Skocz do zawartości
Dynloth

Co trenowałeś?

Rekomendowane odpowiedzi

TRENER

Nie wiem, ale jadę reprezentować szkołę z Goldenem. ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Chłopaki dobrze będzie. ;D Mamy teraz 4 dni ostrych treningów i liczymy na medal. ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Nasza kochana szkoła, nie wyraziła pozwolenia na treningi i nie pojechaliśmy, ale nie ma co się załamywać. ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to może ja :P ćwiczyłem kyokushin karate jakoś od 5-6 roku życia (pamiętam jeszcze w przedszkolu byłem) starszy mnie zapisał bo nie chciał żebym siedział jak pachoł w domu i nic nie robił ;) pochodziłem jakieś 6 lat i przepisałem się na jiu jitsu, tylko tam już bez lipy był zapi*rdol konkret, na treningi pochodziłem 4 lata zaliczyłem obóz wybicie zęba, sporo omdle? i jeszcze więcej lim pod okami. Potem zacząłem balować ( :D ) może trochę wcześnie bo w wieku 15 lat nałykałem się sporej ilosci proszków i pigułek :D od roku reguralnie na siłke żeby podnieść mase i dobrze nawet mi to idzie, od czasu do czasu dochodzą treningi mma i jest ok. Czekam aż otworzą sekcje MMA u nas w mieście i wtedy 100% poświęcenie dla tego sportu, bo kocham sztuki walki :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

MMA jest fajne, ale ja bym wolał połączyć BJJ z MuayThai. :) Sporo ćwiczyłeś kyokushin. A nie miałeś kontuzji kolna? ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak naprawdę wszystko jest fajne jeśli jest odpowiedni trener i idąc tam dostajesz taki wycisk żeby ledwo wrócić do domu. Niektórzy nie wytrzymują takiego nacisku ale osobiście to jest coś co kocham :D Jak już ktoś zaczyna przyjmować dzieciaki i zaniedbywać treningi to sekcja miesza się z g*wnem i jak dla mnie nie warto już na nią uczęszczać :P Z kyokushin wyniąsłem głownie dyscypline i dalsze chęci :D Nie pamiętam kontuzji ,bo łebek byłem więc w sumie w ogóle mało pamiętam :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Tak i po treningu nie masz siły ręki podnieść. Fajne uczucie. :) I zgadzam się klimat na danym treningu jest najważniejszy. ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słuchajcie chłopaki, mam pytanie. Zastanawiam się czy od września nie zacząć ćwiczyć Kick-boxing'u, o ile wszystko dobrze się poukłada. Myślicie, że warto? łączyłbym wtedy trening SW i ten na Kick-boxie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Jak najbardziej możesz to połączyć. :) Dużo osób łączy sztuki walki ze SW. ;] SW jest dobrym dopełnieniem do treningów wysiłkowych. :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie w sobotę idę sobie na trening - zobaczyć o co kaman ;) W sumie zajęcia są też w wakacje, ale nie wiem jaki będę mieć plan godzin od września. Poczekam na plan godzin i jak wszystko ładnie mi się ułoży to zaczynam KB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie trener jest podobno świetny. Kumpel chodzi i mówi, że treningi są spoko, dużo się nauczył, dają wycisk :D haha :D mam nadzieję, że za 2 lata coś będę umiał ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to ja też się wypowiem: Trenuje BJJ 4x w tygodniu (ok 8 miesięcy) --> tak mam biały pas ;s Z BJJ czasami łącze MMA. I 2 lata w szkole miałem techniki Samoobrony, a raczej nazwałbym to Modern Jiu Jitsu. No i wiadomo nie obyło się bez treningów z kumplami.. Ale nie zwykłe trzaskanie po twarzy tylko typowe treningi np. boksu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

W BJJ jest mało kolorów pasu, ale pasowanie jest konkretne. ;p Ja akurat nie lubię boksu, jest on taki popularny, a używane są tylko pięści, A ciało ma wiele możliwość. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No jest biały, niebieski, purpura, brąz i czarny :) Pó?niej czerwony, ale to seniorzy coś ok 40 lat. <-- Chyba ;s Generalnie to ja lubię używać nóg, i ten boks to tak bardziej dlatego, że kumpel 6 lat ćwiczył i nas uczył. A sparingi to i tak przeważnie podchodziły pod MMA. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak nam tłumaczył, ale nie ćwiczył w klubie tylko z ojcem. Jego ojciec miał jakieś zawodowe walki za sobą :) Pewnie za komuny. Nie chcę Cię skłamać, ale 6 lat min. Wiesz to zależy od postępów. Niby w innych Sztukach Walki typu karate wystarczy zdać jakiś test i dać sianko.. Tak słyszałem. A w BJJ trzeba ciężko i starannie pracować 1,5 roku (niekiedy dłużej lub krócej) żeby dostać następny pas. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

W Karate Tradycyjnym Shootokan, po 6 latach zatrzymałem się na brązowym. ;p Twoja teoria może i gdzieś jest w Polsce. ;p Być może Karate Tsunami. Ja widziałem pasowanie na purpurowy pas i ja to dziękuję. ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To zwracam honor :) Słyszałem kiedyś, że gdzieś tak jest.. Może "tekłondo" :) Noo pasowanie jest mega.. Każdy z pasa w plecy.. Ale w tym momencie się bólu nie czuje :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi