Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik - Pow3r - v8


Kapitan Pow3r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

He, pogoda przednia jak i trening.2h łącznie zajął w tym podszedł do nas trener jakiejś sekcji gimnastycznej i pytał kto tu jest najlepszy i co umie najtrudniejszego,to mówię że ja i pokazałem mu łątwiejszą wersje front levera (na niskim drążku) utrzymałem full fronta jakieś 4sek i mówił że bardzo dobrze + straddle / open frog planche i pompki na bent arm planche tez zrobilem i również poszły propsy :D Coś tam pogadaliśmy , pokazał jak robi flagę i capitan sita lub taboret/przemyk jak kto nazywa i w sumie poszedł.Jak dostanę materiał to pokażę wam progress na straddle planche który zrobiłem w 2miesiące z hakiem..Troszkę mizerny no ale lepiej wolno niż wcale.. Progress ; OAC 4x3 [wczesniejszy tydz. 4x2] 1leg FL 4x6s[wczesniejszy tydz.4x4s] Teraz ten tydzien bede robił tak jak wyżej i potem jak tydzien minie to znów zmienię na więcej wg.tabelki :D Z innej beczki, wyeliminowałem ból z przedramienia podczas planche, zapytacie pewnie jak ? Otóż dodałem temat z masażem do poradników , ogarnijcie sobie kto ma ten sam problem co ja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YO! Dziś trening od 14 do 19 z przerwą na jedzenie tylko w sumie a tak to caly czas pompa xD Plecy mnie bolą i ręce tak że nie pytajcie, głównie robiłem fronty,planche,OAC i jakieś planche pompki z klaśnięciem za plecy aka Sadkov oczywiście na trampolinie XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gralu, gdybym ćwiczył z kimś kto faktycznie chce ćwiczyć to rozumiem wtedy Was, że można po 5 godzin. Ale tak samemu to haha :D Nie wiem co bym mógł robić przez te 5 godzinek. :P Lu?ny, nie lu?ny, ważne że był. :> A to nagranie krótkie przyjemne dla oka, szacuneczek. Czekamy aż ogarniesz planche w całości :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś 2h20min trening głównie freestyle w którym dominowały fronty straddle na false grip + mogę się podchwalić że wyszedł mi dość dobry s.planche na uchwytach, kolega widział i mówił że znacznie lepiej niż ostatnio[ostatni dodany mój filmik do tego tematu] więc sie cieszę no ale jak zwykle nie nagrany :v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...