   Warsztaty Exotic z Eva Bembo 26.05.

   [LINK DO WYDARZENIA]
    
   Data: Niedziela, 26 maja 2019
   Godzina:  12:00 – 17:00
   Miejsce: RiRi Pole Dance, Park Reden, ul. Piłsudskiego 2A, 41-300 Dąbrowa Górnicza
   Opis: Już w maju odwiedzi nas niesamowita Eva !!!!!!
   Jej niepowtarzalny, bardzo sensualny styl, ciekawe triki oraz przejścia możecie podpatrzeć na jej insta: https://www.instagram.com/evabembo/

   Plan warsztatów (Workshops Schedule)

   26.05. niedziela (Sunday)

   12:00 - 13:30 Exotic Pole dance Advanced: Choreography class where elements, tricks, difficult jumps and passages are included. Only for Exotic dancers.
   13:45-15:15 Exotic FloorWorks: All Exotic elements, tricks, passages that are performed on the floor, but always with a pole!
   15:30-17:00 Strip Plastic

   Każdy warsztat trwa 1,5 godziny, maksymalnie po dwie osoby na rurkę.

   ✨Cena (Price):
   do 31.03.2019
   1 warsztat 310 zł
   2 warsztaty 600 zł
   3 warsztaty 850 zł

   po 31.03.2019
   1 warsztat 360 zł
   2 warsztaty 700 zł
   3 warsztaty 990 zł

   ✨Zapisy:
   biuro@riripoledance.pl Imię, Nazwisko, Telefon, wybrany dzień i warsztat

   ✨Wpłaty: 18 1050 1272 1000 0092 5547 0214 imię nazwisko w tytule wpisz EVA.
   Na wpłaty czekamy 7 dni od momentu zapisu.

   Studio zastrzega sobie prawo do przesunięcia terminu warsztatów oraz godzin. O zmianie terminu kursanci zostaną odpowiednio wcześniej poinformowani.
   Studio nie zwraca pieniędzy w przypadku rezygnacji z winy kursanta.
   W przypadku nie uruchomienia warsztatów Studio zwraca pieniądze.

   Każdy uczestnik warsztatów akceptuje regulamin Studia dostępny na recepcji lub na stronie internetowej: www.riripoledance.pl
  • By WerDance
   Warsztaty z Kasią Bielecką w Karuzeli 22.06.2019

   [LINK DO WYDARZENIA]
    
   Data: Sobota, 22 czerwca 2019
   Godzina: 11:30 – 16:30
   Miejsce: Karuzela Pole Dance Studio ul. Targowa 12, 63-200 Jarocin, Kalisz, Poland
   Opis: Zapraszam na Warsztaty z niesamowitą Kasią Bielecką !
   Kasi chyba przedstawiać nie trzeba

   Katarzyna Bielecka - zawodniczka pole sport,certyfikowany instruktor pole dance i fitness.Mistrzyni Europy Pole Sport 2017.
   Pole dance trenuje od 5 lat,a swoją przygodę zaczynała zupełnie od zera.

   Niektóre osiągnięcia:
   - 1 miejsce Mistrzostwa Polski Pole sport kategoria Professional Lublin 2018
   -3 miejsce na Mistrzostwach Polski Polish Pole Sport Championship 2017 w Poznaniu w kategorii professional,
   -1 miejsce na Mistrzostwach Europy European Championship Air Power Athletics 2017 Slovakia w kategorii professional ‘A’,
   -7 miejsce na Mistrzostwach Świata World Championship Air Power Athletics 2017 w kategorii professional ‘A’
   -tytuł instruktora roku 2017 PSPS Polskiej Społeczności Pole Sport
   -sportowiec roku 2017
   -sportowiec roku 2017 w powiecie wadowickim Gazety Krakowskiej

   BLOK 1 11:30-13:00
   BEGGINERS FUN - (90min) POZIOM PODSTAWOWY – warsztaty to nie nauka od podstaw. Na tym bloku wystarczające będą umiejętności na poziomie podstawowym, ale zapisać mogą się osoby trenujące już minimum 4 miesiące. WYMAGANE FIGURY: wejście na rurkę,podstawowe V, siedzenie, deska, invert, gemini,scorpio

   BLOK 2 13:15 - 14:45
   SPINNING STORY (90min)POZIOM ŚREDNIO-ZAAWANSOWANY – na tym bloku używamy wyłączenie rurki obrotowej. Nauczymy się łączyć ze sobą płynnie figury, tworzyć ładne przejścia. Pojawią się proste elementy oraz trochę trudniejsze figury odwrócone. (Dobrze, aby osoby biorące udział w tym bloku czuły się pewnie w podstawowych figurach do góry nogami)

   BLOK 3 15:00-16:30
   Handstand z Mateuszem Milczukiem
   (90 min) POZIOM OPEN
   Nauka stania na rękach od podstaw.

