Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik - Pow3r - v8


Kapitan Pow3r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Heh,oryginalnie miałem tylko fronta wrzucić ale filmik by był za krótki więc resztę też dodałem.Hmm, właśnie zauważyłem że podczas tego "planche" stosunkowo im dalej nogi wyciągam tym bardziej zmniejsza mi się wychylenie na rękach a powinno iść w drugą stronę to może bym to utrzymał a tak to efekt widoczny.Cóż,trzeba nad tym popracować żeby na wakacje było czym szpanować xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh,oryginalnie miałem tylko fronta wrzucić ale filmik by był za krótki więc resztę też dodałem.Hmm, właśnie zauważyłem że podczas tego "planche" stosunkowo im dalej nogi wyciągam tym bardziej zmniejsza mi się wychylenie na rękach a powinno iść w drugą stronę to może bym to utrzymał a tak to efekt widoczny.Cóż,trzeba nad tym popracować żeby na wakacje było czym szpanować xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra zaczynam eksperyment nt. zwężenia talii sposobem Vince'a Girondy tzw. Abdominal Vaccum. vacuum.JPG Opis : http://itsamixturereally.blogspot.com/2008/07/stomach-vacuum.html Filmik od WK - dokładne omówienie i pokaz.

Oto progresja którą będę robić, zobaczym jak długo pociągnę Jutro rano zmierzę obwód w pasie na czczo, z rana i zobaczymy jak będzie po tyg / 2 lub miesiącu :D 4x w Tyg. Week #1 20 Seconds 3 Sets 5 Reps Week #2 30 Seconds 3 Sets 5 Reps Week #3 40 Seconds 3 sets 5 Reps Week #4 50 Seconds 3 sets 5 Reps Week #5 60 Seconds 3 sets 5 Reps Week #6 50 Seconds 4 sets 5 Reps Week #7 60 Seconds 4 sets 5 Reps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaba ironia, nogi mam właśnie małe i ja się z tym zgadzam;udo 60 łydka 38 , patyki w porównaniu do góry.Co z tego że duże ciężary jak dla mnie biorę na te nogi jak nadal one są małe , szczególnie łyda.Ale to nie jest kulturystka i mam wylane byle je ćwiczyć jako taki :D //A teraz tez zauwazylem jak oglądnąłem jeszcze raz ten filmik moj, w realu są mniejsze.To chyba przez kamerę albo ujęcie czy cos.A nawet sam nie wiem bo nie wydaje mi sie zebym serio mial takie duze nogi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...