Skocz do zawartości
Workout Athletes

Co trenowałeś?


Dynloth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

to może ja :P ćwiczyłem kyokushin karate jakoś od 5-6 roku życia (pamiętam jeszcze w przedszkolu byłem) starszy mnie zapisał bo nie chciał żebym siedział jak pachoł w domu i nic nie robił :D pochodziłem jakieś 6 lat i przepisałem się na jiu jitsu, tylko tam już bez lipy był zapi*rdol konkret, na treningi pochodziłem 4 lata zaliczyłem obóz wybicie zęba, sporo omdle? i jeszcze więcej lim pod okami. Potem zacząłem balować ( :D ) może trochę wcześnie bo w wieku 15 lat nałykałem się sporej ilosci proszków i pigułek :D od roku reguralnie na siłke żeby podnieść mase i dobrze nawet mi to idzie, od czasu do czasu dochodzą treningi mma i jest ok. Czekam aż otworzą sekcje MMA u nas w mieście i wtedy 100% poświęcenie dla tego sportu, bo kocham sztuki walki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę wszystko jest fajne jeśli jest odpowiedni trener i idąc tam dostajesz taki wycisk żeby ledwo wrócić do domu. Niektórzy nie wytrzymują takiego nacisku ale osobiście to jest coś co kocham :D Jak już ktoś zaczyna przyjmować dzieciaki i zaniedbywać treningi to sekcja miesza się z g*wnem i jak dla mnie nie warto już na nią uczęszczać :P Z kyokushin wyniąsłem głownie dyscypline i dalsze chęci :D Nie pamiętam kontuzji ,bo łebek byłem więc w sumie w ogóle mało pamiętam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

No to ja też się wypowiem: Trenuje BJJ 4x w tygodniu (ok 8 miesięcy) --> tak mam biały pas ;s Z BJJ czasami łącze MMA. I 2 lata w szkole miałem techniki Samoobrony, a raczej nazwałbym to Modern Jiu Jitsu. No i wiadomo nie obyło się bez treningów z kumplami.. Ale nie zwykłe trzaskanie po twarzy tylko typowe treningi np. boksu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest biały, niebieski, purpura, brąz i czarny Pó?niej czerwony, ale to seniorzy coś ok 40 lat. <-- Chyba ;s Generalnie to ja lubię używać nóg, i ten boks to tak bardziej dlatego, że kumpel 6 lat ćwiczył i nas uczył. A sparingi to i tak przeważnie podchodziły pod MMA. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nam tłumaczył, ale nie ćwiczył w klubie tylko z ojcem. Jego ojciec miał jakieś zawodowe walki za sobą Pewnie za komuny. Nie chcę Cię skłamać, ale 6 lat min. Wiesz to zależy od postępów. Niby w innych Sztukach Walki typu karate wystarczy zdać jakiś test i dać sianko.. Tak słyszałem. A w BJJ trzeba ciężko i starannie pracować 1,5 roku (niekiedy dłużej lub krócej) żeby dostać następny pas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...