Skocz do zawartości
Workout Athletes

Witam Wszystkich Bardzo Serdecznie!


Livetoride
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema Mam na imie Tomek, i licze 18 wiosenek, mieszkam w Lubsku (Lubuskie) Mam 168 wzrostu :( i waze 67 kg ale staram sie gubic kilogramy. Na silownie chodzilem z 2.5 roku lecz sie wypalilem, troche winy trenera gdyz za bardzo naciskal z zawodami. Na silowni szlo mi dosyc dobrze przy wadze 60 kg wycisnlelem na klatke 105 kg, (jak dla mnie to dobry wynik) Nigdy nie bralem zadnych suplementow czy innych podobnych prodoktow,diety tez nigdy nie stosowalem ale musze to zmienic. Lecz potem przestalem chodzic i przytylem. Mialem dosyc siedzenia, a lubie kontakt ze sportem wyczailem na yt filmik z SW, i od tamtej pory wiedzialem ze tez musze tak robic, Jarało mnie to jakie akrobacje mozna wyczyniac na miescie itp... Najgorsze jest to ze u nas nie ma gdzie cwiczyc bo nie ma takiego placu, jak narazie musimy sie zadowolic Bramka :D(przynajmniej dipsy mozemy robic) Efekty zauwazylem dosyc szybko bo w niecale 1.5 tygodnia nauczylem sie muscle up i flagi co jeszcze bardziej mnie zmotywowalo (teraz zrobie 8 MU) SW cwicze od poczatku wakacji ale przez pierwszy miesiac baardzo malo i rzadko poniewaz nie mialem czasu ani sil gdys pracowalem fizycznie. Ale od niedawna treningi sa codziennoscia Zarejestrowalem sie tutaj poniewaz licze na porady innych, poznanie nowych cwiczen jak i wymyslenie jakiegos planu bo jak narazie robie wszyskiego po trochu Mam nadzieje ze was nie zanudzilem bo sie troche rozpisalem :> Pozdrawiam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hmm jaka metoda mysle ze w glowie mialem taka determinacje ze musze to zrobic i ciagle to probowalem. Na poczatku przy wskakiwaniu do gory wchodzila mi tylko jedna reka ale i tak udawalo mi sie robic. jako iz jestem leworeczny wskakiwala lewa potem stwierdzilem ze jak opanuje prawa to bede wkoncu robil prawidlowe muscleup i tak sie stalo ps. Dynloth czekam az nagrasz rodzaje muscleup'ow tez chcialbym pocwiczyc inne kombinacje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...