Skocz do zawartości
Workout Athletes

...:::Dziennik Siwej:::...


Siwa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za miesiąc? :d To będzie już widać różnicę? :D Dziś wtorek, czas na brzuch: -podciąganie prostych nóg do kąta prostego 4/5/6; -podciąganie zgiętych nóg do klatki piersiowej 7/8/8; -plank 20/25/30s; -brzuszki do pozycji V 10/12/14; -nożyce 25/30/30s. +rano bieg 45minut dieta: I: omlet 3 jaja+płatki owsiane; II: tortilla z piersią z kurczaka i warzywami+sos czosnkowy z jogurtu naturalnego+2 jabłka; III: mini tortilla-pozostałości po obiedzie :D aha i białko po treningu Ogólne wrażenia po tym treningu to nie wiem czy będzie dla mnie odpowiedni, na razie nic nie czuję, zobaczę jutro ;D Pozdro i miłego wieczora :P Powoli do przodu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, kolejny trening zaliczony, bez obijania się! -podciąganie nachwytem 2/3/2 -krótkie pompki z rękoma wąsko 16/14/16 -podciąganie podchwytem 5/3/4 -pompki z ręką na podwyższeniu 7/9/9 -podciąganie nachwytem 2/2/0 -biegi 45 minut dieta: I: omlet z 3 jajek z płatkami owsianymi, pomidor, jabłko II: duuużo pierogów ruskich z ciemnej mąki z kefirem i szczypiorkiem, parę łyżek gotowanej soi III (potreningowy): WPC z mlekiem 0,5% i kostka gorzkiej czekolady (nie mogłam się oprzeć xD) IV będzie. Nie podjadam już żadnych owoców ani jogurtów między posiłkami i widzę, że mi to służy w walce z tłuszczem. Ogólnie jest dobrze, tylko robią mi się odciski na dłoniach mimo używania rękawiczek, ale się przyzwyczaję i widzę, że muszę podszlifować podciąganie, bo mi słabo idzie. No i oczywiście prowadzę zeszyt, żeby zapisywać ilości powtórze?, jutro będzie tydzie? ze SW ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś porażka. Rano biegałam 50 minut, potem miałam masę spraw do załatwienia w banku, w szkole i u lekarza ;/ Głowa mnie boli niemiłosiernie więc dziś sko?czy się tylko na tych biegach, zamiast wolnej soboty od ćwicze? jest wolny czwartek :D Dieta zachowana, bez owoców I: Owsianka+WPC II: Pierogi z ciemnej mąki z kefirem III (będzie): chleb z pastą sojową własnej roboty, mniam :D + pomidor i czosnek. Dodatkowo zabezpieczę się herbatą z miodem, cytryną i sokiem z czarnego bzu, bo ten ból głowy nic dobrego nie wróży. Pamiętajcie o Rocky'm III o 20 na tv4!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...