Skocz do zawartości
Workout Athletes

dziennik treningowy mcfinn


mcfinn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

plecy+biceps -podciaganie nachwytem -krotkie pompki -podciaganie podchwytem kettle -wioslowanie renegata -wyciskanie boczne wnioski -podciaganie nachwytem-4/4/4/5 -krotkie pompki-3x 50 -podciaganie podchwytem 4/4/5/5 kettle -renegade row-3x12(6L,6P) 24kg -wyciskanie boczne-6/6/7 (L,P) 24kg obserwuje swoja wage i sie zastanawiam-po urlopie czyli prawie 8 tyg temu wyliczylem sobie kalorie i makrosy i trzymam sie tego na 95%.i waga leci tak powoli ze ciezko to zauwazyc.przez pierwsze 3tyg nic pozniej powoli powoli spada.i tak ma byc ale ...jade na 2500kcali,jak na mnie to dosc nisko bo wg kalkulatora na potreningu zebym utrzymal wage musze przyjmowac 3358:)(moje bio+umiarkowana aktywnosc)wiec roznica to prawie 800kcali-powinno byc mnie mniej tygodniowo ponad 0.5kg:)a tu ledwo ledwo co:)najsmieszniejsze jest to ze waga spadla o jakies 1-1.5kg ale po konstytucji ciala widze ze sadlo sie kurczy.no i byc tu madry i sluchaj regulek:) a na zakonczenie dowcip-do pracy chodze pieszo-4x 30min szybkiego marszu-4x 231kcali.to daje nam niecaly tysiac do deficytu.powinienem kurna zniknac:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obliczyłem szybko noi wyszło mi,że musisz jeść 3.4kcal żeby trzymać wagę.. :D Możesz spróbować tak,że podbijesz trochę kalorie do góry,powolutku tak aby nie podlać się,póżniej znów na nowo obcinać może pomoże.. Jest możliwośc taka,że za szybko obciąłeś kalorie i metaboliz za szybko zwolnił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m4lusz3k muchos gracias:)mam u ciebie dlug:) podbije kalorie do 3k kcali i zobacze jak sie bedzie organizm zachowywal.czyli wracaja desery:D zarcik;) barki -pompki z RR przy biodrach -zwisy -pompki na pilce -podciaganie do karku kettle -TGU -uginanie walizkowe -10xswing,5xsnatch wnioski -pompki z RR przy biodrach-14/15/16 -zwisy-8s/10s/10s -pompki na pilce-14/15/16 -podciaganie do karku-4/4/4/4 bardziej rwane i bez pacania karkiem o drazek ale zawsze cos:) kettle -3xTGU -uginanie walizkowe 12/13/14 24kg -10xswing,5xsnatch 24kg dieta bo dawno nie pisalem:) -sniadanie-b.z. 2 sniadanie-1l kefiru i 3 wafle ryzowe obiad-50gr kaszy gryczanej+200gr cycka+warzywa+10ml oliwy podwieczorek-kebs:) kolacja-grahamka+100gr kurczaka/25gr cheddara:) okolotreningowe-przed nalesnik z dzemorem po banan+grapefruit+izolat z krowy+2gr monokrety a tak na marginesie cos moze sie przydac wszystkim robiacym HS i inne techniki mocno obciazajace barki-po zabawie kettlami z naciskiem na TGU wlasnie zauwazylem niesamowita wrecz stabilizacje barkow.wczesniej te 24kg lataly,dzis ze tak powiem staly sztywno mocno trzymane przez gleboka partie miesni.imho-zaczynasz meczyc stawy barkowe-zacznij TGU:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybkie nogi bo dzien pod znakiem wczorajszym;) -krzeselko -polpistolety kettle -"dzien dobry" -przysiady wnioski -krzeselko 3x1min -polpistolety 3x5 na nizszym stoleczku kettle -"dzien dobry" 3x8 24kg -przysiad-clean-press i przysiad 3x10(po 5 na reke)24kg dieta staram sie dojadac do 3k ale jak to w weekendy bywa nie skupiam sie na pilnowaniu;)chociaz waga dzis rano wskazywala 101.8:)albo woda sie gdzies zapodziala albo przyspieszam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tydzien chilloutu i dobrze bo dzisiaj wypluty jestem klatka +triceps -pompki na krzeslach -diamenty -jednoracz pompki na scianie -dipy kettle -rozne cwiczenia wnioski -pompki na krzeslach 10/11/12 -diamenty-strzalki 10/11/12 -jednoreczne scienne-w odleglosci ramie+dlon,6/7/8 -dipsy 12/13/14 kettle -wymach+snatch pull+snatch tak po pare razy zeby sie spocic:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abs -wznosy NN do poziomu -wznosy kolan do klatki -plank -turlania na kolku -"baletowe"wznosy NN wnioski -wznosy NN-12/14/16 -wznosy kolan do klatki 8/10/12 L/P -plank 3x30 s na jednej nodze(L15s,P15s) -turlania na kolku-5/6/7 -"baletowe" wznosy-8/10/12 L/P a pozniej chcialem zrobic kettlem deck squat i klapnalem na dupsko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plecy+biceps -podciaganie nachwytem -krotkie pompki -podciaganie podchwytem kettle -wyciskanie boczne wnioski -podciaganie nachwytem-4/5/5 -krotkie pompki-3x 50 -podciaganie podchwytem 4/5/5 kettle -wyciskanie boczne-6/6/7 (L,P) 24kg boli mnie nadgarstek od pracy:/jakies sciegno sie naciagnelo no i mam dyskomfort:/mam nadzieje ze uspokoi sie przez weekend:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barki -pompki z RR przy biodrach -zwisy -pompki na pilce -podciaganie do karku kettle -military press wnioski -pompki z RR przy biodrach-10/12/14 -zwisy-8s/8s/6s chala -pompki na pilce-10/12/14 -podciaganie do karku-3/4/5 kettle -military press 24kg 6/7/8 ogolnie to w tym tyg lece na rylo,spraw na glowie mnostwo:/ najblizszy wolny weekend wyliczylem na 21-22 listopad:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klatka +triceps -pompki na krzeslach -diamenty -jednoracz pompki na scianie -dipy kettle -swing wnioski -pompki na krzeslach 16/16/11 FFFUUU -diamenty-strzalki 15/16/16 rozwarte diamenty bo nadgarstek dokucza -jednoreczne scienne-3x5 i nie nazwalbym tego ugieciem ramion:/zszedlem na wys kolan -dipsy 15/16/16 kettle -3x1min swingu i to tyle:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abs -wznosy NN do poziomu -wznosy kolan do klatki -plank -turlania na kolku -"baletowe"wznosy NN wnioski -wznosy NN-14/15/16 -wznosy kolan do klatki 12/14/16 L/P i chodzilem jak babcia zgiety w pol:) -plank 3x30 s na jednej nodze(L15s,15s) -turlania na kolku-7/8/9 -"baletowe" wznosy-12/14/16 L/P hiehie tak naprawde to najwiekszy postep widze wlasnie na brzuchu:)chodzi o sile i tonus ofc:) chodzi mi po glowie if...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...