Skocz do zawartości
Workout Athletes

...:::Dziennik Siwej:::...


Siwa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No bo nie lubię nudy a zwłaszcza siedzenia na d*** i nic nie robienia, jak to większość lasek robi i narzeka, że nie ma siły zakupów wnieść po schodach :D Dziś trening brzucha, nie będę zanudzać, taki jak zwykle Tylko więcej powtórze? w serii w prawie każdym ćwiczeniu. Z mojego cheat meala (pizzy) wyszły nici, bo poszłam do babci i musiałam zjeść 3 naleśniki, więc już sobie tą pizzę odpuściłam ;/ No trudno. I żeby nie było, że jestem gołosłowna, wrzucam zdjęcie z moim l-sitem :Dqf79.jpg Cały czas do przodu. Siła! Nawet okropny ból gardła mi nie przeszkodził :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już po ćwiczeniach, bo pó?niej będę zakuwać na test, będzie pewnie z mięśni lub do opisania zajęcia typu: pilates, tbc, yoga, zumba, fit ball, spinning, step itp. (oby) :D Dziś były plecy + biceps *Podciąganie nachwytem 3/4/5 *Krótkie pompki z rękoma wąsko 18/20/22 -tu mocno czułam plecy :D *Podciąganie podchwytem 4/5/5 *Pompki z ręką na podwyższeniu 10/12/14 *Podciąganie nachwytem 2/3/4 +Próby frog stand :D No i dziś była ostrzejsza rozgrzewka z biegiem w miejscu przez 20min (miałam biegać na dworze ale leje deszcz :|) Zjadłam już: I:Owsianka z mlekiem 0,5% i parę kulek czekoladowych tych płatków z Biedronki ;D II: (potreningowy)Serek wiejski lekki, banan, 2 kromki chleba, sok z buraków Motywacja jest wielka, motywuję się samymi efektami. :D Wykładowczyni mówiła, że mięśnie zębate brzucha najciężej wyrze?bić. A u mnie jak na razie tylko je widać na brzuchu, bo tam miałam najmniej tłuszczu, który już mi się spalił i odsłonił mięśnie :P Ale z tą redukcją to nawet jeśli będzie miała trwać do marca to żaden problem. Chcę w ko?cu zrobić coś porządnie. Ale postaram się szybciej to zrobić, bo dojdą mi biegi. Od 31 pa?dziernika (data ostatniego mierzenia) do dziś zgubiłam 1 cm na wysokości pępka, w biodrach i w udzie. To bardzo dużo patrząc na to, że moje ćwiczenia były mało intensywne przez skręconą nogę lub ich wcale nie było. ;D Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzie?dobrywieczór ;D Dzisiaj barki +przedramię standardowo, trening był z samego rana jakoś po 7, bo szykowałam obiad (zaprosiłam babcię)- spaghetti, trzeba było się postarać, żeby przyszpanować umiejętnościami xD No i potem " drugi" obiad dla mojego chłopaka, słynne forumowe tortille. Tak je zachwalałam, że aż musiałam zrobić :P Potem poszłam remontować dalej nasz klub: teraz nosiłam złom na sprzedaż, nosiłam cegły "z odzysku", płytki, umywalki itp. Pomagałam przy montażu świateł, czyściłam cegły z resztek, zamiatałam... :D Trochę ruchu było. Pó?niej musiałam obstrzyc włosy chłopakowi xD a na ko?cu pozmywać cały bajzel z obiadu. Kocham takie intensywne dni, jutro kolejny. Wyjazd do innego miasta na zakupy, oddawanie osocza, kilka spraw w urzędzie, wyjście z kumpelą i znów remont :P No i ćwiczenia oczywiście! Czuję, że żyję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, dziś miałam zajęcia (dla przypomnienia, robię kurs instruktora fitnessu). Miałam krótki test na wstępie - tylko 12 pyta? xD Myślę, że na 4 zaliczę, a jeśli nie, to poprawię. Pó?niej mieliśmy przez 40 minut pilates przy muzyce. Takie to to niepozorne, a jak się zmęczyłam... Już w połowie tak mi mięśnie zaczęły drżeć, że masakra :| A ile potu Wliczam to w dzisiejszy trening, bo nadal mam podwyższoną temperaturę i SW nie dam rady zrobić. Zrobię jeszcze trochę dipów :D Szamka: I: Chleb z serkiem wiejskim II: Kurczak z ryżem, pomidorem, soczewicą, brokułem (w szkole) III: j/w+banan (w szkole) IV: Coś wymyślę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ostatni raz sobie odpuszczam trening, bo to uczucie "zatkania" nie pozwala mi nawet zrobić pompki, gdy próbuję, mało mi głowa nie eksploduje i z nosa mi cieknie. Za to od rana dalej remontujemy klub, teraz wpadłam tylko zjeść ciepły obiad, bo jednak trochę tam mro?no. Malowanie, przycinanie belek, regipsy (wiecie, że pisze się "rigips"? xD), ogólnie prawie ostatnie szlify, bo w piątek koncert. :D Dieta: I: Owsianka na mleku 0,5% z bananem, słonecznikiem i orzechami II: Wafle ryżowe z twarożkiem III: Makaron z soją, marchewką, pomidorami, cebulą (taki szybki mix) No i jakąś kolację zjem tam na miejscu pewnie znów wafle ryżowe albo chleb sobie zrobię. I do tego herbatka w termosie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No regips to ta płyta gipsowa co się ją używa np, żeby sobie szybko przegrodzić pokój albo komuś nie chce się kłaść gładzi to sobie przykręca regipsa i ma prostą ścianę xD Ale pisząc słowo "regips" podkreśla mi na czerwono jako błąd i zaciekawiona wpisałam w google i wszyscy mówią REgips ale pisze się RIgips :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich i od razu przepraszam za moje braki w dzienniku :( Wszystko przez moje niezorganizowanie i to, że jak pojawia się jakaś nowa sytuacja w moim życiu, nie umiem się ogarnąć, zebrać i przywołać do porządku. Muszę walczyć i postarać przemówić samej sobie do rozumu co jest najtrudniejsze :( Więc tak, dziś oddałam 660ml osocza i jest mi ciężko ale trening poniedziałkowy i wczorajszy się odbył, tj: Klatka i triceps: *Pompki z rękoma szeroko 8/9/10 *Pompki diamentowe 8/9/9 *Pompki z nogami na podniesieniu 7/8/9 *Dipsy 5/6/7 *Pompki z klaśnięciem 5/7/9 Mięśnie brzucha: *Podciąganie prostych nóg do kąta prostego 4/5/6 *Podciąganie ugiętych nóg do klatki piersiowej 7/8/9 *Plank 35/40/45 *Wznosy nóg 14/15/18 *Brzuszki do pozycji V 20/22/24 Jutro zrobię trening dzisiejszy i jutrzejszy zgodnie z planem i już nie będę zawodzić, będę trenować codziennie jak należy, bo teraz miałam prawie 2-tyg przerwy przez chorobę i inne sprawy. Od poniedziałku bieganie nawet przy -20! Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...