Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik - m4lusz3k


m4lusz3k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chodzi mi o smak a o "właściwości" odżywcze. Panga jest hodowana bardzo krótko, bo jest szprycowana hormonami, naturalnie jest to ryba morska, ale hodowana jest w sztucznych stawach w ścisku. Wiem, że tak z większością mięsa/ryb/wszystkiego jest, ale lepiej się oszczędzać Warto o niej poczytać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DObra :D WItam :D Dziś był dzie? w którym ćwiczyłem klateczkę i triceps :D Chciało mi się ćwiczyć , nie mogłem się doczekać treningu ;D Wszystki ćwiczenia wykonałem :D Odczułem zmęczenie ;D Szamka standard ,czyli kurczak+ryz; D Teraz czas na naukę ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D Wypadałoby coś tu napisać , co nie ?:D No więc jak to przypadło na środy to trening plecy + biceps ;D Trening ogólnie dobry , była pompa ;D Nie wykonałem jednego ćwiczenia aby bo zaczął mnie boleć bark ;D Wolałem sobie odpuścić niż póżniej mieć jakąś przerwę w treningach ;D Szamka to ryż i skrzydełka z kuraka ;D No , a teraz niestety nauka .. ;D Jak ja to kocham :D POZDROOOO :D PS: Pytanie głownie do osób które mają lub też miały styczność z białkiem ;D Jakie jest godne polecenia? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że każda osoba miała ma i będzie miała styczność z białkiem xD tak na serio, jeżeli chodzi o suple, nie miałem nigdy do czynienia z takim białkiem. Moim zdaniem wystarczy białka co jemy w serkach i kurczaczkach . Z tego co zrozumiałem, to nadmiar białka i tak zmienia się w węgle i tłuszcze. A w brew pozorom człowiek nie potrzebuje aż tyle białka, co podają producenci supli. Jest to część wypowiedzi jednego z naszych kolegów z forum, ale mam do tego żywy przykład, właśnie nie dawno poznałem wegana, któremu wiadomo nie łatwo zastąpić mięso. Alee! on sam mówił że nie zjada zbyt dużo białka, ale na prawdę dużo węglowodanów ok 800g dziennie i czuję się z tym bardzo dobrze, a i postula jest dobrze zbudowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEH no ja mało teraz jadam od jakiegoś czasu .. :D Ciężko mam dostarczyć około 2g na 1kg ciała ;D 800g węgli :OO No to w przeliczeniu na ryż to 1kg ;D Ja bym nie mógł tyle węgli wepchać w siebie ;DD Za dużo :DD Białko chcę aby do uzupełnienia diety ;D Kupie raz i zobaczę jak to będzie ;D Dużo osób je zachwala :D Jestem ciekaw czy i ja tak będę mieć że komuś polecę ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, to ja zauważyłem po miesiącu zdrowego odżywiania, w tym serków, że moje bąki zrobiły się w ch*j śmierdzące. Wstyd w szkole xDD. przestałem je jeść dla sprawdzenia co takiego tworzyło te okropne gazy, no i od kiedy nie zbyt jem serki, jest wszystko ok xDDD Bo to chyba jest coś takiego, że jak produkty zwierzęce się rozkładają podczas trawienia, wydzielają przy tym gazy miedzy innymi metan, no i mamy sprawcę xD organizmy zwierzęce z naukowego punktu widzenia są dla nas trujące xDDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla nich wszystko jest trujące ;DD Ja nic takiego nie miałem :d Każdy organizm reaguje inaczej na dane produkty ;D Możliwe że mój łatwiej przyswaja Serki Wiejski i szybciej się rozkładają hmmm ?:D Nie wiem , juz sam ;D Przecież nie jestem naukowcem : D Serek wiejski to dobre żródło białka ;D Ale można równie dobrze jeśc jaka i serek :D Trochę napisze coś do poprzenich wpisów ;D Ale jak wstaje o 6 to na nic nie ma się siły; D Póżniej szkoła , wracam około 14;30-15 .. Człowiek jest zmęczony i wgl . Coś by zjadł ale idzie się położyć i zasypia ; D Dlatego też mam mało białka w "diecie" :D Dlatego też pomyślałem o suplach ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...