Skocz do zawartości
Workout Athletes

dziennik treningowy mcfinn


mcfinn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

heh inwestycja:/wlasnie dzis dopadl mnie spadek formy psychicznej i oklaplem z motywacji,moze nie tyle do cwiczen co do diety wlasnie.obudzil sie we mnie moj wewnetrzny chudziak co to chce byc chudy:)diete trzymam z waga jubilerska,efekty widac,wszystko rosnie ale w glowie siedzi -za gruby jestes,odchudz sie,zmien diete itd nic dziwnego zreszta bo kazda waga 3cyferkowa znaczy ciezar:)i do tego uczucie zapchania po weekendzie.normalnie jem wszystko na parze a wczoraj i dzis zaszalalem i wolowina z patelni.no i chodze jak beczka z zawalonymi flakami.wcale to humoru nie poprawia. czytalem dzis troche o IF,ale po krotkich wyliczeniach wydaje mi sie ze gra nie warta swieczki w moim przypadku.tygodniowa zmiana na wadze to okolo 200gr.nawet tego nie zauwaze a meczarni w poscie sporo.no i wystarczy raz pobalowac i jedna impreza nadrobi miesieczne trudy.a zycie socjalne ma swoje prawa:) sluszna droga jest cardio,30min wieczorowa pora,wyjsc pobrykac troche po trasie...tylko kiedy?ledwie znajduje czas na trening a tu jeszcze wyjscie w teren.moja blondie cos przebakiwala ze zagoni tesciow do pilnowania mlodziezy zeby mozna bylo wyskoczyc ale wiadomo ze to troche nie fair dziadkow tak ganiac. pewnie zaczne robic pajacyki i bawic sie skakanka do moemntu jak sie sasiadka nie wku..zdenerwuje:) jak narazie humor lezy a sadlo powoli przyrasta.chyba w tym tyg zrobie sobie test kettlami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam burpees [pompka>przysiad>wstanie>wyskok>pompka = 1] z tym się pobaw, poczytaj.Pamiętaj że cardio to nie tylko bieganie czy coś w ten dese? a nawet spacer czy coś.+ we? się w garść bo przypominasz mnie z niedawnego okresu.. Znajd? ?ródło motywacji + jakaś autosugestia nie zaszkodzi. Pozdrawiam i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moc wrocila:) 7.00 kasza jaglana ze smieciami+twarog150gr+jogurt 400ml 10.00 grahamka+200gr poledwicy sopockiej 13.00 200gr kurczaka+woreczek kaszy jeczmiennej+warzywa 16.30 resztka kurczaka czyli jakies 150 gr+reszta obiadu mlodziezy w tym 100gr schabu w panierce+troche wegli roznych:) 20.00 trening -pompki na kettlach -diamenty -spidery -dipy kettle 12min swingu tabata rwanie z ...4kg kettlem:) po treningu banan+serek wiejski+danio400ml wnioski -pompki na kettlach-Pow3r dzieki za inspiracje.jednak jak czlowiekowi sie nie powie to nie widzi i kombinuje po swojemu pompki na ksiazkach:)a tu porecze jak ta lala stoja:)zakres ruchu mi sie podoba,rwie miesien az milo:) cos okolo 3x10powt:P -diamenty w ladnym zakresie i ladnym tempie:) -spidery tu skupialem sie na pracy oddechem i nie liczylem powtorzen:)ale robione do 1 w zapasie -dipy takie tam pitu pitu obok mlodziezy robiacej kolorowanke na laptoku:) kettle 12`swingu idzie coraz lepiej:)do wakacji pewnie dojde do 3-4 przerw:)i chyba wtedy bede mial takie schaby ze kregoslupa nie bedzie widac:D tabata z kettlem blondie:)wzialem najlzejszy jaki jest na skladzie.nie chcialem szalec z 8 ani 16.i dobrze bo caly protokol dobrze dogrzewa i mam nadzieje ze ladnie spala:)tylko nie ciagnac lacha ze 4kg cwiczylem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abs pod znakiem wtf 7.00 kasza jaglana ze smieciami+jogurt 400ml+150gr twarogu 10.00 grahamka+200gr poledwicy sopockiej 13.00 200gr kurczaka+woreczek kaszy jeczmiennej+warzywa 16.30 grahamka+200gr poledwicy sopockiej+jablko 18.30 trening -wznosy NN do poziomu -wznosy kolan do klatki -high plank -vsit kettle 5min TGU tabata swing jednoracz8kg po treningu 200gr tatara wolowego+grahamka+co tam jeszcze wpadlo weglowodanowego:) wnioski -wznosy NN robie i robie i robie i robie i rece sie mecza i wtf?? 3x20 i ledwo co sie reakcja miesnia byla -kolana do klatki juz lepiej ale tez sporo ponad norme -higj plank czyli plank z NN na podwyzszeniu.pomysl wziety z googli po wpisaniu advanced plank:)30/30/40 bez wiekszego problemu -vsit...no byl no i?:)robie wolno i stabilnie z coraz mniejszym strzalem z rak poczatku ale idzie elegancko:) kettle TGU po obejrzeniu filmiku ze standardami SF szlifowalem technike:)szlo jakos:) tabata-protokol srednio trafiony,jednak swingi sa dla mnie za malo dynamiczne i ledwie co oddech mi przyspieszyl.jutro moze szybki MC:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...