   Mateusz Milczuk - mgr Wychowania fizycznego, trener Personalny, instruktor gimnastyki, czynny zawodnik street workout'u posiadający sukcesy w Polsce oraz na arenie międzynarodowej
   Niektóre osiagniecia:
   -Mistrz Polski Fitness Gimnastyczny 2015
   -1 miejsce Debiuty Kulturystyczne Fitness Gimnastyczny Gdańsk 2015
   -1 miejsce Puchar Polski Fitness Gimnastyczny 2015
   -1 miejsce Bitwa o Miedziową Rudę Głogów 2017
   -3 miejsce Bar Warrior Cup Bremen Niemcy 2017
   -1 miejsce Tatrzański Puchar Freestyle Słowacja 2017
   -2 miejsce Warrior Cup Freestyle Słowacja 2017
   -2 miejsce Wakelake Street Workout Cup Słowacja 2017

   Cennik warsztatów:
   Blok 1 - 150 zł
   Blok 2 - 150 zł
   Blok 3 - 130 zł
   2 osoby na rurkę

   W PRZYPADKU NIE WYSTARCZAJĄCEJ ILOŚCI UCZESTNIKÓW WARSZTATY ZOSTANĄ ODWOŁANE !

   Rezerwacje miejsc w wiadomości prywatnej
   Po rezerwacji miejsca proszę o wpłatę zaliczki w ciągu 7 dni od rezerwacji (połowa kwoty).
   Druga połowa do końca Maja

   Wpłaty można dokonać w studio bądź przelewem w tytule proszę napisać imię i nazwisko i nr bloku
   Numer konta do wpłat:
   43 1050 1520 1000 0092 5996 9641
   Karuzela Pole Dance Studio
   ul.Targowa 12, Jarocin
  • By WerDance
   Znana aerialistka z Las Vegas w Avatarze! Aerial PRO - warsztaty

   [LINK DO WYDARZENIA]
   Data: Niedziela, 12 maja 2019  
   Godzina: 11:00 – 16:00
   Miejsce:  Akademia Avatara, Św. Piotra 14, 59-220 Legnica
   Opis: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Warsztaty, jakich jeszcze nigdy u nas nie było! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

   Znana na świecie aerialistka z Las Vegas przyjeżdża na nasze specjalne zaproszenie do Akademii Avatara dzielić się swoim zapleczem umiejętności, nietypowych trików, bajeranckich figur i skomplikowanych plątań.


   Przed Wami wyjątkowe, niecodzienne warsztaty mistrzowskie z akrobatyki powietrznej ze światową gwiazdą aerial! ✨
   www.instagram.com/sarahromanowsky


   Instruktor: Sarah Romanowsky
   Sarah Romanowsky is a versatile aerialist, blending her background in dance with her technical & artistic approach to silks, hammock, hoop & rope. She has been seen in the air for TV projects such as Nickelodeon's Kids Choice Awards, Disney's Shake it Up, Red Bull New Editions campaign & Chevy's Super Bowl commercial featuring the cast of Glee. Live stage productions include Radio City Music Hall's Christmas Spectacular, Cirque du Soleil's One Night for One Drop, Fantasy at Luxor, & Cirque de la Mer. Sarah specializes in strong, dynamic, musically-driven aerial choreography and thrives on sharing her art with audiences and students alike!


   12 maja (niedziela)
   Grupa wiekowa: 14+

   11.00-13.00 (aerial silk)
   przerwa
   14.00-16.00 (aerial hoop)

   Koszt:
   przedsprzedaż: 450 zł (do 6.05.2019)
   490 zł cena regularna

   Osoby zainteresowane rezerwacją miejsc powinny jak najszybciej dokonać wpłaty na konto. Można również zarezerwować miejsce wpłacając zaliczkę w wysokości 200zł. Pozostałą sumę należy uiścić do 6.05.2019.
   W przypadku rezygnacji z warsztatu wpłata podlega zwrotowi tylko do tygodnia przed datą wydarzenia czyli do 6.05.2019. Jeżeli rezygnacja nastąpi po tym terminie wpłata NIE podlega zwrotowi. Istnieje natomiast możliwość znalezienia kogoś na swoje miejsce i przekazania nam danych tej osoby.

   Zapisy telefonicznie: 508 844 113 (w godzinach 12:00-18:00)
   Ilość miejsc ograniczona.

   _____________
   Jak się zapisać?
   Krok 1: Zadzwonić pod numer: 508 844 113, by upewnić się, czy są wolne miejsca oraz podać swoje dane.
   Krok 2: Opłacić zajęcia.
   ______________
   Dane do przelewu:
   Fundacja TEATR AVATAR
   ul. Św. Piotra 14, 59-220 Legnica
   Nr konta: 08 2490 0005 0000 4600 4756 2098 (Alior Bank)
   W tytule proszę podać imię i nazwisko uczestnika oraz dopisek „Warsztaty AERIAL PRO"
    
×
×
 • Create New...