Skocz do zawartości
Workout Athletes

...:::Dziennik Siwej:::...


Siwa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cofam to co powiedziałam Wichura niesamowita, strach wyjść z domu, a śniegu troszkę popruszyło. W nocy to masakra z tym wiatrem była, wszystko dudniło. Ogólnie to zastanawiam się czy ćwiczyć dziś nogi, bo przez kontuzję ich nie ćwiczyłam-czyli będą mega zakwasy, a jutro zaś mam ćwiczenia na zajęciach i nie dam rady. Ech, nogi dziś chyba odpuszczę ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg wikipedii: Pilates - system ćwicze? fizycznych wymyślony na początku XX wieku przez Niemca Josefa Humbertusa Pilatesa, którego celem miało być rozciągnięcie i uelastycznienie wszystkich mięśni ciała. System pilates to połączenie jogi, baletu i ćwicze? izometrycznych. Według założe? Pilatesa, metoda ta przyczyniać się ma do: wzmocnienia mięśni bez ich nadmiernego rozbudowania, odciążenia kręgosłupa, poprawy postawy, uelastycznienia ciała, obniżenia poziomu stresu oraz ogólnej poprawy zdrowia osób ćwiczących. Od siebie dodam, że idzie się zmęczyć. Po pierwszych ćwiczeniach pilatesu (35min) miałam porządne zakwasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siema wszystkim, zaczynam teraz na 100%. Dzisiaj już w ko?cu dorzuciłam bieganie po kontuzji, masakra jak kondycha poszła się je**ć, ale stałą trasę przebiegłam tylko z dwoma przerwami - 9,5km. Do tego klata + triceps, ale rozpiszę się jutro, bo dziś nie mam czasu :D Od stycznia dodatkowo siłka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie opłaca mi się kupować teraz "karnetu" (za duże słowo jak na moją siłownię osiedlową czynną w pn-śr-pt :P) jak do ko?ca roku będzie tylko parę razy czynna. Zapisanie się na siłkę to jedno z moich postanowie? noworocznych, także zaczynam od 3 stycznia ;D A teraz spadam ćwiczyć brzuch :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to napiszę, że już po wtorkowych ćwiczeniach :P Brzuch. Podciąganie prostych nóg do kąta prostego 4/5/6 Podciąganie zgiętych nóg do klatki piersiowej 6/7/8 Plank 30s/40s/50s Brzuszki do pozycji V 16/18/20 Wznosy wyprostowanych nóg w leżeniu 12/14/16 Brzuszki skośne 10/12/14 Trochę lajtowo, bo miałam przerwę i męczą mnie zakwasy po wczoraj xD Ale czuję mały niedosyt, może pó?niej coś sobie dorzucę. Biegać będę jutro, bo po takiej przerwie nie dam rady codziennie. Na razie będzie co 2 dni :D A zjadłam na śniadanie musli własnej roboty (płatki owsiane ok. 70 gram, słonecznik, wiórki kokosowe, orzechy włoskie, 5 daktyli i parę kulek nesquika. Zamiast mleka daję wodę ostatnio i powiem Wam, że lepiej wchodzi i ze słodkimi daktylami i płatkami smakuje bardzo dobrze. Zaraz idę jeść chleb z mozarellą i białeczko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo, wczoraj treningu nie miałam, bo oddawałam osocze, dziś zrobiłam plecy i biceps ;D Pompa niesamowita :D Podciąganie nachwytem wąsko 2/3/3 Krótkie pompki z rękoma wąsko 14/16/18 Podciąganie nachwytem 3/4/3 Pompki z ręką na podwyższeniu 7/8/9 Podciąganie nachwytem szeroko 2/2/2 Dieta : I: Pół makreli wędzonej, chleb z serem żółtym, serek wiejski, czosnek II: (potreningowy) banan+białko III: Kasza gryczana, filet z kurczaka, surówka IV: Chleb z boczkiem xD mandarynki Ogólnie trochę sobie ostatnio odpuscilam i przez to tak słabe wyniki. Nadrobię to bardzo szybko :D HA! Mam już pulsometr i jutro idę go wypróbować :D Będę biegała tak na 60-70% tętna maksymalnego ;D Nie mogę się doczekać :) Miłego wieczora ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, planowałam zrobić jeszcze kurs dietetyka jeżeli mi studia nie wypalą, lub instruktora kulturystyki, bo to fajna sprawa :D Co do pulsometru to nie wiem czy on prawidłowo działa, biegłam wolnym (wg mnie) tempem tak jak zawsze, a tu mi pokazuje między 170-180 uderze? na minutę, gdzie moje maksymalne tętno wynosi 200 :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyda się na pewno taki kurs, nawet żeby za grosze dawać porady znajomym na początku xD Też wieeeeele czytałam i cały czas się czegoś dowiaduję. To fajna sprawa. Niewyczerpujący się temat ;-) A pulsometr jednak działa, to ja mam tak szybkie tętno :D Ale i tak już jest lepiej, gdzie kiedyś miałam w spoczynku nieraz do 130, teraz mam ok.80-90. A 50 uderze? na minutę byłoby dla mnie ok ;D Postaram się bieganiem wyregulować je

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...